Siz balayınızı nerede yaptınız ?

Marmaris Turunc otel cidden cok hos, sakin bir yere benziyor. tercihimiz ordan yana olacak gibi.

Marmaris Turunc otel cidden cok hos, sakin bir yere benziyor. tercihimiz ordan yana olacak gibi.

sakın öyle bir hata yapmayın. giden bir çok kişi memnun kalmadılar. denizi balçık gibiymiş ve yerler mermermiş halı bile değilmiş.a.s

kızlar bizde haziranda evleniyoruz balayı içinde rezzervasyon yaptırdık antalya titanic resort te .

ben balayı ıcın belek e gittim
ama benim şahsi görüşüm antalya türkler için güzel bi tatil beldesi değil.
otelimizde neredeyse hiç türk yoktu. sadece ruslar vardı. rusların maddi durumu kötü olan gurubu sanırım . acıkcası cok rahat degıldım. kemerde bı köy var türklerin girmesi yasak :1shok: milliyetçi oldum vallaha orda. kendi ülkemizde girmemiz yasakkk düşünebiliyomusunuz.
Cesars Temple Belek otelinde kaldık. Görünüş olarak , yemekler olarak otel güzeldi. Ancak personel türklere karşı ilgisizdi. Sabahın köründe minibar diye bagırarak odaya biri daldi uykumuzdan sıcradık.eşim musaıt degılız gormuyomusunuz sonra gelin dedi yuksek sesle öyle cıktılar dısarı. daha sonra gelen olmadı. minibar dedikleri de su fanta ve kola (markasını bılmedıgımız) ıkıde bıra.
odaya servıs ıstedık getırmedıler. yogunlarmıs falan fısman. nası bı yer anlamadık. hersey dahıl dıye dusunduk tekrar aradık ucretını odeyecegız dedık yıne gelmedı en son sınırlendı esım bırdaha aradı. ancak yolladılar. falan fişman işte allahtan 3 gece rezervasyon yapmıştık sadece.
ben memnun kalmadım pek ordan

antalyada tek guzel şey doğal güzellik .. şelaleler muhteşem hepsini gezmek lazım.herşeye ragmen alanyadan fethiyeye kadar ıkı hafta geze geze güzel bi tatil yaptık yinede.

bizim düğün seneye balayı dönüşü yorumlarınızı yazın ki fikir olsun Umarım hepinizin balayı bal tatında mükemmel geçer bayanlar

bizim düğün 18 ekimde olucak inşallah. O tarihte nereye gitmek lazım fikri olan var mı?

benim için deniz kenarı pek çekici gelmiyor caprica place ya da abantın otelleri çok güzel. özellikle abantın koru oteli bi başka. manzara harika.eşinizle başbaşa çok güzel yürüyüşle yapıp odadan başka yerde vakit geçirebileceğiniz ortamlar var.

kızlar bizimde kısmetse 12 ekimde düğün ve ben safranbolu yu istiyorum cincihan otel var sizce nasıl olur balayı için

bizim düğün 18 ekimde olucak inşallah. O tarihte nereye gitmek lazım fikri olan var mı?

selam Şeniz

benim düğünüm de 4 ekim de ... genel değerlendirmelerde antalya tavsiye edilmiyor ama yaz sezonunda..e biz sezon sonuna kalıyoruzCADIARZU bodrum soğuk olur dediler ege de yaşayanlar..akdeniz i önerdiler..biz de belek yada kemer e gitmeye karar verdik..

artık yaşayarak öğreneceğiz a.s

Ben balayimi bitirdim geldim antalya side de süper ötesi bi otele gittik
cesars otel tam pansiyon 24 saat neredeyse yemek var aç kalman mümkün
değil 20 çeşit yemek 30 çeşit tatli 60 çeşit salata aman da ne diyim
klima tüm gün istersen hiç odadan çikma
çok güzel geçti valla tavsiye ederim
tam pansiyon balayi için değişilmez bi seçenek bence

benim düğünümde 18 ekim ben ağvaya gitmek istiyorum güneyde olsa ekimde denize girilmez abantta olabilir ama agva favorim giden var mı

ben geçen sene ekimin 20sinde evlendim ve sideye gittik harika bir balayı geçirdim.bence herkes balayına gitmeli bu yazda gittik tatile ama hiç o an gibi olmuyo balayımız rüya gibiydi...

Kemer'e Amara Wing Resort'e gittik.Muhteşem bi balayıydı.Balayı çifti olarak otelde çok iyi ağırlandık.Kesinlikle tavsiye ederim

evet arkadaşlar ben d enerak ediyorum mayıs ayında evlenicem belki mayısta balayına gidenler olur da nerelerde hava güzel öğrenmiş olurum lazgülü bu konu için teşekkürler.

sehercik benim düğünüm de Allah kısmet ederse 18 ekimde o zaman deniz sıcak mıydı havuza denize rahat gridiniz mi canım? Yağmur yağdı mı hiç siz ordayken?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…