Sizce ayrılmalı mıyım?

mandalinaa8

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
75
32
30
Öncelikle yorum yapacak olan herkese teşekkür ederim. 3 yıllık çok da iyi gitmeyen bir ilişkim var. Erkek arkadaşım bana karşı çok ilgisizleşti. Gün içinde toplasanız arama ve mesajlaşmalarımız 20 dakika bile etmiyordur. Son zamanlarda hiç aramıyor zaten. Her zaman mesajlarıma geç cevap veriyor. Mesajlaşırken konuşmalarımız kısa sürüyor bir konu hakkında sohbet ederken birden cevap atmayı kesiyor. Virüs olayı çıkmadan önce de buluşmalarımız çok azalmıştı. Hep ben buluşalım diyordum ayarlamaya çalışıyordum. Tartıştığımızda umursamıyor düzeltmek için çaba harcamıyor. Babasının yanında masa başı bir işte çalışıyor. Yorucu bir işi yok. Haftasonu 2 gün tatili var. Herşeye ve herkese vakti var bir bana yokmuş gibi davranıyor. Eve gelince hep arkadaşlarıyla vakit geçiriyor. İki hafta sonu da bana 1 saat bile ayırmadı hep arkadaşlarıyla vakit geçirdi. Ben konuşmak istesem işe gitmem lazım uyumam gerek der fakat şu an hala çevrimiçi birileriyle sohbet ediyor. Bende kendimi geri çektim tabii ki birkaç gündür mesafeliyim o yazdıkça yazıyorum ama hala umrunda değil. İlişkiyi bitirmek istiyorum ama biraz daha beklemeli miyim emin değilim. Sonradan pişman olacağım bir şey yapmak istemiyorum ama kendimi çok değersiz hissetmeye başladım. Bu duruma geldiğimiz için üzülüyorum konuşmak istiyorum ama karşımda bunu konuşabileceğim bir adam bile göremiyorum o kadar umurunda değil ki. Bana karşı sevgisizliğini görmezden gelemeyeceğim bir boyuta taşıdı ve ben bununla ne yapıcağımı hiç bilmiyorum. Onunla ilgisizliğini konuşmayı da denedim. Bana bir sorunumuz olmadığını sadece eskisi gibi her an konuşmamızı beklemem gerektiğini söyledi.

ben 10 yıllık evliyim. eşim 24 çalışıyor ve işteyken özel bir durum yoksa en az 2 kez arar. arada mesaj atar. bazı günler şarkı gönderir. nispetmi yapıyorum HAYIR...
adı üstünde sevgilisiniz. canım cicimsiniz. ne çabuk ömür tükettiniz sevginizde. nasılsa cepte bi ilişki gibimi bakıyor artık. evlilik durumunda sen düşün artık. sana ayıracak vakti yoksa sen niye değerli vaktini ona ayırıyorsunki?

Şuan beklemeye aldım aslında ben uzak durduğumda vericeği tepkiyi izlemek istedim

Kaç kaç kaç, arkana bakmadan, yarın yokmuş gibi koşarak uzaklaş.

Sevgisizligi siz gormussunuz gercegın farkındasınız, ben okurken hıssettım

Neden bekleyeceksiniz kı, o terk etsin diye mı
Nasıl yapmam gerektiğine karar veremiyorum zaten o benden ayrılmış gibi davranıyor ama açık açık söylemeye mi cesaretim yok acaba ya da hiçbir şey söylemeden mi çekip gitmeliyim çünkü dediğim gibi zaten doğru dürüst konuşmuyoruz bile

O yazmayınca aramayınca yazma arama. O yazarsa da sadece cevap ver. Bir hafta hiiiç aramadı mi sen de arama. Böyle böyle soğursun zaten sen de. Çok ilişki yürütesi varsa çabalar. Çabalamazsa da sakın neden çabalamıyo triplerine girme. Bak erkek kuzenim gecen diyodu ki “aklıma ne geldi. 7 sene önceki sevgilimle mesajlaşmalarımız azaldı sonra yok oldu. Kızla hala ayrılık konuşması yapmadık. Biz beraber sayılır mıyız”

Evet tam korkak ise yaramaz, yasananlara saygısı olmayan velet hareketlerı bunlar.

