Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
canım , özellikle duştan sonra cildin henüz nemliyken kremleri kullanırsan nemlendirmede çok daha etkililer. ve bol su içmek de fazlaca katkı sağlıyor. hem cilt, hemde göz kuruluğun için...

canım , özellikle duştan sonra cildin henüz nemliyken kremleri kullanırsan nemlendirmede çok daha etkililer. ve bol su içmek de fazlaca katkı sağlıyor. hem cilt, hemde göz kuruluğun için...

sen hangi kremleri kullandın canım benim vücudumdada sivilce var sırtımda da kuruma olcak sanırım vücudum için ne kullanabilirim?

zifiri canım sivilce cıkmıyor ama yüzüm kızarıyor artı kollarım ve ellerim felaket yara gibi oldu çok canım yanım yanıyor kremleri de sürünce kollarıma.zor dönemler geciriyorum :KK43:( lekeler aynı hala cukur olacak diye korkuyorum off iyi hissetmiyorum :KK43:(

canım korkmaa 5. aydan sonra hep düzeliyo diyolar çünküü.. ben çok memnunum çok şükürler olsun..herkesede tawsiye ediyoruum ilk 2 ay sıkıntısı war kuruluk açısından diye.. çukur nasıl anlamadım ben resim ekleyebiliyo musun.. weya doktoruna sordun muu geçer mi kalır mı böyle diyee??

kızlar bana yardımcı olun lütfen doktorum kuruluk olduğu zaman sürmem için hametan verdi ama pek işe yaramıyor yine kuruyor yüzüm bende soyuyorum istemeden kuruyan yerleri burnumun üstü yara oldu resmen kullanıp memnun kaldığınız nemlendiricileri söylermisiniz.

benim de çok kuruyodu, ben de soyuyodum, banyoda özellikle. ama hiç yara olmamıştı bende. Excipial HYDRO kullandım nemlendirici olarak canım :)

bu arada iz tedavimle ilgili ( acnelyse), yüzüm soyulmaya başladı. yaşasın! ve çukurluklarla ilgili bişey söylemek istiyorum. yüzümde cidden çukurluklar oluştu. ilaçla alakalı mı bilmiyorum ama yüzümde şu anda çukurlar var malesef. ilaçtan önce var mıydı bunlar, bilmiyorum, hiç dikkatli bakmamıştım. ama ışığın altında bakınca cildimin iz olan kısımları cidden çukur :KK43:

çukurlar için krem verdi bana da yani çok yok ama sanki o leke kısımları cukur gibi görnüyor benim de moralim bozuluyor. bu ay da dermatix kremi kullanacagım bakalım nasıl olacak.artık su içmekten de bıktım gercekten bir an önce bitsin şu tedavi diyorum.lekeler eskisi gibi değil renkleri acılıyor giderek. dudak kurulugu devam ediyorum bepanten ve su içmek en iyi çözüm. bugün 4 ayım bitti 5. aya girdim.

kızlar bana doktor tekrarlamaması için bir kutu daha verdi şimdi ben kutuyu bitirince yine kontrole gitmelimiyim? adamla kavga ettim hiç gitmek istemiyorum:KK47:

benim de çok kuruyodu, ben de soyuyodum, banyoda özellikle. ama hiç yara olmamıştı bende. Excipial HYDRO kullandım nemlendirici olarak canım :)

teşekkürler canım baya kullanan varmış onu doktorum yazar bu sefer inşallah.resim ekleyebilirmisin sakıncası yoksa?

teşekkürler canım baya kullanan varmış onu doktorum yazar bu sefer inşallah.resim ekleyebilirmisin sakıncası yoksa?

canım resim ne için dedin? sanırım yüzüm için dedin. aslında tedavi öncesi sonrası şeklinde bi resim koymayı planlıyodum, her ne kadar tedavi öncesi resimlerimi görmeye dayanamasam da, ben onu ayarlamaya çalışıyım en kısa zamanda. en azından yüzümün bi kısmını. tabi bide resim eklemeyi öğrenmem lazım :)

canım resim ne için dedin? sanırım yüzüm için dedin. aslında tedavi öncesi sonrası şeklinde bi resim koymayı planlıyodum, her ne kadar tedavi öncesi resimlerimi görmeye dayanamasam da, ben onu ayarlamaya çalışıyım en kısa zamanda. en azından yüzümün bi kısmını. tabi bide resim eklemeyi öğrenmem lazım :)

evet yüzün için dedim canım koyarsan çok sevinirim tedavi bitiminde cilt nasıl oluyor merak ediyorum bendeöğrenemedim henüz resim koymayı)deneme tahtasında deneyerek öğrenebilirsin belki.

kızlar nasıl gidiyor tedavi süreci? ben pek giremiyorum foruma dersler başladı malum. ama yine de takip etmeye çalışıyorum.

