Siz bunları uyguladınız mı?

Anonymouse

Geldim, gördüm. Dünya büyük yalanmış.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2023
115
90
Hanımlar öncelikle merhaba. Bebek düşünmeye başladık, tesadüfen internette bir yazıya denk geldim ve merak ettim.

Menba’ü’l-âdâb’da diyor ki: Pazar ve çarşamba geceleri cima’ etmez. Çünki bu gecelerde hâsıl olan çocuk, yol kesici ve kavgacı olur Öğleden sonra da cima’ yapmaz; yaparsa doğacak çocuk şaşı olur. Fıtır bayramı gecesi de yapmaz; yaparsa çocuğu âsî olur. Kurban bayramı gecesi de yapmaz; yaparsa, çocuk ya 6 , ya da 4 parmaklı olur. Güneşde de yapmaz; yaparsa çocuğu pis olur. Ayakta da yapmaz; yaparsa çocuğu, yatağına işer. İçinde kız kardeşinin sevgisi olduğu halde cima’ yapmaz; yoksa çocuğu kız olur.

Pazartesi gecesi cima’ ederse, çocuğu, Kur’an okuyucusu olur. Salı gecesi elma’ ederse, çocuğu cömerd ve kerîm olur. Perşembe gecesi cima ederse, çocuğu ilim ve takvâ sâhibi olur. Perşembe günü, öğleden önce cima’ ederse, çocuğu akıllı ve âlim olur, şeytan ondan kaçar. Cum’a gecesi yaparsa, çocuğu anlayışlı, zekî, çok ibâdet edici ve ihlâslı olur. Cuma günü cuma namazından önce yaparsa, çocuğu saîd olur ve şehîd olarak ölür. Bunların hepsi eser ve haberlerle sâbittir.

Buna benzer birçok yazı gördüm, sizler bunlara denk geldiniz mi ya da burada yazanlara uydunuz mu merak ediyorum…

Hanımlar öncelikle merhaba. Bebek düşünmeye başladık, tesadüfen internette bir yazıya denk geldim ve merak ettim.

Buna benzer birçok yazı gördüm, sizler bunlara denk geldiniz mi ya da burada yazanlara uydunuz mu merak ediyorum…
Yoo canımız isteyince bam bam bam
Yumurtanın spermi dölleyeceği günü nerden bilelim
Hadi ovulasyon testi ile bildik günü nasıl seçeceksin, mecbur ne zamana denk geliyor ise o gün birlikte olman lazım 🤣

Ben de anlayamadım yaaa inanın, dini boyutu nasıl diye merak ediyordum bunları gördüm. 🥹

2BFD894C-8AC6-4A19-B661-37809CF89702.jpeg

X