Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
merhaba arkadaşlar
bugün 8.günüm(günler nasıl geçti anlamadım)
ilaç dudağımda fazla bi kuruma yapmadı henüz(belki ilk günden itibaren geceleri yatmadan önce hametan sürdüğüm içindir) ama yüzümde bazı kısımlarda yanma ve kuruma var. Sanırım soğukta kaldığım için azıttı.
Bu arada yeni bi kaç tane sivilce çıktı ama geçenlerde oldu.
Size sormak istediğim bişey var siz hergün yüzünüzü ne ile yıkıyorsunuz? Ben hafif sabun ile yıkıyorum ama soyulmasını felaket arttırıyor sizce ne ile yıkamam doğru olur?
Herkese şimdiden teşekkürler...
Saygılarımla...
(-yeniber-)

sağolsn annem atmış ilaçlarımı ... herhlde vermezler ilaçı 1 ay dolmadan dimi ??

sistemde görünür mü ? alabilrmym yniden

pazartesi gidicm hemn iyice inat ettm :KK47:

sağolsn annem atmış ilaçlarımı ... herhlde vermezler ilaçı 1 ay dolmadan dimi ??

sistemde görünür mü ? alabilrmym yniden

pazartesi gidicm hemn iyice inat ettm :KK47:

Malesef vermezler 1 ayın dolması gerekiyor. Doktor yazsa bile sisteme bakıp kaç gün olduğunu görebiliyorlar 1 ay dolmadan da vermiyorlar. Ama tanıdık bi eczane varsa konuşup bi şekilde ayarlayabilirsin

Malesef vermezler 1 ayın dolması gerekiyor. Doktor yazsa bile sisteme bakıp kaç gün olduğunu görebiliyorlar 1 ay dolmadan da vermiyorlar. Ama tanıdık bi eczane varsa konuşup bi şekilde ayarlayabilirsin

hmm malesef evt ama 12.snde alınmş ztn 11 gün var yinede almayı denicem.. durp dururken başıma iş açtı valla ya

merhaba arkadaşlar
bugün 8.günüm(günler nasıl geçti anlamadım)
ilaç dudağımda fazla bi kuruma yapmadı henüz(belki ilk günden itibaren geceleri yatmadan önce hametan sürdüğüm içindir) ama yüzümde bazı kısımlarda yanma ve kuruma var. Sanırım soğukta kaldığım için azıttı.
Bu arada yeni bi kaç tane sivilce çıktı ama geçenlerde oldu.
Size sormak istediğim bişey var siz hergün yüzünüzü ne ile yıkıyorsunuz? Ben hafif sabun ile yıkıyorum ama soyulmasını felaket arttırıyor sizce ne ile yıkamam doğru olur?
Herkese şimdiden teşekkürler...
Saygılarımla...
(-yeniber-)

canım seninle aynı gün başlamıştık benim dudaklarım çok kötü çatladı hafifte sinir oldu...ama sivilce falan yok...ben cildimi babe temizleyici ile yıkıyorum ben memnunum bide onun yağsız nemlendirici jeliyle 50 faktör yağsız güneş koruyucusunu kullanıyorum doktor babe markasını benim sormam üzerine önermişti...bide göz altı kremini falanda kullanıyorumda o ayrı...ben bide dudak onarıcısını alıcam belki o iyi gelir...kullanayım nasıl geldiğinden basederim...

arkadaşlar cilt bakımı eğitimleri veriyorum...bu ilacı da şiddetle kullanmayın derim...ilacı veren doktora sorun verirken kendi çocuğuna verirmi? sivilce sorununa karşıda egitimler verip ücretsiz maske uygulaması yapıyoruz..şu ana kadar gelen herkes memnun....önce kendi cildimi düzelttim sonra egitim
vermeye başladım....bilgi almak isterseniz 0532 563 83 32...:nazar:

canım seninle aynı gün başlamıştık benim dudaklarım çok kötü çatladı hafifte sinir oldu...ama sivilce falan yok...ben cildimi babe temizleyici ile yıkıyorum ben memnunum bide onun yağsız nemlendirici jeliyle 50 faktör yağsız güneş koruyucusunu kullanıyorum doktor babe markasını benim sormam üzerine önermişti...bide göz altı kremini falanda kullanıyorumda o ayrı...ben bide dudak onarıcısını alıcam belki o iyi gelir...kullanayım nasıl geldiğinden basederim...

