Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Bende cok sukur kusma falan olmadi hic yalnizca dudaklarim kurudu birazda cildim 6 ayda toplasan uc dort kez eklemlerim agirdi. Yan etki falan olmadi oyle yazildigu gibi
Sen daha yeni baslamissin olur o kadar reglinde etkisi vardir :-)

İnş. cnm ya sivilcesiz bir hayat istiyorum:KK5:

kızlar ben 4. ayımmı bitiyor 5. ayımmı hiç hatırlamıyorum. ayrıca biçok şeyi unutuyorum yakında adımı unutucam yan etkimi bu:26::26::26::26:

canım, ben günde 40 mg kullanıyorum,daha 3 hafta yeni bitti ama, sanırım 40 mg bana ağır geldi.çünkü bu 3 haftada çok ağır yan etkileri oldu.yani dudaklarım perişan bi hale geldi,affedersin ama burnumun içi kurudu ve yara oldu çok acıyo.1 hafta sonra kontrol ve tahlil için doktora gdicem,belki dozu düşürür.zaten şu an çenemdeki yara haricinde kötü görünen bişi yok,yani sivilce çok çıkmıyo artık.hepimize acil şifalar,geçmiş olsun.a.s.(ayrıca burnunun içi kuruyup yara olan var mı,varsa nasıl bi çözüm önerir.bazen nefes almakta bile zorlanıyorum çünkü):çok üzgünüm:

benim de aynı sorunlar oldu burnumda yara yaptı hatta bu yara kanamaya kadar gitti doktorum kaldığım şehirde olduğu için gidemiyorum şuan ben de 40mg kullanıyorum ki baya da kullandım 7. ayımdayım bu ay bırakıcam sonra da doktora gidicem bunları dert etmiyorum ama kalan izler çok sinirimi bozuyor keşke ona da bi çare olsa.s

kızlar peki tedawinin 4. 5. 6. aylarında lens kullanmamda sorun olur mu..we tedawi sonrası lens kullanabilir miyim bi sakıncası warmıdır

bi sakıncası yok canım, bende alıyorum hep epilasyonla sorun olmuyor. Kızlar ben ilkin 20 mg ile başladım 40 ile bitirdim. Doktor kiloma ve yaşıma göre bu idealdır dedi. 3. ayımda sivilceden çok siyah noktalarım vardı, dediğim gibi sivilce artışı olmadı bende pek:)

kızlar peki tedawinin 4. 5. 6. aylarında lens kullanmamda sorun olur mu..we tedawi sonrası lens kullanabilir miyim bi sakıncası warmıdır

doktorum bana kullanma demişti ama gözlerim 1.5 miyop haliyle ya gözlük yada lens kullanmak zorundaydım.. bende lensi seçtim riske attım biraz anlıycağın.şuan 5. ayımdayım ve bugüne kadar bi sorun yaşamadım .. eğer sende gözlükle yapamam dersen kullanabilirsin.. ama dereceli bişey değilse kesinlikle kullanma derim:KK34:!

doktorum bana kullanma demişti ama gözlerim 1.5 miyop haliyle ya gözlük yada lens kullanmak zorundaydım.. bende lensi seçtim riske attım biraz anlıycağın.şuan 5. ayımdayım ve bugüne kadar bi sorun yaşamadım .. eğer sende gözlükle yapamam dersen kullanabilirsin.. ama dereceli bişey değilse kesinlikle kullanma derim:KK34:!

teşekkür ederim canım cewap için..ben hergün takan biri değilim ara ara takıyorum 5 6 saat maximum..tedawi bittikten sonra takarsan kör olursun gözünün kurulugu dewam eder dedi bi arkadaşım o yüzden çok korkmuştum

Lens kullanma canım ben doktoruma sordum zarar verebilir dedi. Riske atma kullanmayıver sende:)

ilk 3 ay kullanmam canım ama 4 5 6. aylarda mecburi kullanmak zorundayım gözlük yerine:/ tedawi bitiminde arkadaşım bi daha lens kullanamazsın göz kurulugun olacak kör olursun falan dedi o yüzden kesin bilgi alayım dedim kullanan arkadaşlar wardır diye:)

arkadaşlar roaccutane ilacını kullanıp evlenen ve sağlıklı çocuk dünyaya getiren var mı aramızda yardımcı olur musunuz ya da yakınlarınızdan birine şahit oldunuz mu?

