Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar benim başım omuzlarım falan çok agrıyo yaa her yerim dökülüyo resmen :KK43:
okul dersler de var böle nasıl gdicek bilmiyorum:KK50:

benimde belim müthiş ağrıyo ayrıca bugün derste dalgınlıktan resmen bildiğim şeyler dilimn ucunda olmasına rağmen söyleyemedim dalgnlık yan etkisi geldi bni buldu

kızlar bende çıban gibi sivilceler iğrenç siyah noktalar çıkardı... sırtımda bile... 2 yıl önce tam 8-9 ay roaccutane kullandım mükemmel bişey... şuan hiç bi sorunum yok... çok nadir küçücük sivilceler çıkıyor siyah noktalar da çok belirgin değil ve az çıkıyor.. acayip tavsiye ederim... hiç bir ilaç geçirmemişti sivilcelerimi... sadece dudaklarım ve ellerim çok kuruyordu benimm.. bi ara gözlerim kaşınıyordu damla kullandım geçti... bunların dışında bi sorunum olmadı...

bugün bende başlamış bulunmaktayım. 20 mg ve günde bir kez içiyorum az mı sizce . doktor bana hametan verdi umarım dudaklarımı kuru bırakmaz. kuruluk için başka ne önerirsiniz kızlar hametan iyi gelirmi acaba. birde roaccutane kullanırken başka hiç ama hiçbir ilaç kullanılmaz (ağrı kesici dahil) diye birşey duydum dogruluk payı nedir kızlar yardım

Hayırlı olsun ve Allah bol sabır versin :) 20 mg başlangıç için iyi zamanla doktorun dozu artıracaktır. Bepanten merhem al bence daha etkili hametan kullananlar pek memnun kalmıyor. roaccutane kullanırken de sadece antibiyotik ve a vitamini içerikli ilaçlar kullanamıyosun bnların dışındakilerde sorun yok... geçmiş olsun

yüzünüze ne sürüyosunuz kızlar kuruluk için.
dr. hametanı önerdimi size ve sadece dudak için mi verdi ?

bnmde 5 gün oldu da dudaklarım kuruyo artık dışarı cıkınca soguktan mı ilaç etkisnden mi bilmiorm ama her olanıda ilaça yorumuyorum cok etkilenmemek lzm o yan etkilerden herkeste aynı şeyler olmuyo cnkü.:KK31:

yüzünüze ne sürüyosunuz kızlar kuruluk için.
dr. hametanı önerdimi size ve sadece dudak için mi verdi ?

bnmde 5 gün oldu da dudaklarım kuruyo artık dışarı cıkınca soguktan mı ilaç etkisnden mi bilmiorm ama her olanıda ilaça yorumuyorum cok etkilenmemek lzm o yan etkilerden herkeste aynı şeyler olmuyo cnkü.:KK31:

slm canım öncelikle geçmiş olsun benim 5. ayım bitiyo yüzüme 2. aydan itibaren biodermanın sebium hydra nemlendiricisini aldım mayısta basladığın için yine biodermanın güneş kremini kullanıorum yüzümde isilik gbi bezeler vardı simdi hepsini dısarı attı temizledi rüzgardan da koru yüzünü günestande dudakların da çok kurur bepantane kullan bys:):KK64:

cnm gerçekten çok zor bi durum cnm göğüslerim beyaz beyaz ve üzerinde siyah kıl olmaya yakın tüyler artık gövde kısmıma lazer yaptırıcam 6 ay snr ben korkudan hapı bıraktım daha da artmasından korktum tedaviyi yarım bıraktım diye sorun olurmu bilmiyorum daha 40 günlük hapım var tedavinin bitmesine dr. haftaya geliyor izinden gidip görüşücem hormon testi isticem o polikistik over ne bilmiyorum ama bende senin gibi hap daha kullnamak istemiyorum snr çocuk olmuyor diye stres yaşa kimyasal almak istemiyorum vücuduma dökülürmü acaba ya hiç sanmıyorum ama renkleri bali ten rengine dönse

birde hormon testi ssk karşılıyor mu? sanki karşılamıyor diye okudum karşılamıyorsa ne kadara mal olur hiç param yokta

polikistk over yumurtalıklarında genellikle üşütmeden kaynaklanan ilaçla tedavi edilen kist sivilce de yapıo tüylenmede kilo aldırır vs etkileri çok bi an önce doktora git bende 5 aydır kullanıorum tüylenme yaptı ama hormonlarıma bakıldı hersey normal

Merhaba kizlar.. Ben de bugun itibariyle araniza katilmis bulunuyorum:) sabah aksam 20, toplam 40 mg kullanicam 6 ay boyunca.. Sivilce, siyah nokta, gozenek hepsi gececek dedi doktor, eczaci da cok olumlu konustu "yuzun tertemiz olacak" dedi ama ben dunden beri internette deli gibi bu ilaci arastiriyorum.. Ve olumsuz yorumlara cok takiliyorum:KK43: olumsuz yorum derken yan etkilerden bahsetmiyorum, yan etkileri zaten kabullendim ama "keske kullanmasaydim, cildim daha kotu oldu, gecmedi, cukurlar olustu" falan yazanlar var:KK43: ilk gunden bunalima girdim bu ilac yuzunden:p Allah hepimizin yardimcisi olsun valla cok zor bi surec.. Ama insallah deger, hepimizin yuzu bebek gibi puruzsuz olur:)

