Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
asetonlu kullananlar yüzlerinin koyulaştığını söylemiş bazıları,asetonla yüz koyulaşması yaşayan var mı? cevap lütfen aldım ama cesaret edemiyorum koyulaşırım diye esmerim bide

ayy ben de esmerim yaa... trye gelince yaptircaktim ben de takip ediyorum hep yazilanlari... biraz daha esmerlesirsem ne olurum bilemiyorum :44::44::44::44:

ben aile hekimme yazdırdım tabi öncesindede eczaneye sordum bakdılar yaparız dediler ve daha almadım akşam kapanmadan eczacı vericek heralde az bir miktar ödeyeceğim bide madecassol krem yazdırdım

Anladım canım..Umarım memnun kalırsın.Bende yaptıracağım en kısa zamanda.Kullandıktan sonra,fırsat bulduğun zaman etkilerini bizimle de paylaşırsan sevinirim:116:

karışımı aldım eczaneden aslında ben kardeşim kullanır diye daha çok isdedim bende tek tük çıkanlar oluyor onada bal tarçın sürüyorum geçiyor ama bu suyun 50 ml kendime ayırdım gerisini kardeşime ergenlik sivilceleri var vede lekeleri doktora yazdırdım bana aseton değil salik asit yazdı onun yerine karışımım beyaz renkde su gibi gül suyu kokusu ve alkol kokusu baskın ben kokusunuda çok beğendim yazdığım gibi
resorchine 8 gr
alkol 125 gr
eau de rose 100 gr
salik asit%1

zaten aseton konusu biraz şüphelendirdi benide hem doktor hem eczacı salik asitin daha iyi olcağını söyleyince direk bu şekilde hazırlattım

karışımım bu yanında madecassol kremde aldım ve 5 tl ödedim
etkilerini tabiki yazıcam inş. iyi gelir
biraz kafa karışdırıcı durumlarda olmuş bunu sürünce ne sabun ne su nede makyaj kullanılmıcak denilmiş yüze su sürmeden krem kullanmadan nasıl olcak anlamadım bu madecassol kremde leke geçirici olduğu için cildim gerilirse bunuda sürerim diye düşündüm ama beni doktorda eczacıda uyarmadı cildini temz tut dedi bunu sür dedi o kadar yani yıkama jeli kullanılabilir demek oluyo bilginiz olsun iltihap ve antibiyotik kullanımı olursa belki denildiği gibi sadece bu kullanılır ama az lekeler ve mini sivilceler için ben genede yüzümü yıkarım yıkamadan uyuyamam sabahda yıkamadan duramam

bende yüzümü yıkamadan rahat edemem sabahları soğuk suyla yıkamayınca ayılamıyorum zaten
suyuda kullanıyorum lekelerim gitti ama ufak sivilce var daha suyu kullanmadan bi sivilce yer etmişti o çıkıp duruyo o da geçicek inşallah

Kızlar bu formül cildime iyi geldi diyenlere soruyorum cilt tipiniz nasıl yağlı mı? Normalde ne kadar sivilceniz çıkıyodu çok muydu şimdi ne kadar azaldı?

kardeşim dün gece ve bu sabah denedi yüzünü yakmadığını güzel kokduğunu söyledi benim yapdırdığım karışım dediğim gibi hafif çünkü fazla bi sivilce durumu yok arada çıkanlar ve lekesi kalanlar bu arada madecassol krem lekelere sürülünce beyazlatıyormuş yani bu 2 ürünün kullanımının daha iyi olcağını düşünüyorum tabiki bende sürdüm azcık korkarak gerçekden yanma hissi yok cilt ışıl ışıl daha 1 kere oldu tabiki uzun zamanda iyi gelceğini düşünüyorum her zaman doğal ürünler işe yaramıyor arada ilaç takviyesi lazım dimi ama bide sunu söyleyeyim çok sivilceyi olmayan arada malum çıkan sivilceler içn benim tarifimin uygun olcağını söylediler eğer kafanıza göre alıcaksanız sivilcede azcıksa aseton koydurmayın ama tüliş arkadaşımızın dediği gibi tedavi durumu söz konusu ise kesinlikle tarifine uyun derim konuyu takip edicem arada yazarımda gene sonuçları

ben de asetonlu olanı kullanmayacağım,zaten çok kafamı karıştırdı,yanma falan olunca.salik asit dediğiniz salisilik asit demi? bu tarife göre yaptırcam bide.yalnız o madecassol kremi bir araştırın leke izlerini açıyormuş ama kanserojen içeriyormuş,dikkatli kullanın onu.

formülü yazan arkadaşa çok teşekkür ediyorum. bir haftadır kullanyorum. alnımdaki bi kaç minicik pütürcükler dışında hiç sivilcem kalmadı. yüzümün aşırı yağlanmasını kesti.

merhaba arkadaşlar bu formül gerçekten işe yarıyor mu yaa o kadar heyecanlandım ki anlatamam :)) şimdi birkaç soru sormak istiyorum cevap verebilirseniz çok sevinirim. öncelikle aseton olan mı daha iyi olur yoksa diğerimi?
nasıl kullanıyorsunuz bu suyu ve doktora gidip yazdırmamız danışmamız gerekir mi ? çok soru sordum biliyorum ama artık bende kurtulmak istiyorum bu dertten lütfen yardımcı olun ((

Arkadaşlar formülü kullanmaktan çekinmeyin aseton hiç bir şey yapmıyo 1 ay olucak nerdeyse kullanalı valla süper mutluyum.Bu başlığı açan arkadaşa her aynaya baktığımda dua ediyorum.Ve bir arkadaşımız krem yazdırmış yanında ilk sayfayı okuduğunuz gibi doktor bunun dışında yüze sabun krem jel sürmiceksiniz demiş çünkü tahriş eder kötü olabilir..Yüzünüzü suyla yıkayın sadece sonrada bunu sürün.

