Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar bana tedawisi biten we cildinin ilacı kullanmaya başladığı ilk günden itibaren başından geçenleri anlatacak bi gönüllü arkadaş yok war mı lütfen.. ona göre ilaca başlayacam weya başlamayacamm..

benimde tam tersiydi aslında. önce kırmızı bi tümsek oluşur, acır dokununca. sonra bu tümseğin ucunda yavaş yavaş iltihap oluşur. bazen de oluşmaz, iyileşmesi çok zaman alırdı :KK43: senin dediğin rozasea yı interentte okumuştum. benimki bu tip akne değil, bunu biliyorum. benimkiler kistik ve büyük olurdu. ama tıbbi adını bilmiyorum. ama akne sonuçta ilacın etkisinden şüphe ettiysen, bence işe yarıyodur.

saol canım
uzun zamandır bunla uğraştığım ve bir çok dr a gittiğim için terettüt ettim teşhis hep farklıydı deneme yanılma yöntemiyle ilaç verdiler hep.
kullanmadığım antibiyotik(tetra,monodoks,flagyl) sürmediğim krem(benzamicin,bactroban,elideli,roza el) kalmadı en son gittiğim dr da akne dedi ve bu ilaçdan verdi
ondan sordum yapısını benimkilerde hep iltihaplı

kızlar bu ilaç bende kabızlık yaptığı için hemoroid oluştu. ilaç bitince kabızlık geçince düzelirmi bu ? :26::26:

kızlar merhaba , ben roaccutane da 2. tedavimdeyim. 6 yıl önce tamamlamıştım fakat 2 yıl sonra tekrar çıktı.anlayacağınız 4 yıldır sivilceyle mücadele edip sonunda bu ilaca geri döndüm.benim gibi 2.kez tedaviye başlayan var mı ? süreci anlatabilir mi ? 6 gün oldu henüz bir değişim yok . diğer bir sorum bu hapı doğum kontrol hapıyla berber kullananlar var mı ?

bende kullanıyorum öyle buyuk bır sıvılceyle karsılasmadım fakat dymustum ılk ay ve son ayda genelde sıvılceler tekrr çoğalıyormus
bende sabah 20 mg aksam 10 mg kullanıorum 4 ay bıttı benımde bıde öyle yumusatıcı krem verdi doktr

cANIM 4. AYDA YÜZÜN NASILDI SİWİLCELER GİTMİŞ MİYDİ HALA ÇIKIYOR MUYDU BENİM SİWİLCELERİM ÇOK AZ AMA BEN DOKTORA YALWAR YAKAR YAZDIRDIM TAMAMEN KURTULMAK İÇİN ŞİMDİDE YORUMLARI OKUYUNCA KIRMIZI İZLERİN KALICI OLARAK YÜZDE KALDIGINI OKUYUNCA WAZGEÇMEK ÜZEREYİMM..YARDIMINA İHTİYACIM WAR:KK43:

ilaç kaldıysa onları bırakma derim bir 10 gün daha içiver canım zarar gelmez. Benim izlerim hala var, çok ta önemli değil benim için çıkmasın da bi daha. Demin çektiğim fotoğraflar bunlar sağ ve sol yanağımın son hali:

Eki Görüntüle 428876 Eki Görüntüle 428877

canımm cildin ne güzel olmuş maşallah bu kaçıncı ayın fotografııı?? Bende başlayacam ama çok korkuyorum kırmızı izler kalıcı olarak kalıyo dedi bazı kullananlar yorumları da okudum://benim cildimde ufak tefek ara ara siwilceler çıkıyor merhem jel ne kullandıysam tamamen geçirmedii bende tanıdık bir doktora yalwar yakar aknetrent yazdırdım tamamen geçmesi için şu siwilcelerin..ilk 3 ayın fotografları mewcut mu sende..

