Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kocaman içi kistli olan en az 1 ayda geçmeyen geçincede kıpkırmızı izi kalan sivilcelerime çok iyi geldi diyebilirim yani çok düzenli kullanmadığım halde bile iyi geldi ama yüzü çok kurutuyor oda ayrı bir gerçek

Eczaneye doktora gitmeden alabileceğim ilaç var mı

canım si,vilcen yoksa ilaç kullanma bence.hem de doktor önermeden asla derim..her ilacın mutlaka yan etkisi var..
onun yerine,soda kullan buz kalıplarına dök,donduktan sonra 1 er 1 er alıp tonik olarak kullan.
ayrıca neutrogena deep clean serisi çok başarılı,tavsiye ederim.

Doktor'a görünmeden kullanmayın derim..Sonuç olarak bu karışım doktor tarafından ihtiyacı olan kişilere yazılıyor.Ben sivilcelerim için buna benzer bir ilaç kullandım başkası fayda gördü diye bende görecek değildim ama işte çocuk aklı lisedesin kullanıyorsun demem o ki doktorunuza danışmadan kullanmayın.Ayrıca bende bu karışımı kullandım faydasınıda gördüm fakat bu su karışımıyla birlikte başka ilaçlarımda vardı yalnız bu ürünü kullanmadım.Yüzümüz gerçekten çok önemli faydasını görelim derken iyice mahvetmeyin yüzünüzü..Sivilceye eninde sonunda bir çare bulursunuz fakat gelişi güzel kullandığınız ürünlerin zararlarına asla "ayrıca benim sivilcelerim doktor ya da eczacının ilacı fazla verip aylarca alerji ilacı kullanmamdandır " ama 23 yaşında olmama rağmen hala tek tük benimle birlikteler normal olan cildim şuan karma yağlı bir cilt oldu.. Allah yardımcımız olsun

konu sahibinin verdiği formülün aynısını yaptırdum ancak 2 hafta kullanabildim daha fazla dayanamadım. çünkü yüzümdeki sivilcelerin fazla olmamasına rağmen aşırı çoğalttı 25 tl verdim bir de.. Parası neyse de yüzüme yazık oldu . kullanmayınca 3 haftada anca kendine geldi yüzüm bu yüzden ben kesinlikle önermiyorum

Aynı formülü ben de kullandım. Clindoxyl ve imex ile iki haftada kurtuldum siyah nokta ve sivilcelerden.

Ama hap kullanmadım. Çünkü ben çok ağrı kesici bile almak istemeyen biri olarak cilt güzelliği için ciddi manada etkili bi hap kullanmak istemem. Netice itibariyle böbreklerden süzülüyor. Her neyse herkesin kendi tercihi ama, bu formülün her hangi bir zararı olacağını düşünmüyorum. Gül suyunun alkollü hali.

Üst mesajdaki işe yaramadı diyen arkadaşın eczanesiyle ilgili bi durum olabilir diye düşünüyorum. Çünkü benim bi arkadaşım da kullandı bunu. Ama eczane gül losyonunu plastik bi şişeye yapmış. Rengi tentürdiyot gibiydi ve kötü kokuyordu plastikte olduğundan. Reçeteyi eczaneye verdiğinizde konuşun, ona sorun. Rengi nasıl oluyor, cam şişeye mi yapıyorsunuz diye. Renksiz olacak ve şişenin dibine kristaller çökecek. Eğer öyleyse alınız efendim.

Parlak ciltler .)

hayır benim yaptırdığım da kalın cam şişedeydi plastikte falan değil..Ayrıca renksizdi ve güvendiğim bir eczanedir..

Son düzenleme:
aynı şey benm de başıma geldi... sivilce izlerinden ve sivilcelerden rahatsızdım sürekli çıkıyorlardı. cilt doktoruna gittim,bayan doktordu Tanrı onu korusun,bana bir karışım verdi,daha doğrusu eczane hazırladı,yüzümü onunla silmemi söyledi ve yanında Nadixa isminde bir krem verdi,her gece yüzümü onunla sildim ve kremi sürdüm... alnım o kadar kötüydü ki,şimdi sadece bir küçük sivilce var alnımda
aynı karışım mıydı bilemiyorum tabii ama kalın cam şişede gül suyu kokulu bi karışımdı. Doktoruma teşekkür borçluyum

Maalesef benim cildim de yağlı ve bir çok siyah noktam var. Cilt doktoruma göründüm benzamycn verdi bu kremden memnunum siyah noktalarıma da gayet iyi geldi

arkadaşlar sivilceyi çoğaltan besinler yemezseniz zaten çoğalmaz kendiliğinden geçer gider. ama eğer geçmiyorsa gece yatmadan önce yüzünüze diş macunu sürün biraz yakar ama bir dk sonra geçer öyle yatın sabah yıkayın sivilceler görünmez olacak. bir de elma sirkesi sürün on dk sonra yıkayın. bunu hergün yapın bir haftaya kalmadan yüzünüz kendine gelecektir

Tüliş, teşekkür ederim, çok teşekkür ederim, artık aynaya baktığımda mutlu olabiliyorum, rahatça dışarı çıkabiliyorum. daha kullanalı sadece 1 hafta oldu ama etkisi gerçekten harika, o kadar mutlu oldumki evde tüliş tüliş diye geziniyorum, bütün ailem seni tanıdı artık :) tekrar teşekkür ederim bitanem beniiiiiiiim :):)

Canım iyileşme var ya sende bu asetonluyla mı asitliyle mi yoksa ? bi yardımm etsen mutlu olurum

foruma çok sık uğramadığım için şimdi görebildim mesajını Sudanen

sayfanın en başındaki karışımı yaptırdım ben yani asetonlu olanı.

Resorchine >>>>>8gr
Alkol/Aseton(aâ) >>>>125gr
Eau de rose >>>>>100 gr (u.s.ext)= (Bu ekstra kalitede gül suyu demektir)

ilk başlarda işe yarıyodu;ama sonra bi baktım ki daha da iltihaplı olmaya başladı sivilceler ve yenileri çıkmaya başladı. Ben de uğraştım ve minik bi çukurluk kaldı uğraştığım o kısımda ki ben hayatı boyu yüzü sivilce görmemiş bi insandım... Doktora gittim hormonal olabileceğini düşünerek;ama hayır hormonal bir durum da değilmiş. 1 haftalığına tatile çıktım(temiz orman havası,dağ vs) ve döndüğümde artık iltihaplı sivilceler çıkmıyordu yüzümde. Bu yukarıdaki karışımı da yüzüme sürmüyordum bu esnada. Benim sivilce problemi sanırım psikolojikti. Zaten o şişe bana 1 ay kadar yetmişti belki 3 ay daha falan devamını getirseydim lekelerde işe yarayabilirdi. Sonuçta renkte bi açılma görmüştüm;ama durdurduğunu sandığım sivilcelerimi durduramamıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…