Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Kızlar bu suyu kullanırken cildine fondöten süreniniz var mı? Makyaj yapmayın denilmiş hep ama makyaj yapmadan da çıkamam okula gidiyorum yüzüm hep kırmızı kırmızı çok kötü görünür:26: Bir de ne kadar süre kullanmamız gerek uzun süre kullanmanın zararı var mı?

izler için madecassol verdi doktor kullanan var mı???? aslında ben yüzümü yakmıştım temizleme jelinden.çenemdeki bayağı ağırdı onun için gittim madecassol verdi doktorum.daha önce yanlış hatırlamıyorsam,madecassolun cilt lekelerini açtığı yazılmıştı.ama çenemde değişiklik yok.nasıl ve ne zamana kadar açıyor lekeleri onu öğrenmek istiyordum,ayrıca karışımın da salisilik asitlisini kullanıyorum artık herkese tavsiye ederim.ama şu madecassol ne zaman işe yarar bir söyleyiverin yaa?:KK14::KK14::KK14::KK14:

izler için madecassol verdi doktor kullanan var mı???? aslında ben yüzümü yakmıştım temizleme jelinden.çenemdeki bayağı ağırdı onun için gittim madecassol verdi doktorum.daha önce yanlış hatırlamıyorsam,madecassolun cilt lekelerini açtığı yazılmıştı.ama çenemde değişiklik yok.nasıl ve ne zamana kadar açıyor lekeleri onu öğrenmek istiyordum,ayrıca karışımın da salisilik asitlisini kullanıyorum artık herkese tavsiye ederim.ama şu madecassol ne zaman işe yarar bir söyleyiverin yaa?:KK14::KK14::KK14::KK14:

madecassol u bir çok yerde duydum, hatta hücre yenileme özelliğiyle kaşlarda bol miktarda kullanıldığında çoğalmasına yardımcı oluyormuş, ciltte kızarıklıklara lekelere iyi geldiğini biliyorum bende acnelyse krem kullanıyorum retinoik asit var içinde ama belli bir süre kullandıktan sonra soyulma aşaması öncesinde 2 gün kızarıklık oluyor onu önlemek için madecassol temin edicem en yakın zamanda bakalım işe yarayacakmı şuan düzenli olarak bepanthen kullanıyorum zaten..

bacılarım
ben ankarada yaşıyorum
bu karışımı yaptırmak istiyorum ama eczacılara güvenemiyorum :s
ankarada bu karışımı yaptıran var mı ?? varsa nereye yaptırdı ??

madecassol u bir çok yerde duydum, hatta hücre yenileme özelliğiyle kaşlarda bol miktarda kullanıldığında çoğalmasına yardımcı oluyormuş, ciltte kızarıklıklara lekelere iyi geldiğini biliyorum bende acnelyse krem kullanıyorum retinoik asit var içinde ama belli bir süre kullandıktan sonra soyulma aşaması öncesinde 2 gün kızarıklık oluyor onu önlemek için madecassol temin edicem en yakın zamanda bakalım işe yarayacakmı şuan düzenli olarak bepanthen kullanıyorum zaten..

2 gün kızarıklık dediniz şimdi anladım etki etmeye başlamış o zaman,yanaklarıma da sürüyorum oralarda yanıktan nasibini aldı çünkü,2 gündür yanaklarım allık sürmüş gibi kıpkırmızı.eskiden beni kara karanfilim diye seven annem şimdi al yanaklı kezban diyor.demek ki yarından itibaren soyulacak.çok sağol :nazar::nazar::nazar:

2 gün kızarıklık dediniz şimdi anladım etki etmeye başlamış o zaman,yanaklarıma da sürüyorum oralarda yanıktan nasibini aldı çünkü,2 gündür yanaklarım allık sürmüş gibi kıpkırmızı.eskiden beni kara karanfilim diye seven annem şimdi al yanaklı kezban diyor.demek ki yarından itibaren soyulacak.çok sağol :nazar::nazar::nazar:

rica ederim kızardığı zaman sürmeyi bırak ama, kızarıklık geçip soyulma olup cildin eski rengine dönünce başla tekrar sürmeye :KK55:

sabah aksam yuzune ve sırtına pamuk ile sürüyor makyaj temizler gibi ve antibiyotik kullanıyor şu anda yüzünde hiç birşey kalmadı...

yüzümüze su sürmicekmişiz ya o bana ters :KK70:
ben her sabah ve akşam yüzümü sebamed clear skin sabunumla yıkamzsam rahat edemem :KK70:
onu sordum o yüzünü yıkıyomuymuş :26:

eczaneler asetonla hiç hazırlamadık öle yada bizde aseton yok diyolar .kardeşim eczacı o bile bilmiyorum diyo . izmirde varmı bu karışımı yaptıran . ?

yüzümüze su sürmicekmişiz ya o bana ters :KK70:
ben her sabah ve akşam yüzümü sebamed clear skin sabunumla yıkamzsam rahat edemem :KK70:
onu sordum o yüzünü yıkıyomuymuş :26:

bunun harıcinde birşey kullanmaman gerekiyor, normal duşunu falan yapıyorsun banyonu,:nazar: ama onun dışında su değmeyecek

Arkadaşlar bunun konusunu da actim ama herkese duyurmak istiyorum oriflame pure skin derinlemesine etkili jel üç günde sivilce ve özellikle lekeye etki etmeye basliyo kodu 20195 kesinlikle deneyin şu an indirimde 10lira ama gercekten etlili ben cok memnun kaldım pure skin in tüm serisini kullaniyorum daha pazartesi basladim simdiden gecmeye basladi ne kadar mutlu oldum aanlatamam mucize gibi geldi

Arkadaşlar bunun konusunu da actim ama herkese duyurmak istiyorum oriflame pure skin derinlemesine etkili jel üç günde sivilce ve özellikle lekeye etki etmeye basliyo kodu 20195 kesinlikle deneyin şu an indirimde 10lira ama gercekten etlili ben cok memnun kaldım pure skin in tüm serisini kullaniyorum daha pazartesi basladim simdiden gecmeye basladi ne kadar mutlu oldum aanlatamam mucize gibi geldi

ne kadar ısrarla heryere yazmışsın sana komisyon falanmı verıyolar bılemedımkı

ne kadar ısrarla heryere yazmışsın sana komisyon falanmı verıyolar bılemedımkı

Kim verebilir ki komisyonu keşke öyle bisey olsa bin yere yazarim:) zaten toplam yüz elli yorum um var en fazla ne kadar yazmis olabilirim ki guldurdun beni üç beş sayfaya yazdık diye:)

Merhaba Avni Bakkal formülünü 2007 yılında ben de kullandım.Ömürboyu geçmeyecek zannettiğim sivilcelerim geçti.2-3 şişe bitirdim.Kesin çözüm oldu.Şimdi sadece Rosense gülsuyu kullanıyorum.Artık hiç sivilce çıkmıyor.Herkese tavsiye ederim.Formül için çok teşekkür ederim.

X