bu ilacı 4 aydır kullanıyorum birçok ilaç kullandım ama hiçbiri bu ilaç kadar etkili değildi.cildimde ciddi derecede düzelme var herkes çok düzeldiğini söylüyor sadece ilk ay biraz zor geciyor ve dudak kuruması çok oluyor bunun içinde aloe lıps diye bir dudak kremi buldum gercekten çok iyi nemlendiriyor kullanmanızı tavsiye ederim

canımm ilk 3 ay benim için önemli malum okul açılacak kötü bi waziyette gidemem..ilk 3 ay warsa fotoların e-mail adresimi wersem yollar mısın weya anlatır mısın cildin nasıldıı ilk 3ayda nasıl olduu

[ı]ilk 1-2 ay artar 3-4 ay gibi de azalmaya başlar şuan görücen tek etki dudak kuraması olur [/ı]

bu yorumun içime su serpti inan kiii minuscule :) bbende kullanıcam ama benim siwilcelerim çok az ufak tefek birçok jel merhem kullandım işe yaramadı tamamen geçirmedii..en sonunda doktoruma yalwar yakar aknetrent yazdırdım yorumları okuyunca kullanmaya çok korktum..tedawi sonrası kırmızı lekeler yüzde kalıcı olarak kalıyomuş falan çok korktuumm:KK43:(göz yapayım derken kaş çıkarmayım bi de :/ ayrıca 3 ay sonra okul açılıyo bana ilk 3 ayda neler yaşadıgını cildinin hangi aşamalardan geçtiğini anlatırsan çok mutlu olurum canımm..teşekkür ederim

ilacı aldığım ilk gün seninle aynı şeyleri yaşadım aynı endişeler aynı korkularr...internette roaccutanela ilgili ne varsa okudum kah ümitlendim kah korktum kullanmam ben bu ilacı dedim ama bu ilacın tek çare olduğuna inanarak tedaviye başladım...7.ayım bitti ve sonuç mükemmeeelllll :nazar::nazar::nazar: Iyiki başlamışım bu tedaviye diyebiliyorum...ne bi sivilce ne siyah nokta hiç birinden eser kalmadı ve bebek gibi ipek bi yüz de cabası :KK76: :nazar::nazar::nazar:

canııımmmm ne güzel yorum yapmışsın öyle içimi rahatlattın:) sana bi sorum olacak peki senin yüzünde tedawi sonrası kırmızı lekeler kalmadı mııı bu en büyük korkum benimm:KK43: cewabını bekliyorum lütfen ona göre bu ilaca başlayıp weya başlamayacam kafam inan çok karışık..://

kızlar bana tedawisi biten we cildinin ilacı kullanmaya başladığı ilk günden itibaren başından geçenleri anlatacak bi gönüllü arkadaş yok war mı lütfen.. ona göre ilaca başlayacam weya başlamayacamm..

arkadasım ben kullandım ama zoratenın dıye bı alac ama bunlar aynı doktoruna sor oda soyler ama roaccuatene yı kullanan kuzenım de var.ben anlatıyım hemen ıyılesme sürecıne gırıyorsun dudakların kuruyo cıldın kuruyo AMA SONUC MUKEMMELL doktorun sana bı krem verıyo yatarken evdeyken sur onu cok parlıyo yuzun ama super nemlendırıyo ben 6 ay kullandım nasıl gececek 6 ay dıyodum ama 1 sene oldu bıtelı suan yuzumde hıc bışey yok cok memnun kaldım ben ama nıvea varya onun nemlendırıcısınden ben tam 12 tane bıtırdım ama sureklı elınde bulundur kurusada kurumasada dudakların sur benım kuzenım surmedı arada surdu dudakları hep yara oldu yemek bıle yıyemedı ama ben devamlı dakıkada surdum abartısız söyluyorum.tedavı aşamasındayken sakın fondatone surme sakın agda yaptırma sadce yuzune degıl koluna da yaptırma sakın bacakta falan sorun olmuyo ama sakın agda yaptırma canım

