Siz bunları uyguladınız mı?

Hanımlar öncelikle merhaba. Bebek düşünmeye başladık, tesadüfen internette bir yazıya denk geldim ve merak ettim.

Buna benzer birçok yazı gördüm, sizler bunlara denk geldiniz mi ya da burada yazanlara uydunuz mu merak ediyorum…
Hayırlı cimalar kardeşim.

:63: Hanımlar öncelikle merhaba. Bebek düşünmeye başladık, tesadüfen internette bir yazıya denk geldim ve merak ettim.

Buna benzer birçok yazı gördüm, sizler bunlara denk geldiniz mi ya da burada yazanlara uydunuz mu merak ediyorum…
Cuma gecesi yazmış benim ki cuma öğleniydi ama onu yazmamış çok ayıp hayırlımı hayırsızmı nerden bilcem şimdi:KK11:

Valla bizimkiler nasıl oldu anlamadım, benden anesteziyle yumurta aldılar aşağıda eşim mastürbasyon yapıp minik kaba boşaldı. Sonra artık ne zaman birleştirdiler bilmiyorum ama transfer edildiğim gün cumartesi ama o da şıklarda yok 👀
Haftasonu günleri tatil kızım kapalı oluyor. Cocuklar ondan böyle oldu demek şimdi anlaşıldı.

Hanımlar öncelikle merhaba. Bebek düşünmeye başladık, tesadüfen internette bir yazıya denk geldim ve merak ettim.

Bu yazanlara asla inanmadık çünkü öyle bir şey yok ve uydurma. Yani afedersin çocuk yaparken o dediği günlerde de seviştik kızım ne şaşı ne 4 ne 6 parmaklı ne de hırsız 🤣 öyle birşey olabilir mi ya.

X