Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
cıkmaz canım ılk ay cıkmadıysa cıkmaz bende kullandım cok sukue 1 seneden fazla oldu bıtelı tedavım

ablacıımm teşekkür ederim cewabın için:) darısı benim başıma inşallah teşekkürler herşey için..düğünün war sanırım mutluluklar diliyorum abla

ablacıımm teşekkür ederim cewabın için:) darısı benim başıma inşallah teşekkürler herşey için..düğünün war sanırım mutluluklar diliyorum abla

tsk ederım canım benım :) evet son 50 gun kaldı :) ıstedıgın herseyı sorabılırsın ınsallh sıkıntı cekmezsın opyrum

tsk ederım canım benım :) evet son 50 gun kaldı :) ıstedıgın herseyı sorabılırsın ınsallh sıkıntı cekmezsın opyrum

teşekkür ederim ablacım amin inşallah bi sıkıntısını çekmem ilerde iyi ki warsın..size mutluluklar diliyorum Allahım bir yastıkta kocatsın inşallah ablacım

teşekkür ederim ablacım amin inşallah bi sıkıntısını çekmem ilerde iyi ki warsın..size mutluluklar diliyorum Allahım bir yastıkta kocatsın inşallah ablacım

çok teşekkür ederim ablacım amin inşallah bi sıkıntısını çekmem ilerde iyi ki warsın..size mutluluklar diliyorum Allahım bir yastıkta kocatsın inşallah ablacım

çok teşekkür ederim ablacım amin inşallah bi sıkıntısını çekmem ilerde iyi ki warsın..size mutluluklar diliyorum Allahım bir yastıkta kocatsın inşallah ablacım

abla bir de güneş kremini hergün mü sürdün ewde olsan bile yoksa dışarı çıktıgın günler mi sürdün

bende de aynı sorun var gözlerde kuruluk oluyormuş doktorun damla yazması lazım bende mesela kaşıntı oluyor

ben 6.ayımdayım benimde gözümde kuruluk oluyodu göz kapaklarım yapışıyodu ilk zamanlar:) doktorum banada göz damlası verdi ama birtürlü beceremedim kullanmayı.d maden suyu kullanıyodum yüzümü nemlendirmek için sonra gözlerimede denedim çok iyi geldi sürmeye başladığımdan beri kurumuyo göz kapaklarım falan tavsiye ederim her sabah ve yatmadan önce mutlaka kullanın..

arkadaşlar bnde 2 ay kullandım daha sonra 2 hafta kullanamadım sonra tekrar başladım şimdi bu ay da bitecek.o iki haftalık aranın bir zararı olurmu .

Canım bence bunu doktoruna sor çünkü kiloya göre belli bir doz alınması gerekiyor toplam olarak eger o doz tamamlanmazsa 1 2 yıl sonra tekrar sivilceler cıkmaya baslıyor ve tedavi yeniden baslıyor sıfırdan başlar gibi.Netten o kadar cok okudum ki bunları .Mutlaka doktoruna danış derim.

pekala bir denerim :))

Kızlaar 2 gün ilaç içemeyecem ilaçlarım bitti şehir dışındayım gidemedimmdee hastaneye:/// bi sorun olur muu 2 gün içemeyecem cewapp lütfeen..

2.aya girdim daha önce cıkmayan büyüklükte bir tane yanagımda 4 5 tane de küçük sivilce cıktı ve düğüne gidecegim bu hafta sonu (((((

kızlar kolumu ağdayla alıcam bişey olurmu 5. ayımdayım en son 3. ayımda almıştım bişey olmamıştı şimdi olur mu acaba??? acil cevap lütfen :) alanlar varsa tabi

bayanlar size bişey sormak istiyorum
1136 sayfa olmuş hepsini okumanın mümkünü yok tamam herkes güzel sonuç almıs uzun süre önce kullananlardan çocuk sahibi olanlar çocucğunda sorun olanlar varmı yada yakınlarınızdan böyle bişe duydunuzmu lütfen buna cevap veriniz ona göre kullanacağım

kızlar kolumu ağdayla alıcam bişey olurmu 5. ayımdayım en son 3. ayımda almıştım bişey olmamıştı şimdi olur mu acaba??? acil cevap lütfen :) alanlar varsa tabi
ben henüz 2.ayımdayım ama almanı önermem, kullananlar yara olduğunu ve o izlerin yıllarca geçmediğini söylüyor, ben ilk günden beri ağda yapmıyorum

Ağda deriyi de kaldırabildiği için hassas olunca kötü olabilir fakat ben bacaklarmı epilasyon aleti ile alıyorum sorun olmuyor kullarını da alabilirsen böyle deneyebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…