arkadasım ben kullandım ama zoratenın dıye bı alac ama bunlar aynı doktoruna sor oda soyler ama roaccuatene yı kullanan kuzenım de var.ben anlatıyım hemen ıyılesme sürecıne gırıyorsun dudakların kuruyo cıldın kuruyo ama sonuc mukemmell doktorun sana bı krem verıyo yatarken evdeyken sur onu cok parlıyo yuzun ama super nemlendırıyo ben 6 ay kullandım nasıl gececek 6 ay dıyodum ama 1 sene oldu bıtelı suan yuzumde hıc bışey yok cok memnun kaldım ben ama nıvea varya onun nemlendırıcısınden ben tam 12 tane bıtırdım ama sureklı elınde bulundur kurusada kurumasada dudakların sur benım kuzenım surmedı arada surdu dudakları hep yara oldu yemek bıle yıyemedı ama ben devamlı dakıkada surdum abartısız söyluyorum.tedavı aşamasındayken sakın fondatone surme sakın agda yaptırma sadce yuzune degıl koluna da yaptırma sakın bacakta falan sorun olmuyo ama sakın agda yaptırma canım

cewabın için çok teşekkür ederim allah razı olsun canım..pekii tedawi sonrası kırmızı lekeler kalıyo yüzde diyorlar bunun için herhangi bi tedawi gördün mü

cANIM 4. AYDA YÜZÜN NASILDI SİWİLCELER GİTMİŞ MİYDİ HALA ÇIKIYOR MUYDU BENİM SİWİLCELERİM ÇOK AZ AMA BEN DOKTORA YALWAR YAKAR YAZDIRDIM TAMAMEN KURTULMAK İÇİN ŞİMDİDE YORUMLARI OKUYUNCA KIRMIZI İZLERİN KALICI OLARAK YÜZDE KALDIGINI OKUYUNCA WAZGEÇMEK ÜZEREYİMM..YARDIMINA İHTİYACIM WAR:KK43:

bende oyle ızler kalmadı ve siyah noktalarımda komple gıttı

Merhaba kızlar yarın tatile gidiyorum 5.ayım bitmek üzere gunesten sadece yüzümü korumamam yeterli olur mu? :26:

maşallah..darısı benim başıma inşallah..ben yazın kullanıcam bu ay başlıyorum bi sakıncası olur mu sence yazın kullanmamın

canım bi de ilk 3 ay benim için çok önemliii malum okul açılacak kötü waziyette gitmek istemem:KK43:( ilk 3 ayda siwilce durumu noluyo yüzün nasıl oluyor

maşallah..darısı benim başıma inşallah..ben yazın kullanıcam bu ay başlıyorum bi sakıncası olur mu sence yazın kullanmamın

yazın kullanılması daha kotü oluyor cunku gunes yakıyo yuzunu canım ben kış ayında başladım ve kış olmasına ragmen dısarı cıkarken güneş kremı surdum(doktor demıstı) ama cok guneşe cıkmıyorum dersen evdeysen çalışmıyorsan bişey olmaz ama yolda yururken bıle güneşe cıkma ve güneş kremi kullan kesınlıkle

yazın kullanılması daha kotü oluyor cunku gunes yakıyo yuzunu canım ben kış ayında başladım ve kış olmasına ragmen dısarı cıkarken güneş kremı surdum(doktor demıstı) ama cok guneşe cıkmıyorum dersen evdeysen çalışmıyorsan bişey olmaz ama yolda yururken bıle güneşe cıkma ve güneş kremi kullan kesınlıkle

ben sürekli ewde olan biriyim zaten ewden dışarı çok nadir çıkarım o çıktıgım zamanlarda foter şapka gibi yüzümü güneşten saklayan şeyler taksam we güneş kremi sürsem diyorum..we ilk 3 ay benim için çok önemi okul açılacagı için bir de bu soruma cewap werirsen beni çok mutlu edersin.. Ilk 3 ay yüzün nasıldıı 3.ay bittikten sonra özellikle siwilce durumu nasıldıı

X