Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bugun kullanmaya basladım ama sımdı farkettım formulde 100gr gulsuyu dıyor ben 125 ml koymusum bırde maksıporum 500gr yerıne 1gr almısım 500grmını gunde 2 kere 1 grmını gunde 1 kere denıyor 125 ml koydugum gulsuyu tarıfı bozmusmudur bırde kullanlar etkısı ne kadar surede gordu

kızlar bende formülü dün yaptırdım.akşam ve sabah kullandım.şimdilik cildim yumuşak oldu çok hafif yanma oluyo ilk sürünce ama geçiyo hemen.güneşte durunca biraz yanar ya cilt öle hafif bişey.ilacıda bu sabah kullanmaya başladım umarım faydası olur çok umutluyum çünkü..suyu 30 tl ye yaptılar.

Son düzenleme:
yaklaşık bir buçuk haftadır kullanıyorum
tulişe ve doktoruna her gün dua ediyorum valla
kullanır kullanmaz etkisini göstermeye başladı,var olan sivilcelerim küçüldü,yeni sivilce çıkmaz oldu yüzümde
izlere iyi geliyor mu bilmiyorum ama hep kullanmaya devam edicem,arkadaşlarım bile cildimin düzeldiğini söylemeye başladılar

bende 25 gündür kullanıyorum benim cildim çok yağlı olduğu için biraz kuruttu o açıdan faydalı oldu..ama siviilce çıkmaya devam ediyor..var olan lekelerimin rengide biraz açılmaya başladı sanırım uzun vadede fayda görücem..1 şişemde bitmek üzere tekrar yaptırıcam..

bende kullanıyorum 1 aydır,ve sivilce çıkmıyor artık,Allah razı olsun senden arkadaşım
mucize bişey bu:))bendeki değişikliği gören babamda istedi tarifi,zaten o yaptırmıştı bana
tekrar verdim reçeteyi bugün kendisinede yaptıracak,üstelik 10 tl ye yapmışlar:KK52:

Merhaba

suratımda heryerınde cıkmıyor sıvılce bunu dudak cevresi cene ve bazı bıkac yerde... bunu direk sivilceyemi uyguluyoruz yoksa tüm suratımıza tonik olarak uyguluyormuyuz?
Bide bunun haricinde hiç bişey sürmeyin demişssiniz ilk yazınızda sabah aksam bunumu kullanıyoruz sadece

Merhaba

suratımda heryerınde cıkmıyor sıvılce bunu dudak cevresi cene ve bazı bıkac yerde... bunu direk sivilceyemi uyguluyoruz yoksa tüm suratımıza tonik olarak uyguluyormuyuz?
Bide bunun haricinde hiç bişey sürmeyin demişssiniz ilk yazınızda sabah aksam bunumu kullanıyoruz sadece

tüm yüzüne kullan tatlım hatta ben boynuma ve dekolteme de uyguluyordum kullandığım zamanlar.
günde 1 kere yeterli akşamları yüzünü yıkadıktan sonra kullanabilirsin. Bunun dışında ben makyaj yapmıştım gayet hiçbir zararı yok yüzünü temizlediğin sürece

kızlar ben de başlamak istiyorum da bu karışımı kullanmaya. birkaç şey sormak istiyorum umarım yardımcı olabirlisiniz.:
günde 1 defa akşam kullanıcam,kullandıktan sonra su falan değdirmicem doğru muyum?
ben hergün işe giderken makyaj yapıyorum,peki bu makyajı temizlediğim ürünlerle bir yan etki olur mu acaba?mesela ben makyajımı neutregena deep clean le temizliyorum zaten asitli bir ürün. acaba temizledikten sonra bu suyu kullansam yan etkisi olur mu?
sizler makyaj temizliğ olarak ne kullanıyosunuz,bu suyu kullanmadan önce?
bir de ben daha çok izlerim için istiyorum kullanmak.bu MAKSİPORU kullanmasam da olur heralde?

şimdiden cevaplara teşekkürler..

