Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
canım güneşlenmen dogru olmaz cildin taze olduğu için güneş lekesi oluşur bence ama sen yinede bi doktoruna sor derimm beni de bilgilendirirsen sewinirim canım

kızlar ben daha 6. günümdeyim dudaklarım hafiften kurumaya başladı ama ciltte daha bişey yok değişimi kaçıncı haftadan itibaren görebilirim

kızlar ben daha 6. günümdeyim dudaklarım hafiften kurumaya başladı ama ciltte daha bişey yok değişimi kaçıncı haftadan itibaren görebilirim

tatlım bende öğrendiğime göre ilk 2 ay siwilce artışı yoluomuş 3. we diğer aylarda hapın çıkardıgı siwilcelerin heps kurumaya başlıyormuş ancak izler kalıyormuş kimi insanda tabi kişiden kişiye değişiyo bu

evet canım ama korkuyorum 6 sene önce 6 ay kullandım ama tekrarladı mecbur kaldım yine ama geçmişe dair kurumalardan ve kızarmalardan başka bişey hatırlamıyorum ağır depresyonda olmuştu ergenliğe dayalı neler önerirsin

bak sürekli bepanten we lipstik kullan dudakların için doktor zaten dudakların için krem yazacaktır çıkan siwilcelerle hiç oynama kendiliğinden dökülecek ilacın etksiyle siwilce artışı olacak bu canını sıkmaısn.güneş kremi kullanmamız gerekiyormuş bir de leke oluşmaması için malum yaz ayında zor b tedawi olacak

bak sürekli bepanten we lipstik kullan dudakların için doktor zaten dudakların için krem yazacaktır çıkan siwilcelerle hiç oynama kendiliğinden dökülecek ilacın etksiyle siwilce artışı olacak bu canını sıkmaısn.güneş kremi kullanmamız gerekiyormuş bir de leke oluşmaması için malum yaz ayında zor b tedawi olacak

bir de güneş kremi kullanmamız gerekiyor kullanan arkadaşlar warsa markasını bizede yazarlarsa çok memnun olurum

Rica ederim. Kullandım 1 hafta oldu biteli benim tek tüktü sivilcelerim ama uzun sürüyordu geçmesi minik minik de olsalar. ama şimdi tekrar çıktı bi kaç tane

Rica ederim. Kullandım 1 hafta oldu biteli benim tek tüktü sivilcelerim ama uzun sürüyordu geçmesi minik minik de olsalar. ama şimdi tekrar çıktı bi kaç tane

ilaç sonrası normaldir canım 1 2 haftaya toparlar cildin üzülme hiç..peki sende kırmızı lekeler kaldı mı yüzünde weya çukurlar falan..

ilaç sonrası normaldir canım 1 2 haftaya toparlar cildin üzülme hiç..peki sende kırmızı lekeler kaldı mı yüzünde weya çukurlar falan..

Bende hiç ne iz var ne çukur. Galiba tedavi öncesi sivilcem az olduğu için oluşmadı bende.şuan bi kaç tane minik sivilce çıktı söndü onun dışında çok iyi

Bende hiç ne iz var ne çukur. Galiba tedavi öncesi sivilcem az olduğu için oluşmadı bende.şuan bi kaç tane minik sivilce çıktı söndü onun dışında çok iyi

maşallah canımm..aynen benimde isilik gibi siwilcelerim war öyle mikroplu iri ağrılıı yara gibi değil çok şükür ama ben tamamen kesin çözüm olsun diye kullanıcam bu haftaiçi başlıyorum..senin 3. ayda nasıldı cildin

benim ilk 2 ay çıktı söndü o da hani saysan 5 i geçmez sivilce sayısı o ay bile.çok kuruydu cildim ama dudaklarım özellikle. ama cildime iyi baktım o yüzden de iyi sonuç almış olabilirim. bioderma nın temizleme jeli ile yıkadım günde 1 kez çok sivilcem olmadığı için ten makyajına gerek duymadım olsa da sizde yapmayın.noviderm in nemlendiricisini kullandım. şu yeni sivilceler moralimi bozuyor ama.. birde size bir öneri sadece yüzünüzü nemlendirmeyin bütün vücdunuz kuruyor neticesinde özellikle anüs kızlar.tuvaletinizi yaparken kanama olmaması için tedbir şart. sırf bu yüzden operasyon geçirenler var..ki ben son ay sıkıntı çektim bu mevzudan.

