siz bir erkek olsaydınız uzun siyah saçlı beyaz tenli olan bir kızı mı beğenirdiniz yoksa sarı/kumral saçlı sessiz bir kızı mı

Bu ne saçma soru ya ne bilelim çocuk kimi sevecek bazen bir gülüş bile insnaın içini ısıtıyor

her sey aurada bitiyor,sen istedigin kadar guzel ol auran kotuyse sende kotusundur

Dedigin kızdan çok çok daha güzel ola bilirsin ama iş bir tek güzellikte bitmiyor.Belki o kızın hal ve tavırları onun daha çok hoşuna gidiyordur kendini ona daha çok yakın hissediyordur çekim vardır aralarında herkesle o uyumu yakalayamazsın.Yani bu sorularla bir yere varamazsın kendini üzersin sadece.

Çok güzel olup itici olan kadınlar da var normal tipte olup çekici olan kadınlar da. Ben erkek olsam enerjisi yüksek olanı seçerdim. Donuk itici tip sevmem

Bazen yüze değil de konuşmaya samimiyete bakıyorlar erkekler de değişik varlıklar aman boşver begenmesin kendi kaybeder

Ergen erkek bu yazim hatasi falan degil bence. Bu kadarini becerebilmis
O zaman M macxies şöyle söyleyeyim uçmadan eğerki erkoysan ben sarışın olanını seçerdim çünki senin özguvenin yok kız seni seçmez diye koştur koştur gelip kadinlar klübünde soru sormuşsun oldumu şimdi bu?Bu sebep bile seni red etmek için yeterli

Eğer ki erkekse ben de onu seçmezdim bir kere altın oran, büyük badem göz falan diye konuşan bir erkek biraz feminen geldi bana

Kendini tanımlarken baya beni anlatmışsın. Ben beni seçerdim

Sarı kumral

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…