Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkadaşlar ilacı kullanmamdan bu yana 2.haftama girdim gözlerimde ağırlık var sizce bu ilaçtan mı kaynaklanıor ayrıca dudak kurumasu var o normal biliyorum pek cilt kuruması hangi ayda başlıyoo şimdi cildim normal 2, 3 sivilce var yüzümde ama cült kurması ne zaman olucak çook merak ediyorum yardımcı olur musunuz?

güneş kremi için neler önerirsiniz bu da önemli bu ay başlıyorum bende

babe nin 50+ faktörlük koruyucu güneş kıremi var çook güzel onu tafsiye edrim...ayrıca kapatıcı olanından alki fondeten gibi oluyor gerçi ben şuan beyaz olanından kullanıyroum ama bende kapatıcı olanından alıcam bundan sonra..

Selam kızlar bende 6 ay kullandım bu gün son günüm:) İnternette gördüğümde asla kullanmam, okadarda değil neden yapayım kendime böyle bir kötülük deyip kullananlara kızan biriydim:) Sonra sivilcelerim çığırından çıktı, olacak gibi değildi, doktora gittim bu ilacı verdi, ama ben kullanmicaktım ama nasıl olduysa tamam artık ne olucaksa olsun kullanacağım diyerek uyandım bir sabah:) Arkadaşlar eminim inanmayacaksınız ama keşke bunu kanıtlayabilseydim, benim saçlarım hiç uzamazdı açtığım konulardanda belli habire sivilcelerim ve saçlarım için çözüm arar dururdum. Meğer ilacım ROACCUTANE imiş:) saçlarım uzadı şuan belimdeler altı ayda belime kadar uzadılar. yeni yeni saçlar çıkıyo. sinir etselerde şuan beni onlarda uzayacakya:) ilk ay baş ağrısı yapıyordu dudak kuruluğunu hiç sormayın bile merhemim hep yanımda gezer dururdum. Ama yinede hep kanıyordu. Yemek yerken dahi zorlanıyordum sonra baş ağrısı bitti bel ağrısı aldı başını:) ama dayanılmayacak gibi değildi, yada ben ilacın sihrine dalmıştım:) Ama bende pekte sivilce artışı olmadı. yavaş yavaş bitti siyah noktalar kalmıştı onlarda geçti. şimdi eskiden kalma biraz sivilce lekelerim var, birazda kızarıklık var. Doktora sordum onları dert etme kızarıklık zaten geçecek lekelerde çok belirgin değil onlarında rengi açılır zamanla dedi. Yani anlayacağınız şuan tek bir sivilce dahi yok yüzümde fakat ilaç bittikten sonra nolur bilemem tabi. Şuan çok mutluyum ben. Kullanın veya kullanmayın demiyeceğim. Ha bir şeyi atlamiyim. ben 3. ve 4. aylarımdayken regl baya geç oldum. Doktora sordum normal dedi, ama bilmiyorum. Ben kullandım. Allah hepimizin küçük gibi görünüp bütün özgüvenimizi yerle bir eden sivilceleri bir an önce hayatımızdan çıkarması dileğiyle:)...

biodermanın kapatıcılı olanını kullanıyorum memnunum.ama evden cıkmadan bı yarım saat once sur yoks ayaz aylarında yuzun ıslak gıbı durur gunes kremlerı.

canım peki 3. ayda yüzündeki siwilce durumu nasıldı

peki ilik ayınızda kaç mgla başladınız ve nasıl devam ettiniz sonra?

SORUMA CEVAP ALAMADIM arkadaşlar ilacı kullanmamdan bu yana 2.haftama girdim gözlerimde ağırlık var sizce bu ilaçtan mı kaynaklanıor ayrıca dudak kurumasu var o normal biliyorum pek cilt kuruması hangi ayda başlıyoo şimdi cildim normal 2, 3 sivilce var yüzümde ama cİlt kurması ne zaman olucak çook merak ediyorum yardımcı olur musunuz?

arkadaşlar yazlığa gidicem bacaklarımı epilasyon ile almam gerek fakat bu ilacın 5. ayına girdim bu ilacı kullanırken bacaklarımı alabilir miyim bir sakıncası var mı ????

canım o göz agırlıgı bendede felaket var hele ki yanma ben 2 haftamdayım ama bende kuruluk var biraz yüzümde dudaklarımda hafif var

arkadaşlar yazlığa gidicem bacaklarımı epilasyon ile almam gerek fakat bu ilacın 5. ayına girdim bu ilacı kullanırken bacaklarımı alabilir miyim bir sakıncası var mı ????

5. ay maaşallah bizde o günlere gelicezmi peki durum nasıl

şuanda inanın bir tane bile sivilcem yok iyi ki diyorum iyi ki bu ilacı kullanmışım dudak kuruluğu dışında beni üzen hiçbir yanı yok şuan izlerim duruyor ama onlarda ilacı bıraktıktan 3 ay içerisinde geçiyormuş sizin kaçıncı ayınız :)

Bir ay oldu biteli. Artik hic sivilce cikmiyor gorenlerne yaptin parliyorsun artik diyor
Ama cukurlarla basim hala dertte

canım ben daha 2 haftadayım bu izler nedir anlayamıyorum ki neden oluyo

Bir ay oldu biteli. Artik hic sivilce cikmiyor gorenlerne yaptin parliyorsun artik diyor
Ama cukurlarla basim hala dertte

cnm çukurlar öncedenmi vardı

Evet onceden vardi bir cogu. Aptal doktor aknefug verip yolluyordu
Normalde yolmam koparmam ama uykudayken yapiyormusum bir suru iz var
Kucuk olanlar ilacla duzelti ama hala yakindan bakinca var izler
Yaz gecsin kisa dogru kimyasal peeling oaklar beni

BENIM çenemde sivilceler cıkıyo bide reglim yakın sanırım ondan ama bu ilaca inanıyoum:26:

Bende cok sukur kusma falan olmadi hic yalnizca dudaklarim kurudu birazda cildim 6 ayda toplasan uc dort kez eklemlerim agirdi. Yan etki falan olmadi oyle yazildigu gibi
Sen daha yeni baslamissin olur o kadar reglinde etkisi vardir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…