Son düzenleme:
az önce aldım eczaneden doktorum yaz geldi eylülde kullanırsın diye yazmadı bende 18tl bayıldım malesef :KK14: eve gelince de sürdüm hemen gelişme olursa gene yazıcam :KK34:

kızlar ben de başlamak istiyorum da bu karışımı kullanmaya. birkaç şey sormak istiyorum umarım yardımcı olabirlisiniz.:
günde 1 defa akşam kullanıcam,kullandıktan sonra su falan değdirmicem doğru muyum?
ben hergün işe giderken makyaj yapıyorum,peki bu makyajı temizlediğim ürünlerle bir yan etki olur mu acaba?mesela ben makyajımı neutregena deep clean le temizliyorum zaten asitli bir ürün. acaba temizledikten sonra bu suyu kullansam yan etkisi olur mu?
sizler makyaj temizliğ olarak ne kullanıyosunuz,bu suyu kullanmadan önce?
bir de ben daha çok izlerim için istiyorum kullanmak.bu MAKSİPORU kullanmasam da olur heralde?

şimdiden cevaplara teşekkürler..

Bn kullandıktan sonra bazn krem bazen yağ sürmüştüm cildime 5-10 dk sonra. temizleyici ile ilgili herhangi bir problem olcağınıda sanmıyorum, ben cildimi tmizlemk içib sabun kullanıyorum kalan göz makyajımıda badem yağıyla temizlyip toniği uyguluyorum.

ya arkadaşlar anlamadığım bi nokta var. konu sahibi "alkol ve aseton eşit miktarda ikisi de 125 er gr.olacak.." demiş. ama yazılanları okuyunca sanki herkes asetonlu yaptırmış, alkol konmamış gibi geliyo. ben mi yanlış anlıyorum yoksa? bi de araya / işareti koyumuş; Alkol/Aseton(aâ) denmiş. biri bişe desin lütfen..

bnde sivilce yok... sivilce lekeleri var. bunu kullansam iyi gelirmi acaba? kullanan arkadaşlar yüzünüzde nasıl gelişmeler oldu*

ya arkadaşlar anlamadığım bi nokta var. konu sahibi "alkol ve aseton eşit miktarda ikisi de 125 er gr.olacak.." demiş. ama yazılanları okuyunca sanki herkes asetonlu yaptırmış, alkol konmamış gibi geliyo. ben mi yanlış anlıyorum yoksa? bi de araya / işareti koyumuş; Alkol/Aseton(aâ) denmiş. biri bişe desin lütfen..

cnm ikisindede 125 gr olucak o yanındaki aa işareti varya o ikisende eşit miktarda demek.eczacılar anlar zaten

canım çok teşekkür ederim. eczanede çalışan bi arkadaşa sordum, o da eşikte kaldı =) bu akşam başlayayım ben de inşallah şifa olur...

ben kullandım yaklaşık 2 hafta kadar.bence güzel temizliyo yüzü.daha sonra doktora gittim.söledim bunu kullanıyorum diye.bu daha yağlı ciltler için dedi.senin cildin kuru dedi.bana başka bi karışım verdi.bence yararı olucaktır.çünkü kullandığım zaman bana da iyi gelir gibi olmuştu.cildide yumuşacık yapıyo.

ben kullandım yaklaşık 2 hafta kadar.bence güzel temizliyo yüzü.daha sonra doktora gittim.söledim bunu kullanıyorum diye.bu daha yağlı ciltler için dedi.senin cildin kuru dedi.bana başka bi karışım verdi.bence yararı olucaktır.çünkü kullandığım zaman bana da iyi gelir gibi olmuştu.cildide yumuşacık yapıyo.

ya bende de baktığında problemli bi cilt değil, ama pürüzsüz hiç değil. hele bazı dönemler et beni gibi yanardağ gibi kocaman çıkıyolar şakaklarıma yakın yerde. sinir oluyorum. ucu da olmuyo, sıkıyorum sıkıyorum boşa kürek çekiyorum =) oluşumları engellesin yeter bbana =)

günaydın kızlar
ya bi sorum olacak maksipor kaç mglık alınacak günde bir tane mi içicez haptan?bu toniği yüze bi kere mi sürüyoruz

ben de bugün başladım bu karışıma yalnız aile hekimine rçetelendirin denmiş ama ben gittim adam bunun benimle alakası yok cildiyeye yazdıracaksın deyip güldü :KK19: ben de eczaneden 25 tl bayıldım :KK37:

X