13 yıl önce 17 yaşımda iken 8 ay roaccutane kullandım, 3 yaşında sağlıklı bir oğlum var(maşallah)

kızlaar acile cewapp doktor bana aknetrent werdi 20 mg we 10 mg sabah hangini akşam hangini kullanacagımı unuttumm ://// yardım lütfeeenn

rica ederım canım cunku bende baslamadan once cok arastırdım binlerce yorum okudum ınankı ama erkek arkadasımın şimdi eşim :KK1: onun destegı ıle başladım.6.ayım bıtınce doktora gıttım ve lekelerımın olmadıgını soyledi.eger leke olunca bı krem verıyorlar bole fondoten gıbı ama derıyı soruyo yanı ölü tabakayı atıyo onunla daha guzel bı cıldın oluyor ama bana gerek olmadıgını soledı cunku lekem falan olmamıstı canım

canımmm sana yine ihtiyacım warr..doktor bana 20 we 10 mg werdii ama hangisini sabah hangisini akşam içeceğimi bilmiyrum ben bu akşam kullanmaya başladım 20 mg içtim yemekten sonra sabaj 10 mg içmeyi düşündüm yanlış mı yaptım acabaa :KK43:( bi sorun olur mu çok korkuyoruumm :// yardım et lütfen banaa

canımmm sana yine ihtiyacım warr..doktor bana 20 we 10 mg werdii ama hangisini sabah hangisini akşam içeceğimi bilmiyrum ben bu akşam kullanmaya başladım 20 mg içtim yemekten sonra sabaj 10 mg içmeyi düşündüm yanlış mı yaptım acabaa :KK43:( bi sorun olur mu çok korkuyoruumm :// yardım et lütfen banaa

tatlım kusura bakma sımdı gördüm de ben 20 mg kullanıyodum sabah aksamdı ama şimdi sana bişey diyemem ama fark etmez bence bence yaptıgın dogru sabah aksam oyle devam et karıstırma ama

tatlım kusura bakma sımdı gördüm de ben 20 mg kullanıyodum sabah aksamdı ama şimdi sana bişey diyemem ama fark etmez bence bence yaptıgın dogru sabah aksam oyle devam et karıstırma ama

önemlı olan gunluk alınması gereken dozu almak hangısını sabah hangısını aksam almıs oldugun önemlı degıl.gunde 30 mg ı nı aldın mı ıstersen 1 saat arayla ıstersen ıkısını aynı anda onların onemı yok.gunluk dozonu al ve tok karna al sağlıcakla kall:)

çook teşekkür ederiiimmm çok sağool:) şimdi de güneş lekelerinden korkuyorum illaki 3 5 defa dışarı çıkarım misafirlerimiz gelecek :/ ne yapacagımı şaştım kaldıımm:KK43: akşam içtim 20 mg sadece

önemlı olan gunluk alınması gereken dozu almak hangısını sabah hangısını aksam almıs oldugun önemlı degıl.gunde 30 mg ı nı aldın mı ıstersen 1 saat arayla ıstersen ıkısını aynı anda onların onemı yok.gunluk dozonu al ve tok karna al sağlıcakla kall:)

teşekkür ederiim çook :) şuan benim için en büyük problem güneş lekelerinin oluşması yazın başladıgım için daha bugün ilk defa akşam 20 mg içtim illaki bikaç defa dışarı çıkarım bi sorun olur mu diye çok korkuyorum:KK43:(sen yazın mı kullandın kışın mıı weya yazın kullanıpta güneş lekesi çillenme olduguna şahit oldugun tanıdıgın war mı??

X