Sni çok iyi anlıyorum canım.Asetonla olanı yaptır diğerini değil bazı arkadaşlar aseton zarar verir diye korkmuşlar yaptırmıyolar bak ben bu yazıyı okudum hemn gidip yaptırdım suyu 1 ay olucak nerdeyse hiç sivilce yok şuan yüzümde inanırmısın izleriminde renkleri kırmızıydı şimdi ten rengime dönüştü zamanlada iyileşiyo inan o kadar mutluyum ki makyajsız dışarı adım atamazdım fondotensiz bgn erkek ark. yanına bile makyajsız çıktım anla ne derece iyi geldi.Doktora başvurmana gerek yok gidip eczaneye direk yaptırabilirsin ama illa danışcam dersende git ama bnce gerek yok.ilk sayfayı iyi oku bu arada ve pes etme belki sana 1 ay sonra etki etmeye başlar belkide daha az bi zamanda.İnşallah kurtulursun.Başla kullanmaya gelişmeleri buraya yazarsn bende merak ederim :)

Kızlar her eczane aynı fiyata yapmaz ama şöyle böyle bir fiyat söyler misiniz ? Kaça yapıyorlar ?

bende az önce yaptırdım 25 tl tuttu medacassol kremle 32 tl oldu :S
inşallah verdiğim paraya değer ve işe yarar.
YOğun bir aseton ve gül suyu kokusu var
arkadaşlar günde nasıl kullanıyosunuz temiz yüzünüze mi sürüyorsunuz bunu ? ve bastıra bastıra mı silinecek

bende sizler gibi binbir soruyla yaptırdım bu karışımı..acaba?? acaba?? acabalar öldürdü beni. Ama yüzüm öyle kötü olmuştuki artık çaresiz yaptırmak istedim yoksa roc. başlicaktım...ilk başlarda çok memnundum herşey iyi gidiyordu ama daha sonra yüzümde ciddi bi sivilce artışı oldu ama ben kullanmayı kesmedim çünkü yıllardır sivilce problemi yaşayanlar bilirki kullandığınız ilaçlar önce cildi kusturur..nihayetinde benimkide öyle oldu. cildimin altındaki bütün pürüzler yokoldu. o aylardır görünürde olmayan ama yüzüme dokunduğumda parmaklarımla hissettiğim bütün pürüzleri sivilce olarak kusturdu bu solüsyon. ben başlayalı bu ay sonunda tam 1 ay olucak. başlangıçtan beri cildimde ciddi gelişme var fakat ben 1 ay daha tedavi etmek istiyorum. sabah akşam cildime normal tonik gibi sürerek sadece bu suyla temizledim. ve makyaj yapmadım. ilaçta kullanmadım. benim aldığım eczanede 28 tl tuttu ama listeye bağlı kaldılar herhangi başka bişey koydurtmadım içine. bu bi tedavi süreci ve 3 günde bitmiyor ne yazıkki. ama bittiği zaman o kozmetiklere ve ilaçlara döktüğünüz paralara acıyorsunuz. ben yeminliyim artık asla o kremi bu kremi şu kremi almam. benim cildim iyileşiyorsa emin olun sizinki hayli hayli iyileşir :) önemli olan şey şu bu suyu kullanırken yüzünüze ekstra başka hiçbirşey KULLANMAYIN!!!! krem sabun jel vs. hiçbişey. zaten bi süre sonra onları ziyadesiyle kullanacaksınız bi süre sabredin sadece...ben dediğim gibi o koca sivilcelerle gezdimde makyaj bile yapmadım :) yüzümün 1 aylık tedavi sonrası durumu mükemmel denebilecek düzeyde. lekelerimde bariz açılma var sivilcelerim geçti yeni çıkanlarda geçior. zaten sanırım son sivilcelerde onlardı. 1 ay daha devam edip sonra aseton ve alkol oranını azaltıp normal tonik olarak kullanmaya devam edeceğim ben. haa bu arada zaten tedaviden sonra makyaj malzemesi kullanmak için sebebinizde olmuyor...

çok sağol canım ya gerçekten okadar morelim bozuluyo ki anlatamam pazartesi ilk işim bunu yaptırmak olacak inşş bendede işe yarar sonuçlarını mutlaka yazarımm :))) ilgin için sonsuzz teşekkürlerr..

merhaba.5 gün önce asetonla olanı yapmaya başladım ama günde 1 kez gece yatarken yaptım.çünkü sivilcem yoktu lekelerim vardı.şimdi lekelerimin üstünün rengi açıldı.yüzüm tertemiz görünüyor.kullanmaya devam edeceğim.teşekkürler tuliş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…