Tamam canım çok teşekkür ederim. Babe temizleyicisini en yakın zamanda alacağım inş. Sen eczaneden mi almıştın yoksa mağazalardanmı?
Bu arada doktor bana nemlendırıcı olarak effaclar'ı önermişti hem dudak hem yuz ıcın ayrı ayrı turleri var sende deneyebılırsın özellıkle bu hapı kullananlara özelmıs sanırım ama reçete ıle satılmıyor bu yuzden pahalı. Bende yuz icin olanı var ancak henuz kullanmadım. Doktor yuzune bı sure hıcbısey surme bırak bıraz soyulsun demıstı ılk 2hafta fln ondan kullanmk ıstemedım ama kullanınca buraya yazarım canım.
Herkese kolay gelsin.
Saygılarımla...
(-yeniber-)

kızlar benden size tavsiyee gidip öle fazla fazla paralar vermeyin dudaklarım çatlamasın diee.. bende doktor bu daha ii dedi die 15-20 tl civarnda bi krem aldım 10 gr bişi. evet güzel ama 5 liralık (30gr) bepanten merhem de aynı işi görüo.gayette ii. bol bol sürün aklınıza geldkçe..
bende avene kullanıorm yıkama jeli ve nemlendiricisini.bnm doktorumda sorunca bunu önermişti. sanrm her doktor hangisiyle anlaşması varsa o markayı önerio:) çok farkı yoktr die dşünyorm bence sen bütçene uygun olanı al derim:44: avene den memnunum ben..

buarada kızlar acaba avene termal su falan da kullansak ii gelirmi bi yararı olurmu tedaviye fln?

ufft kızlar yaa saçlarım artk pek eskisi gibi yaglanmıo bu güzel bişi ama başım çok kaşınıo derisi dökülüo resmen pul pul acıo resmenn kaşımak da istemiorm yara olmasn die napcam yaa:KK43:

yeniber canım çok sağol önerin için bir bakım onada...ben internetten sipariş veriyorum benim bulunduğum şehirde pek öyle her ürün yok bide babe var ama tüm çeşitleri yok..malum geçici süreyle tunceli de yaşıyorum şuan için oyüzden ben herşeyimi netten alıyorum bide daha uygun olyor...ama burdaki hastenedeki bayan doktor sıfır kapris ve ilgili izne gittiğimde adana da falan özel hastane bile olsa o kadar ilgili bir doktorla karşılaşmamıştım...o yüzden doktorun babe yi anlaşmalı önerdiğini sanmıyorum... hatta bana güneş koruyucu kullanıyorsan nemlendiriciye ilacı kullanırken gerek yok demişti..malum çalışıyoruz oyüzden çok deforme olmuş bir yüzle çıkmak isteedim...elbette hangisi bütçene uygunsa onu alın derim tüm arkadaşlara lakin şuda var ben hangisi değecekse ona para vermeyi yeğlerim...belki denemediğimiz daha iyileri vardır kimbilir...bide cilt bakım ürünleri biraz deneme yanılmadır...kimine iyi gelen kimine gelmez...umarım hep beraber en iyi sonuca ulaşırız...

bu ilaç bu kadar kötü olsaydı on kere toplatırlardı piyasadan bu kadarda abartmayın.Ayrıca benim doktorumda sıvı temizleyicilri önermedi içindee fazla kmyasal olduğu için o yüzden sabun kullan dedi bende zaten sebamed kompakt kullanıyorumki oda sabun içermeyen bi temizleyici ayrıca o kadr nemlendiricilerede para dökmenize gerek yok sabah akşam hametan sürüyorum yara olmasını engelliyo gün içindede avondan aldığım dudak balmını kullanıyorum dudaklarımda gözle görülen hiç bişey yok sadece arada hafif acı duyuyrum birbirine yapışıyolar o kadar

Merhaba kizlar, bugun 5. gunum.. Ilk kez bugun dudaklarimda kuruluk hissettim, o da cok az.. Ilacin yan etkilerini en aza indirgemek icin gunde 3 litreden fazla su iciyorum.. Sivilcelerim artti diyemem, ama onceden daha kucuklerdi simdi buyukler, uclari sivri ve bembeyaz.. Istedigi kadar sivilce ciksin su 6 ay icinde, kussun, hicbir sey umrumda degil de ben surekli bu ilaci arastiriyorum.. Ve olumsuz yorumlara kafami cok takiyorum, baska bi seyle ilgilenmez oldum.. Gerci artik yasakladim kendime yorumlari okumayi ama okuduklarimdan biri kafama cok takildi.. Yuzunde hic cukur yokken cukurlar olumus birinin.. Bende de hic cukur yok Allah'tan, ama korkuyorum:KK43: buyuk sivilceler biz sıkmasak da kendi kendilerine patliyolar (yani benimkiler oyle, yuzumu yikarken kanamaya basliyolar) cukur olur mu acaba ya? yoksa bu da ilacla ilgili uydurmalardan biri mi? Bilen varsa nolur cevap versin:KK43: insallah cukur falan olmuyodur, yoksa bırakmak zorunda kalicam ilaci:KK43:

