Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
cewabın için çok teşekkür ederim allah razı olsun canım..pekii tedawi sonrası kırmızı lekeler kalıyo yüzde diyorlar bunun için herhangi bi tedawi gördün mü

rica ederım canım cunku bende baslamadan once cok arastırdım binlerce yorum okudum ınankı ama erkek arkadasımın şimdi eşim onun destegı ıle başladım.6.ayım bıtınce doktora gıttım ve lekelerımın olmadıgını soyledi.eger leke olunca bı krem verıyorlar bole fondoten gıbı ama derıyı soruyo yanı ölü tabakayı atıyo onunla daha guzel bı cıldın oluyor ama bana gerek olmadıgını soledı cunku lekem falan olmamıstı canım

maşallah ne güzel allah mutlu etsin inşallah:) çok teşekkür ederim canım werdiğin cewaplar için allah razı olsun inan beni öyle sewindirdin kii ne desem anlatamam..peki birşey daha soracam son olarak..benim siwilcelerim tek tük öyle çiban gibi büyük yaralı iltihaplı siwilcelerden değil isilik gibi tek tük bazı yerlerde war bende artış olur mu çok fazla bu ilacı kullanırken weya iz kalır mı sonuçta büyük büyük iltihaplı kırmızı şiş ağrılı siwilcelerim yok sen bilirsin:)

canım o zman bısıcık olmaz kullan bence.bak benım yuzum de cenemde bıyık kısmında ve anlımca felaket vardı ama ınan kı 2.ayın sonunda yuzum ıyıce duzeldı 3.ayda kontrole gıttım ve doktora dedımkı yuzumde hıc sıvılce sıyah nokta kalmadı bıraksam ılacı olur mu dedım ama devam etmemı tavsıye ettı.yanı 3.ayımda yuzum duzelmıstı iyicee

üzülmeee onlarda geçecek gidecek bebek gibi cildimiz olacak allahın izniylee:) peki senin ilacı kullanmadan önce siwilcelerin fazla mıydı

Bi degisiklik yok diyorum ama eski fotograflara bakınca az da olsa var cıkan sivilcelerim hemen kuruyo simdi ilac sayesinde. Cok berbattı benim yuzum fondotensiz cıkamazdım evden
bakalıım 1 ay kaldı insallah ondan sonra leke tedavisi baslıcak

maşalah darısı benim başıma inşallah..benim siwilcelerim tek tük yerlerde çıkıyo öyle iltihaplı kırmızı ağrılı büyük siwilcelerden değil isilik gibi böyle sanırım benimde tedawi sonrası izim kalmaz yüzümde :) tek korkum bu çünkü herşeye rağzıyım we de 3. Ay çok önemli benim için okula gidecem insanların içinde olacam

az kalmış tedawin ben daha başlamadım bile korkugum için o kırmızı lekelerden tedawi sonrası:// çok derin çukur gibi lekeler mi yoksa minik minik kırmızı lekeler mi alerji olmuş gibi hani

canım benımde oyle buyuk buyuk ıntıhaplı sıvılcelerım yoktu mınık mınık ama sayıca fazlaydılar.ama ben rahatsız oluyordum herkez buyutüğümü düşündüler ama ben ıyıkıde kullanmısım dedım ız falan kalmaz.bıde artış olması bunyeden bunyeye değişiyormus bende hemen yok olmaya basladı ama doktor dedıkı ilk ay artış olması lazım daha sonra azalmaya baslar dedı benımkınde artış olmadı doktor da şaşırdı ve cok şanslı olduğumu söylemıstı

bende pazartesi alıyorum o halde aknetrentimi:) sende benim gibiydin o halde benimde siwilcelerim az ama onlar bile rahatsız etmeye yetiyo:// bu ay başlasam eylül ayının sonlarına dogru sanırım yüzümde bişey kalmaz :))

az kalmış tedawin ben daha başlamadım bile korkugum için o kırmızı lekelerden tedawi sonrası:// çok derin çukur gibi lekeler mi yoksa minik minik kırmızı lekeler mi alerji olmuş gibi hani

Cukur lekeler de var minik kırmızı lekeler de var ama cok derin degilmis tedavisi kolay olucak demisti doktorum.
Korkma basla bence baska turlu kesin tedavi yok ne kremler kullandım ben hic biri kesin cozum olmadı.

cukur lekeler de var minik kırmızı lekeler de var ama cok derin degilmis tedavisi kolay olucak demisti doktorum.
Korkma basla bence baska turlu kesin tedavi yok ne kremler kullandım ben hic biri kesin cozum olmadı.

aynen ben her doktora gittiğimde yalwardım aknetrent yazın diye senin ihtiyacın yok deyim imex isotextrin werdiler ama bunlar geçici çözüm olmadı bi yere kadar çok güzel yapıyor cildi ama sürekli değil ben istiyorum ki kesin çözüm olsun..en sonunda yalwar yakar tanıdık doktora yazdırdım o da ihtiyacın yok senin ergenlik siwilcelerin war onlar geçer falan dedi ama ben kafama koydum çewremdeki kullanan insnaların siwilceleri gerçekten kötü boyuttaydı onların yüzü bile bembeyaz tertemiz olunca benim ufak isilik gibi olan siwilcelerim yüzümde kalıcı izler bırakmaz diye inanıyorum we az tek tük oldugu için ilk 3 ayda falan biteceğini düşünüyorum

bi de bu tedawiden sonra tretin weriyormuş doktor lekeler için onu denedin mi peki o işe yarardı belki canım sende

Tedavim biteli 1 hafta kadar oluyor. benim tedavim 5 ay sürdü. benim yüzümde tek tük sivilce vardı tedavi öncesi sadece geçmesi uzun sürüyordu ufaklardı üstelik.ama sırtımda çıkıyordu işte iz bıraktı bazıları. herneyse tedavim bitti ama şimdi tek tük sivilce çıkıyo yine.. erken kesti tedaviyi bi süre sonra tekrar gel demişti gitmem gerek...zaten azdı boşuna mı kullandım bilemiyorum.

Henüz 1 ayım daha var benim sivilce cıkısları devam ediyo leke tedavisi sonra canım. Ben guneslenebilir miyim onu merak ediyorum ya

canım güneşlenmen dogru olmaz cildin taze olduğu için güneş lekesi oluşur bence ama sen yinede bi doktoruna sor derimm beni de bilgilendirirsen sewinirim canım

geçmiş olsun arkadaşım dudak kuruluk durumun nasılsı ne kullandın

bu ilacın belli bi doza ulaşması gerekiyormuş ancak o zaman tedawi etkili oluyomuş 5 ay içtin diye tekrarlamış olabilir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…