Karsi taraf terk etsin diye ellerinden geleni yaparlar ama asla adam olup, *heyecanım bıttı ve bu sekilde evlenmek ikimiz ıcınde ıyı olmayacak daha fazla senelerimizi birbirimize harcamadan bıtırelım*. diyemezler.

Cunku velet olmak Bunu gerektirir.
Bır velet için daha fazla dusunme derım.

İlgim heyecanım bıttı demek kotu degıldır adılık degıldır aksine insanlıktır.
Durust olmaktır.

Bunu beceremeyıp boyle alengirli isler yapan, soguk davranan allahım nolur o ayrılsın diye altına scınca koltuk kenarına sinen bebe gibi davranan erkeklerin kokune kıran girer ınsallah

Bence bekleme ufak bir mesajla bitir

Bizim sonumuzda böyle gibi Aynı sizin dediğiniz gibi davranıyorum o aramadan aramıyorum mesaj attıgında cevap yazıyorum sadece zaten bir mesaja 3 4 saatte bir cevap verebildiği için oda iyi gitmiyor..

Tam olarak bu bence de kendisi söyleyemediği için benden bekliyor sanırım bunun başka açıklaması yok.

Bizim sonumuzda böyle gibi Aynı sizin dediğiniz gibi davranıyorum o aramadan aramıyorum mesaj attıgında cevap yazıyorum sadece zaten bir mesaja 3 4 saatte bir cevap verebildiği için oda iyi gitmiyor..

Bi arkadaş söylemiş bak. O kadar basiretsiz ki ayrılmaya bile cesareti yok. Sıkıldım ben bitsin yaz bir kelime fazla yazma.

Şu anda böyleyse evlendikten sonra daha da fazlası olacak. Anlaşılan bu şekilde mutlu değilsiniz ve devam ettirmenin bir anlamı yok. Ben 8 yıldır evliyim. Ailemin yanına gittiğimde her gün defalarca telefonda konuşrz. Ve arada 1 saati bulan muhabbetlerini de olur. Karşı tarafla uzun uzun her iki taraf sıkılmadan konuşma muhabbet oluyorsa devam eder yoksa biter.

Sen ne bekliyorsun peki, onun gibi korkak misin sende
Hayır ben ciddi ciddi ayrılmayı düşünüyorum sadece dönemsel bir şey mi diye bekledim yoksa bu kadar beni değersizleştiren biriyle olamam herşeyden önce kendime saygım var

Haklısınız ben sadece sevgili değil arkadaş da olalım istedim ama olmayınca olmuyor işte

Haklısınız ben sadece sevgili değil arkadaş da olalım istedim ama olmayınca olmuyor işte
Arkadaş olmalı. Hayat arkadaşı. Hayatın her zorluğunu her mutluluğunu paylaşabilmayi..aslında dost olmalı Kendinşze yazık etmeyin. Size vakit ayırmaya n bir insana neden bir ömür verece ksiniz. Üstelik onun hizmetini gmreceksnz. Temizlik yemek vs. Yani size aaçıkcadı şunu söyleyeyim bu adamn sizinle evlilikte gözü yok. Olsa bile siz bu fırsatı vermeyin ona. Mutlu etmek için çabalamıyorsakrndi yolunuzu çizin.

Buna boşuna zamanını heba etme, sana bişey söyleyeyim evlenecek adam 3 sene olmuş çoktan da evlenirdi senle. Ne demek her dk konuşmamızı bekleme? Neden pardon diyemedin mi? Desen bile cevabı yok çünkü canı öyle istiyordur. Hatta belki aklında başkası bile vardır . Bırak bunu ne hâli varsa görsün. Biliyorum ben böyle tipleri. Ayrıl geri de dönmesine izin verme. Gelir gelir gider. Boşuna vaktini harcama değmez. Sen yoluna bak başka biri için de acele etme kafanı dinle. Aşk gelir seni bulur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…