Son düzenleme:
Merhaba kizlar, bugun 5. gunum.. Ilk kez bugun dudaklarimda kuruluk hissettim, o da cok az.. Ilacin yan etkilerini en aza indirgemek icin gunde 3 litreden fazla su iciyorum.. Sivilcelerim artmadi henuz, ama onceden daha kucuklerdi simdi buyukler, uclari sivri ve bembeyaz.. Istedigi kadar sivilce ciksin su 6 ay icinde, kussun, hicbir sey umrumda degil de ben surekli bu ilaci arastiriyorum.. Ve olumsuz yorumlara kafami cok takiyorum, baska bi seyle ilgilenmez oldum.. Gerci artik yasakladim kendime yorumlari okumayi ama okuduklarimdan biri kafama cok takildi.. Yuzunde hic cukur yokken cukurlar olumus birinin.. Bende de hic cukur yok Allah'tan, ama korkuyorum:KK43: buyuk sivilceler biz sıkmasak da kendi kendilerine patliyolar (yani benimkiler oyle, yuzumu yikarken kanamaya basliyolar) cukur olur mu acaba ya? Bilen var mi? insallah olmaz:KK43:enuz, ama onceden daha kucuklerdi simdi buyukler, uclari sivri ve bembeyaz.. Istedigi kadar sivilce ciksin su 6 ay icinde, kussun, hicbir sey umrumda degil de ben surekli bu ilaci arastiriyorum.. Ve olumsuz yorumlara kafami cok takiyorum, baska bi seyle ilgilenmez oldum.. Gerci artik yasakladim kendime yorumlari okumayi ama okuduklarimdan biri kafama cok takildi.. Yuzunde hic cukur yokken cukurlar olumus birinin.. Bende de hic cukur yok Allah'tan, ama korkuyorum:KK43: buyuk sivilceler biz sıkmasak da kendi kendilerine patliyolar (yani benimkiler oyle, yuzumu yikarken kanamaya basliyolar) cukur olur mu acaba ya? Bilen var mi? insallah olmaz:KK43:

tatlım yüzünde kocaman sivilceler yoksa normaldede delikli bi görüntüye sahip değilse durduk yere yüzünde çukur açılmaz çukurun kaynağı sıkılan sivlcedir sivilcene dokunmadığın sürece bişey olmaz ayrıca bu ilacın başka bi etkiside izleri geçirmesi zaten aynı anda ikisini nasıl yapsın

tatlım yüzünde kocaman sivilceler yoksa normaldede delikli bi görüntüye sahip değilse durduk yere yüzünde çukur açılmaz çukurun kaynağı sıkılan sivlcedir sivilcene dokunmadığın sürece bişey olmaz ayrıca bu ilacın başka bi etkiside izleri geçirmesi zaten aynı anda ikisini nasıl yapsın

haklisin, iyice delirdim.. skmasam niye cukur kalsin dimi.. tesekkurler cevabin icin:) insallah iyi olur her sey ya

haklisin, iyice delirdim.. skmasam niye cukur kalsin dimi.. tesekkurler cevabin icin:) insallah iyi olur her sey ya

olucak inşallah oluucak 25.günümdeyim ama şimdiden cildin güzelleşmiş diyolar okuldada ilacı bi hafta önce bitmiş birini gördüm suratına pudra sürdü fln sandım gerçekten çok güzel olmuş

olucak inşallah oluucak 25.günümdeyim ama şimdiden cildin güzelleşmiş diyolar okuldada ilacı bi hafta önce bitmiş birini gördüm suratına pudra sürdü fln sandım gerçekten çok güzel olmuş

darısı inşallah bizim cildimize:KK61: ben de roaccutane öncesi ve sonrası yazdım googleda şimdi, bi video izledim.. moralim yerine geldi gerçekten, benim gibi umutsuzluğa kapılan olursa açsın izlesin.. yüzü sivilceden görünmeyen kızın tedavi sonra cildi acayip temizlendi, nerdeyse sivilce kalmadı..

darısı inşallah bizim cildimize:KK61: ben de roaccutane öncesi ve sonrası yazdım googleda şimdi, bi video izledim.. moralim yerine geldi gerçekten, benim gibi umutsuzluğa kapılan olursa açsın izlesin.. yüzü sivilceden görünmeyen kızın tedavi sonra cildi acayip temizlendi, nerdeyse sivilce kalmadı..

tatlım bu zaten kesin çözüm geçmiycek diye bişey yok için rahat olsun tek sorun takrarlaması ki ben ikinciye kullanıyorum %80 oranında tekrarlamazmış ki ben %20lik dilime girmeye hak kazanmışım çok şanslıyımdır da (!) bakalım ikinciye kullanıcam kesin biticek biliyorumda inşallah tekrarlamaz :nazar:

Kızlar 8. günüm. doktor bana hametan adlı bir krem yazdı bunu cildime sürmeli miyim? yoksa hayır cilde hiçbir şey uygulanmıyor o krem eller ve dudak için mi diyorsunuz? birde Sebamed Liquıd adlı bir sabunum var bunu yüzüme uygulamalı mıyım? yoksa hiç müdahale etmeyeyim mi yüzüme ?

Kızlar 8. günüm. doktor bana hametan adlı bir krem yazdı bunu cildime sürmeli miyim? yoksa hayır cilde hiçbir şey uygulanmıyor o krem eller ve dudak için mi diyorsunuz? birde Sebamed Liquıd adlı bir sabunum var bunu yüzüme uygulamalı mıyım? yoksa hiç müdahale etmeyeyim mi yüzüme ?

yüzünü mutlaka temizle ayrıca ben hametanı arada cidimi kuru hissettiğimde sürüyorum herhangi bişey olmadı

X