Siz olsanız kadına söyler miydiniz ?

Cogsicagtir02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
2.216
1.100
32
Merhaba herkese. Benim 6 ay süren bir ilişkim vardı. Kendisi bir ayda beni ailesiyle tanıştırmıştı. Hatta ailesi evlenmemiz icin baya baskı yapıyordu. Benim yanımda bile oğullarına aman ha kızı üzme diyorlardı. Sonra bu adam ara ara ara verelim bir süre kafa dinleyelim demeye başladı. En son evlenmeyeceğim evlilik düşünmüyorum dedi.
3 ay oldu biteli, bu adam benim instagramdan hikayelerimi izliyordu, hatta bir buçuk ay önce de mesaj atıp silmişti, acıkcası beni terk eden o olduğu icin içimden cevap vermek gelmedi ki iyi ki de cevap vermemişim. Yaklaşık 10 gün önce beni aldattığını, şuanki kadınla da nisanlanacağını öğrendim. Ona beni aldattığını, o kadını hala benle aldatmaya çalıştığını ifade ettiğim bir mesaj attım instagramdan ve engelledim. O da beni engellemiş sonradan. Hatta kadından bile engellemiş.

2 gün önce bana whatsapptan mesaj atıp yine silmiş. Sonra da engellemiş beni. O kadar sinir oldum ki. Kadına mesaj atıp her şeyi anlatasım var. Siz olsanız anlatır mıydınız?

Bilmiyorum ne yazdığını. Uyuduğum saatlere denk gelmişti. Evet ekran görüntüleri var. Elimde.
Yani işte o mesajlarda beni artık unutmasını söyledim sonra da muhattap olmak istemedim tarzı bir açıklama yapabilir. Sonuçta mesaj içeriği yok ama bilemedim.
Aslında bence soru şu. Sen kadınjn yerinde olsan öğrenmek ister miydin yoksa aklını bulandırmak istemez miydin ?

Mesajlari sildigine gore kanitin yok
Benimde eskiden basima gelmisti nisan arifesi ex bana mesaj atiyordu ustelik kizla gezdigi yerlerde cekindikleri fotolari atiyordu bende kiza mesaj atmistim kiz biz evlenicez cokta yakisiyoruz demisti sfghjk
Bende mustehak diye dusundum soyledim benden cikti kafasindaydim
Nisanlanmislar ve iki ay sonra ayrilmislar tekrardan bana mesaj attiginda ogrenmistim bunlari da 🥴
Ben boyle durumlarda hemcinsimi uyarip cekilirim
Evlenir ayrilir kendi bilecegi is
Ailesi de cocugunu hemen evlendirip postalama derdinde herhalde kim olursa koluna takmaya calisiyorlar, ay nesini sevdin bunun yav

Yani işte o mesajlarda beni artık unutmasını söyledim sonra da muhattap olmak istemedim tarzı bir açıklama yapabilir. Sonuçta mesaj içeriği yok ama bilemedim.
Aslında bence soru şu. Sen kadınjn yerinde olsan öğrenmek ister miydin yoksa aklını bulandırmak istemez miydin ?
Ben on gün önce öğrendim. Kadın belki mutlu bir yolda onu üzmek istemedim yazmadım. Şimdi de hala onu düşünüyorum. Fakat bu adamın yaptığı sinirime dokunuyor

Mesajlari sildigine gore kanitin yok
Benimde eskiden basima gelmisti nisan arifesi ex bana mesaj atiyordu ustelik kizla gezdigi yerlerde cekindikleri fotolari atiyordu bende kiza mesaj atmistim kiz biz evlenicez cokta yakisiyoruz demisti sfghjk
Bende mustehak diye dusundum soyledim benden cikti kafasindaydim
Nisanlanmislar ve iki ay sonra ayrilmislar tekrardan bana mesaj attiginda ogrenmistim bunlari da 🥴
Ben boyle durumlarda hemcinsimi uyarip cekilirim
Evlenir ayrilir kendi bilecegi is
Ailesi de cocugunu hemen evlendirip postalama derdinde herhalde kim olursa koluna takmaya calisiyorlar, ay nesini sevdin bunun yav
Siz bir de fotoğrafını görün 😀😅 ben söylemek istiyorum ama suçlu konumuna düşmekten ve kadının mutluluğunu bozmaktan korkuyorum

Yani bana göre aldatmaya bile girmiyor bu, sizinle evlenmeyi istememis, ayrilmis.
6 aylik bi ilişkide sizin aileye kadar girip o muhabbetlere girmeniz bile hata bence.
Ben varken kadın vardı. Aldatıldım yani. Sizin hayatınızdaki kişi eski sevgilisine mesaj atıp atıp silse aldatmamış mı olacak. Allah korusun da.

Mesele aslında adam değil de yeni gelen hemcinsi uyarmak.
Mesela ben kesinlikle bilmek isterim

Ben istemem, ciddiye dahi almam mesela gelen mesajı. 3-5 aylık eski sevgili sonuçta gerçekten hükümsüz. Evlilik ya da daha ciddi bi durumda kadın gerçekten kandırılıyorsa tamam ama bu durumda ne olduysa oldu yani bitmiş gitmiş. Kendi adıma düşünüyorum eski erkek arkadaşım yeni sevgilime yazsa musallat oldu diye düşünürüm ürkütücü bulurum.

Ben istemem, ciddiye dahi almam mesela gelen mesajı. 3-5 aylık eski sevgili sonuçta gerçekten hükümsüz. Evlilik ya da daha ciddi bi durumda kadın gerçekten kandırılıyorsa tamam ama bu durumda ne olduysa oldu yani bitmiş gitmiş. Kendi adıma düşünüyorum eski erkek arkadaşım yeni sevgilime yazsa musallat oldu diye düşünürüm ürkütücü bulurum.
Ama sen hala eski sevgiline mesaj atmaya devam ediyorsan ortada sıkıntı yok mu sence?
Ya da nişanlın hala o eskisine mesaj atıyorsa

X