ben 3. ayın içindeyim şu an,15 gün sonra 3. ayı tamamlamış olacağım. yüzüm şu anda çok kızarık ve sivilce izleri çok belirgin. yeni sivilce çok çok nadir çıkıyor ama kızarıklara çok moralimi bozuyorum. bu sürelerde bu normaldir umarım sizlerin ki ne durumda? umarım benden daha iyi bir haldesinizdir.
bir de yanaklarımda çukurlar oluştu sanki önceden var mıydı farkıında değilim :44:

zifiriii ; senle aynı dönemde başlamıştık sanırım. sen nasılsın, umarım daha iyidir yüzüm :)

kızlar nasıl gidiyor tedavi süreci? ben pek giremiyorum foruma dersler başladı malum. ama yine de takip etmeye çalışıyorum.

ben 3. ayın içindeyim şu an,15 gün sonra 3. ayı tamamlamış olacağım. yüzüm şu anda çok kızarık ve sivilce izleri çok belirgin. yeni sivilce çok çok nadir çıkıyor ama kızarıklara çok moralimi bozuyorum. bu sürelerde bu normaldir umarım sizlerin ki ne durumda? umarım benden daha iyi bir haldesinizdir.
bir de yanaklarımda çukurlar oluştu sanki önceden var mıydı farkıında değilim :44:

zifiriii ; senle aynı dönemde başlamıştık sanırım. sen nasılsın, umarım daha iyidir yüzüm :)

ewt tatlım 1 hafta sonra 3 ayım dolmuş olacak:) çok şükür gayet iyi gidiyor önce sivilceler baya çıktı şimdi hepsi söndü ama izler ve lekeler var işte doktorm değişkliği 4. aydan itibaren daha da çok fark edecksin dedi ben 3. aya girdim fark etmeye başladım izler için kimyasal peeling yaparız demişti.

bu konu ile ilgili bir kaç başlık var demekki..ben başka bir topik bulup oraya yazmıştım burda daha çok tecrübe(kullanan) var anlaşılan

ewt tatlım 1 hafta sonra 3 ayım dolmuş olacak:) çok şükür gayet iyi gidiyor önce sivilceler baya çıktı şimdi hepsi söndü ama izler ve lekeler var işte doktorm değişkliği 4. aydan itibaren daha da çok fark edecksin dedi ben 3. aya girdim fark etmeye başladım izler için kimyasal peeling yaparız demişti.

ben ilk 2 ay 20 mg kullandım, bu ay da 40 mg kullanıyorum. inşallah ben de fark ederim artık değişikliği bundan sonra. ben 20 ile devam etmeyi önermiştim ama kilon 40 mg ı kaldırabilir dedi :KK70:

regl ile sıkıntı yaşayanınız oldumu kızlar...gecikme gibi

ben yaşadım ya. 2. ayımda 10 gün erken bu ay da 8 gün gecikme oldu. ben her ihtimale karşı kadın doğum a da görüneceğim. çünkü bana daha önceden pcos teşhisi konmuştu her ne kadar şu anda kistler görünmese de:)

ama ilacı kullananlarda genelde görünebilen bir durummuş düzensizlik bildiğim kadarıyla.

ben ilk 2 ay 20 mg kullandım, bu ay da 40 mg kullanıyorum. inşallah ben de fark ederim artık değişikliği bundan sonra. ben 20 ile devam etmeyi önermiştim ama kilon 40 mg ı kaldırabilir dedi :KK70:

bende 2 ay 30 mg kullandım şimdi 40 mg kullanıyorum :) aynen hem kilo hem kış dönemine gireceğimiz içinmiş :) canm bişey soracağım ilacın sende şu şeklde yan etkisi oldu mu hiç? sürekli nezle hali öksürük hali ben 3 aydır o haldeyim çünkü :KK43:((

bende 2 ay 30 mg kullandım şimdi 40 mg kullanıyorum :) aynen hem kilo hem kış dönemine gireceğimiz içinmiş :) canm bişey soracağım ilacın sende şu şeklde yan etkisi oldu mu hiç? sürekli nezle hali öksürük hali ben 3 aydır o haldeyim çünkü :KK43:((

zifiriii bir ortak yön daha bende aynı durumdayım sürekli burnum akıyor özellikle sabahları öksürük yeni oldu o üşütmekten olabilir diyorum ama nezle nerdeyse 2 aydır böyle

zifiriii bir ortak yön daha bende aynı durumdayım sürekli burnum akıyor özellikle sabahları öksürük yeni oldu o üşütmekten olabilir diyorum ama nezle nerdeyse 2 aydır böyle

ciddi misin canm ya öksürüğü doktoruma söyledm onunla alakası yok dedi farklı doktora gttm astım başlangıcın var dedi nefesle çekln bi laç verdi ama nezle hala geçmedi ya sesim gitti resmen. güneşe çıkınca oluyor sanırım dedm bende ama evdeykende oluyor.

aynen ya. ben de o şekildeyim. burnum akıyor gibi sürekli. baş ağrısı da çok oluyor. ama ben bunun hiç ilaçtan olduğunu düşünmemiştim. demek ki o da ilaçtanmış :KK70:

X