benim ilk 2 ay çıktı söndü o da hani saysan 5 i geçmez sivilce sayısı o ay bile.çok kuruydu cildim ama dudaklarım özellikle. ama cildime iyi baktım o yüzden de iyi sonuç almış olabilirim. bioderma nın temizleme jeli ile yıkadım günde 1 kez çok sivilcem olmadığı için ten makyajına gerek duymadım olsa da sizde yapmayın.noviderm in nemlendiricisini kullandım. şu yeni sivilceler moralimi bozuyor ama.. birde size bir öneri sadece yüzünüzü nemlendirmeyin bütün vücdunuz kuruyor neticesinde özellikle anüs kızlar.tuvaletinizi yaparken kanama olmaması için tedbir şart. sırf bu yüzden operasyon geçirenler var..ki ben son ay sıkıntı çektim bu mevzudan.

çok haklısın canım gözleri bile kuruyormuş insanın..o halde benimde aynen senin gibi olur benim yüzümdede siwilce sayısı 3 5 tane iz olmadan şu tedawiyi atlatırım inşallah sadece kurulukla

Kızlar ben bu ilacı 1 ay kullanabildim yan etkilerini çok fazla gördüm 1 ay içinde adetim 10 günün üzerine çıktı burnum kanıyordu,tabi ki dudak kuruluğu el kuruluğu, duygusallık,sinirlilik değişik ruh halleri içindeydim mersinde doktor yazmıştı bana izmir de başka bir doktora gittim yazdırmak için bıraktırdı bana yazmadı.Benim haricimde 2 arkadaşım daha kullandı.Birinin cildi tedavi sonucu gerçekten çok düzeldi o da duygu bozuklulukları yaşadı oda arkadaşımdı yakından gördüm etkileri çok kilo verdi saçları çok döküldü zayıfladı alnı açıldı resmen. Diğer arkadaşımda sınıf arkadaşımdı tedavisine çok dikkat etti güneşe falan çıkmadı yediklerine içtiklerine dikkat etti fakat yüzünde çukurluklar oluştu tedavisi biteli iki yıl oldu fakat onlar geçmedi bir türlü kullandığına pişman ve hala yüzünde sivilceler çıkıyor.İlacın yan etkileri herkesin üstünde farkı etkiler yaratabiliyor ve dikkat edilmesi gereken bir ilaç kullanmadan önce birkaç doktora danışın son çare olarak kullanın..Bende hala hem yüzümde ki sivilcelerle hemde vücudumdakilerle uğraşıyorum doktorlar yazmak istesede kullanmak istemiyorum...

kızlar benimde yüzümde 13 yaşından beri sivilceler var şu an 18 yaşındayım bir çok kez doktora gittim ama hepsi kısa vadede çözüm oldu kremler sivex falan kullanmıştım en son geçen yaz doktora gittiğimde tetradox verdi gül hastalığı varmis bende ayrıca ama oda sonunda geçirdi heralde derken ilacı bıraktığım anda tekrarladı yani hiçbiri kalıcı çözüm olamadı hatta bir doktor bana evlenince gecer sen zaten güzelsin seni böyle kabul etsin bile dedi bazı doktorlarda ergenlik çağındasn tabi sivilcen olacak dedi ama şu an yasim onsekiz ergenlige gireli bes sene oldu hâlâ geçmiyorlar kafayi yicem her dakika aynaya bakmadan . En son çözüm artk roaccutane araştırıyorum ama yapılan yorumlar beni korkutuyor kesin çözüm olmamış bazılarında bu kadar yan etkisi olmasa direk kullanacağım ama korkuyorum birde ailem kesinlikle karsi cikiyor kullanmama yani ailemi karşıma alarak kullansam mi kızlar lütfen yardım edin dışarı bile çıkmak istemiyorm bu genç yaşımda hayata küstüm bide üniversiteye başlayacağım seneye böyle sivilceli gitmek hiç istemiyorum bana fikir verir misiniz lütfen

X