Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
çok sağol canım ya gerçekten okadar morelim bozuluyo ki anlatamam pazartesi ilk işim bunu yaptırmak olacak inşş bendede işe yarar sonuçlarını mutlaka yazarımm :))) ilgin için sonsuzz teşekkürlerr..

Ne demek tatlım.Hepimizin en büyük sorunu.İnşallah kurtuluruz :)

Tekrar merhabalar, ben bunu denemek istiyorum ama şu şüphelerim var. :) Benim cildim yağlı ama yağlanmaya bağlı sivilce değil sivilcelerim, muhtemelen deri altındaki bir bakteri sebep oluyor. Acaba bana da olumlu yönde bir etkisi olur mu? Nolur evet deyin. :)

sabah akşam yüzümü bu suyla siliyorum ama lekelerim duruyo sivilcelerimde kırmızı ve patlatılmıs bi sekilde kaldı acaba etkisini ne zaman gösterir bu arada 25 tl verdim suya :S

Bu suyu kullandığımız süre boyunca güneşe maruz kalırsak ciltte herhangi bir leke bırakır mır acaba ?

sabah akşam yüzümü bu suyla siliyorum ama lekelerim duruyo sivilcelerimde kırmızı ve patlatılmıs bi sekilde kaldı acaba etkisini ne zaman gösterir bu arada 25 tl verdim suya :S

daha ne kadar süredir kullanıyorsunuz ki ? 1 2 ay deneyin bakalım işe yaramazsa başka bir sorununuzda olabilir doktora gidin bence.pes etmeyelim ama erkenden bn 1 aydır kullanyrm hala devam :)

Dün gece ve bu sabah sürdüm. Cildim de bi rahatlama var ve rengi normal ten rengime döndüme birazda olsa ay çok sevindimmm.

cevap verecek biri yok mu acaba

yettim sevgicik,benim yüzüm öyleydi sivilcelerimi sıktım sıktım yara ve kıpkırmızı kalmıştı.hatta morumsuydu kırmızılar,benimkine 5-6 günde etki etti,önce yaraların ve kırmızılıkların üstü kabuklandı kurudu ama bunları da yolma sonra kendi dökülüyor,ten rengime yaklaştı hafif sarımsı oldu işte.üstü beyaz kurumuş deri oluyor sonra o deri dökülüyor.böyle işte

yahu ben bu karışımı 2 eczaneye gittim yaptıramadım. bu olmaz deyip başka tarif veriyorlar. aynı şeyi yaşayan var mı?

Fayda etmicekse onemli degilde daha fena olmasinda. Uygulayipda cogaldi diyen varmi arkadaslar? Yoksa deneyelim hemen zaten. Daha kotuleyen varmi?

kızlar benim bi sorum olcak suyu kullanırken başka bişi kullanmayın deniliyo suyu kullanmaya yeni başladım iyi geliyo ama tam olarak geçmedi daha ama faydasını gördüm fakat dışarı çıkmam gerekince yine fondoten sürmem gerek yani dışarı fondotensiz çıkacak kadar düzelmedi daha.bu durumda napmalıyım yani fondoten sürünce temizlemem gerek makyajı.makyajı temizleyince sürsem olurmu yoksa makyaj yaptığım gün hiç sürmeyim mi suyu ?

canım ben sabah akşam kullanıyorum dışları çıkmak gerekiyosa suyu kullanıyorum sonra makyaj yapıyorum gelincede hemen çıkarıp tekrar suyu süüryorum öle kullanıyorum

canım ben sabah akşam kullanıyorum dışları çıkmak gerekiyosa suyu kullanıyorum sonra makyaj yapıyorum gelincede hemen çıkarıp tekrar suyu süüryorum öle kullanıyorum

tşk ederim cnm cvbın için.ilk sayfalarda bunu kullanıyosanız su bile sürmeyin denmişti bende baya korkmuştum makyaj yaptığım günler kullanamıcam diye.bende tonik gibi kullanıyım ozaman

tşk ederim cnm cvbın için.ilk sayfalarda bunu kullanıyosanız su bile sürmeyin denmişti bende baya korkmuştum makyaj yaptığım günler kullanamıcam diye.bende tonik gibi kullanıyım ozaman

valla makyaj bi derece ama su sürmeme olayına giremedim ben
soğuk suyla yıkıyorum bi güzel zaten kıpkırmızı oluyorum sonra suyu kullanıyorum gayet iyi geldi iri içten sivilcelerim çıkıyodu onlar gitti 1 ay oldu nerdeyse

az önce eczaneye gittim tarifi verdim.saat 5 de hazırlayacaklarını söylediler.fiyatına da 23 tl dediler.birazdan gidip alıcam.denedikten sonra yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…