Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
hergün kremliyorum ama kollarımı bi denicem bakalım nolucak :/ inşallah derim kalkmaz.. bacaklarımı ağdayla alıyorum kalkmıyor kolumda kalkmaz inşallah :26:

selam kızlar

bende roaccutana başladım

20mg kullanıyorum. sabah akşam

suratımçok kırmıızı oldu

benım gibi olan varmı ??

hımmmm :KK43:(( hafta sonu havuza gıtmıştım

ama kapalı havuz eskı yorumları okuyunca gördum

havuzdamı yasaktııı :KK43:

Selma'cım benim ilk ay çok kırmızı oldu yüzüm sivilcelerin iyice kabarması sonucu.Şimdi 2.ayımdayım sivilceler cıkmaya devam ediyor ama o kadar kızarıklık yok şu an.Güneş koruyucusu mutlaka kullan,güneşte cok fazla kalmamaya calıs çünkü kaldıgında göreceksin yüzünün daha çok kızardığını.

Greyfurt yememek gerekiyor bu önemli!

kızlar mesela korunmaya ragmen hamile kalan varmı ilaç kullanırken hani merakımdan soruyorum yani sakat mı oluyomus bebek allah korusun :26:

İlaç içerken hamile kalındıgında sakat doğumlar oluyor hatta internette vardı bir bebek annesi roaccutane kullanırken hamile kalmış ,hamile kaldıgını bilmeden ilaca baslamıs :KK43:(( İlacı bıraktıktan 2 ay sonra hamile kalabiliyorsunuz.Ben de bekarım ama aman evliler dikkat etsin :KK43:

kızlaaar bu ilaç gözleri bozuyormuş diye duydum bugün doktora gittim 2. ayım için kan testi wermeye bi kızda aknetrent kullanmış gözleri 2 derece artmış:// böyle bi durum söz konusu olabilir mii..ben şuan değil ama 2 ay sonra lens kullanacam mecburen bi problem yaşar mıyım kör olma durumuna kadar gider mii :/// YARDIM LÜTFEN

Canım ilk kez duyuyorum böyle bir şey.Gözlerde kuruluık yapıyor bunu biliyoruz fakat bozukluk yapacagını sanmıyorum.Bunu internette arastırdım öyle bir sey görmedim ayrıca bir göz doktoruna sor istersen ama cevremde de bir sürü kullanan oldu tedavileri yıllar önce bitti öyle bir durumları olmadı :KK19:

Tedaviyi bitirdikten sonra sacları eski haline dönen var mı? tedavim biteli 1 hafta olmasına ragmen saclarım hala kupkuru!!:KK50:

Tedaviyi bitirdikten sonra sacları eski haline dönen var mı? tedavim biteli 1 hafta olmasına ragmen saclarım hala kupkuru!!:KK50:

Eski haline dönmez , benim tedavim biteli 4 sene old malesef cildim çok kuru nemlendiricilerle idare ediyorum. Keşke saçlarım kuru olsaydı onun yerine benim saçlarım cok yaglıdır hala öyle

Selam kızlar. 1 ay 5 gündür roaccutane kullanıyorum (30 mg).

Benim sorum şu olacaktı. Evin içindeyken güneş kremini kullanmaya gerek var mı?

X