Aile Planlaması Siz neler yapiyorsunuz ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

MusMutlu00

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
283
250
Merhaba hanımlar. Kondom ve spiral dışında korunduğunuz ve onereceginiz bisey varmi ? Dogum kontrol habi kullandım fakat sürekli kanamam vardı 1 ay kullandım 20 gün adetli kaldım. Spiral de rahmim ve vajina girişi çok dar olduğu için tutmadı iki kere taktım düştü. Kondom da eşim geç boşalıyor. Yani böyle önerebileceğiniz veya kullandığınız yaptığınız bisey var mi

Son düzenleme:
bunca yıllık evlıyım coluk cocuga karıstım ama kondomun gec bosalma sonucu ıstememe ve yınede devam etme ıle baglantısını anlayamadım yok yanı bu ekstra bılgıyı bagdastıramadım
amac ne ola

bunca yıllık evlıyım coluk cocuga karıstım ama kondomun gec bosalma sonucu ıstememe ve yınede devam etme ıle baglantısını anlayamadım yok yanı bu ekstra bılgıyı bagdastıramadım
amac ne ola
Bende buna anlam veremiyorum önceden de kullanıyorduk fakat böyle bisey olmuyordu. Ayrıca bu ekstra bir bilgi değil malum biliyorsunuz herkes herşeyi soruyor bahane buluyor niye şunu yapmıyorsunuz yada bunu yapın gibisinden o yüzden açıklama geregi duydum

yok yıne bagdastıramadım neyse
esınız gecıktırıcılı almıstır kondomu fark ondan olmustur rahatsız oluyorsanız bunu once esınıze soylemenız gerek tabı
tuplerı baglatmak var bırde
baska yol yok kı hepsını denemıssınız zaten

Yani oyle düşünüyorum çünkü biraktiğin gibi kanamam kesildi. Ve 20 gün boyunca sürekli leke tarzında yada normal adet gibi leke görüyordum
Bende olmamıştı ama
zaten prospektüs lerinde yazıyor
ilk 3 ay kanama olabilir adet düzensizliği olabilir
fazla sürebilir gibi

bırde korunmak denınce hep kadınlar korunmalı gıbı algı var
esınız kendısı korunsun ? nıye hormonlarınızla oynayasınız

bırde korunmak denınce hep kadınlar korunmalı gıbı algı var
esınız kendısı korunsun ? nıye hormonlarınızla oynayasınız
Eşim kondom dışında neyle korunabilir ? Varsa gerçekten söyleyin bizim bi tek bildiğimiz kondom birde erkek spirali var fakat araştırınca eşim direk asla demişti

Eşim kondom dışında neyle korunabilir ? Varsa gerçekten söyleyin bizim bi tek bildiğimiz kondom birde erkek spirali var fakat araştırınca eşim direk asla demişti
nıye asla dıyormus sıze tamam ona gelınce nıye asla
kusura bakmasın hayatın gerceklerı herseyı kadın cekmek zorunda degıl doguran bız regl olan bız ev ıslerını yapan bız analık gorevı bızde
altı ustu korunacak abartmasın :)

Bunları yüzüne vurmayı çok isterdim ama yemeği haftada iki gün kendisi yapar hafta sonu tatilinde de temizlik yapariz beraber. Şuan roller değişik vaziyette hiç bir şekilde analık sömürüsünü kullanamıyorum

Ay
Aynen katılıyorum. Kadınlar başta alıştırınca onu hep kadının görevi sanıyor beyefendiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…