Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Canlarim Roaccutane kullanmayin mumkunse, ben 2 sene kullandim yazlari ara verip ve baya fazla dozda ama ne zaman biraksam sivilceler yine geliyor yerine :KK70: ayrica cok leke yapti gunese ciktigim icin (oysa 100 faktor krem suruyordum hergun)

Cozumu biliyorum... Suanda nerdeyse hic sivilcem kalmadi. Krem tarzi birsey suruyorum roaccutane yerine ve daha iyi ise yaradi

ama ilaç her bünyede farklı etki yaratıyor sende kötü olduysa başkasına çok iyi geliyor bu ilaç
15milyon kişi kullanmış bunu aralarında mutlaka yan etki eden falan olacak yani bu yüzden yaşayarak görmemiz lazım kullanmayın bunu diyerek insanları ilaçtan soğutmayın lütfen

Kızlar yardımınız gerek,

Benm karaciğer enzmlerim yüksek çıktığı için maydonoz ve limonla bi karışım varmış ve enzimleri düşürüyormuş. Maydonoz a vitamini diye de geçiyor sanırım ama roac kullanırken a vitamini almayın deniyor.. of ben nasıl düşürcem enzimlerimi ne yesem ya a ya c vitamini of ya..

sadece sebamedle yıkıyorummm yüzümüü ayrıca kuruluk banyodan sonra oldugu için bepanten sürüyorum yüzüme birazz :) çok teşekkür ederiimm darısı başınızaa

teşekkür ederim ben de çoktan bitirdim =) tabi ilacın etkisi gidince yüzüm yağlanmaya başladı hafiften neyle temizlesem bilemedim sebamed en iyisi gibi gerçekten

merhaba arkadaşlar. bende eski bir roa kullanıcısıyım. hatta aşama aşama gelişmelerimi bu başlıkta paylaşmıştım hep. tedavim biteli 6 ay kadar oldu. yeni sivilce hiç çıkmıyor desem yalan olur. tek tük çıkıyor ama hemen geçiyor. ilaç kullandığım sıra cildim çok kuruydu. ilacı bırakınca tekrar yağlanma başlıyor. şimdi dökülen saçlarımın geri gelmesini bekliyorum :KK53: ama herşeye rağmen iyiki kullanmışım diyorum. o büyük ağrılı sivilcelerin başka türlü geçeceği yoktu. bu arada kolestolü fırlayan arkadaşlara önerim 2 ceviz içini 1 bardak suya koyup bi gece beklettikten sonra içsinler. bunu düzenli olarak yapınca kolestol düşüyor. %100 etkili :KK34: umarım bu süreci kolaylıkla atlatırsınız. sağlıklı günler

hangı nemlendırılerı kulalndınız cıldınız ıcın

ozaman dr avene in nemlendiricisini önermişti. onu kullandım. baya memnun kaldım. babe de iyi bi marka. bunlardan birini alabilirsiniz. dudaklarım için burt's bees marka lipstick kullandım. mükemmel bişey. amerikadan ithal. %100 doğal olduğu kanıtlanmış. internetten araştırın isterseniz. ben mentollüsünü beğendim özellikle

evet ama öyle herkes 6ay kullanamıyor ki... karaciğere bişey olunca doktor ya bıraktırıyo ya doz düşürüyo :KK43:( inş düzeliriz ne diyeyim

zarar vermediği için kullanabildi o da , bende başlamayı düşünüyorum çok zor ama kalıcı çözüm

kızlarrrrr bu ilacı içerken ağrı kesici falan içebiliyor muuyuz? çok acil :KK43: majezik içmem lazım ama bilmiyorum nasıl yapsam

tatlım evet kullanabiliyorsun . benim 2. ayım dolacak. ve regl dönemlerimde kullanıyorum majezik . sıkıntı olmadı hiç.

Canım dediğim gibi bende adet dönemlerimde aldım.ilk günlerinde yani. daha dün aldım mesela. ama en ufak sorun yaşamadım. merak etme :*

Kızlar doktor fucidin krem verdi bi de ilacın yanında 2.ay da nasıl sürüleceğini bilen var mı, sivilcenin üzerine yoğun bir şekilde bırakıyor muyuz yoksa normal yedirerek mi sürüyoruz?

Canım sanırım sivilcelerinde ya da kıl köklerinde iltihap var ki fucidini uygun görmüş doktor. fucidin i sadece sivilceli bölgelere pıtlattır önce bir :-) sonra da çok bastırmadan yedir o bölgeye.

Canım sanırım sivilcelerinde ya da kıl köklerinde iltihap var ki fucidini uygun görmüş doktor. fucidin i sadece sivilceli bölgelere pıtlattır önce bir :-) sonra da çok bastırmadan yedir o bölgeye.

Evet canım iltihaplı da cıkıyo iltihapsız da, yedir diyosun yani üstünde bırakma :) çok tesekkurler canım

arkadaşlar roaccutaneyi kullanalı ikinci ayım 2 hafta sonra biticek çok bi faydasını göremiyorum sanki çok üzülüyorum hemen hemen bütün yan etkisini yaşıyorum sizce faydasını ne zaman görecem :KK5:

arkadaşlar roaccutaneyi kullanalı ikinci ayım 2 hafta sonra biticek çok bi faydasını göremiyorum sanki çok üzülüyorum hemen hemen bütün yan etkisini yaşıyorum sizce faydasını ne zaman görecem :KK5:

Benim de 33.günüm sivilcelerin artışı dışında olan bi şey yok :KK43: her geçen gün umutsuzlaşıyorum

X