Merhaba kizlar.. Ben de bugun itibariyle araniza katilmis bulunuyorum:) sabah aksam 20, toplam 40 mg kullanicam 6 ay boyunca.. Sivilce, siyah nokta, gozenek hepsi gececek dedi doktor, eczaci da cok olumlu konustu "yuzun tertemiz olacak" dedi ama ben dunden beri internette deli gibi bu ilaci arastiriyorum.. Ve olumsuz yorumlara cok takiliyorum:KK43: olumsuz yorum derken yan etkilerden bahsetmiyorum, yan etkileri zaten kabullendim ama "keske kullanmasaydim, cildim daha kotu oldu, gecmedi, cukurlar olustu" falan yazanlar var:KK43: ilk gunden bunalima girdim bu ilac yuzunden:p Allah hepimizin yardimcisi olsun valla cok zor bi surec.. Ama insallah deger, hepimizin yuzu bebek gibi puruzsuz olur:)

İlacı aldığım ilk gün seninle aynı şeyleri yaşadım aynı endişeler aynı korkularr...İnternette roaccutanela ilgili ne varsa okudum kah ümitlendim kah korktum kullanmam ben bu ilacı dedim ama bu ilacın tek çare olduğuna inanarak tedaviye başladım...7.ayım bitti ve sonuç mükemmeeelllll :nazar::nazar::nazar: iyiki başlamışım bu tedaviye diyebiliyorum...Ne bi sivilce ne siyah nokta hiç birinden eser kalmadı ve bebek gibi ipek bi yüz de cabası :KK76: :nazar::nazar::nazar:

İlacı aldığım ilk gün seninle aynı şeyleri yaşadım aynı endişeler aynı korkularr...İnternette roaccutanela ilgili ne varsa okudum kah ümitlendim kah korktum kullanmam ben bu ilacı dedim ama bu ilacın tek çare olduğuna inanarak tedaviye başladım...7.ayım bitti ve sonuç mükemmeeelllll :nazar::nazar::nazar: iyiki başlamışım bu tedaviye diyebiliyorum...Ne bi sivilce ne siyah nokta hiç birinden eser kalmadı ve bebek gibi ipek bi yüz de cabası :KK76: :nazar::nazar::nazar:

tesekkur ederim canim.. Icimi rahatlattin valla, bi umutlaniyorum bi pisman oluyorum ben de.. Ama gercekten bu ilac tek care:) peki siyah noktalarinin gözenekleri de kapandi mi, benim gözenek sorunum da var cünkü.. Doktor ve eczaci gözeneklerin de kapanir diyo ama birileri teyit etse nasil mutlu olucam anlatamam:p

Arkadaşlar bu ilaca bende başladım, ama benim kullandıgım "acnegen" bugün 15.günüm 30mg kullanıyorum dudaklarım sürekli kuruyor zaten normalde yüzümde oldukça sivilce vardır , ama bana hiç bir etkisi olmadı yüzümde ne sivilce artışı ne düzelme hala aynı ne zaman çıkıcak bu sivilceler anlamadım ama :44:

Hayırlı olsun ve Allah bol sabır versin :) 20 mg başlangıç için iyi zamanla doktorun dozu artıracaktır. Bepanten merhem al bence daha etkili hametan kullananlar pek memnun kalmıyor. roaccutane kullanırken de sadece antibiyotik ve a vitamini içerikli ilaçlar kullanamıyosun bnların dışındakilerde sorun yok... geçmiş olsun

çok tşk ederim ilgine. umarım güzel günler yakındır. 20 mg bana cok az gibi geldi sanki benimki geçmeyecek gibi hissediyorum hepiniz 40 mg mı kullanıyorsunuz inş işe yarar. :) pürüssüz günler...

tesekkur ederim canim.. Icimi rahatlattin valla, bi umutlaniyorum bi pisman oluyorum ben de.. Ama gercekten bu ilac tek care:) peki siyah noktalarinin gözenekleri de kapandi mi, benim gözenek sorunum da var cünkü.. Doktor ve eczaci gözeneklerin de kapanir diyo ama birileri teyit etse nasil mutlu olucam anlatamam:p

Rica ederimm canım önemli değil :KK34: burnumun üzerinde hep siyah nokta olurdu sıkardım tekrar çıkardı falan ama bu ilaca başladım ilk ay siyah noktalar deyim yerindeyse pörtledi :KK70: ve bi daha da çıkmadılar canım gözenekler de kapandı...İçini ferah tut ve sabret aa tabi bide aylık kan tahlillerini kessinlikle aksatma :KK34:

Rica ederimm canım önemli değil :KK34: burnumun üzerinde hep siyah nokta olurdu sıkardım tekrar çıkardı falan ama bu ilaca başladım ilk ay siyah noktalar deyim yerindeyse pörtledi :KK70: ve bi daha da çıkmadılar canım gözenekler de kapandı...İçini ferah tut ve sabret aa tabi bide aylık kan tahlillerini kessinlikle aksatma :KK34:

tesekkur ederim canim cok sagol.. Tabii aylik tahlillerimi de yaptirmam gerekiyor, zarari varsa mecbur birakicam ama olmaz insallah, bol bol su da iciyorum cunku:)

kızlar herzamanki şampuanınıza devammı ediyorsunuz yoksa başka özel bitkisel bi şampuan mı aldınız?
10gün oldu bnm başımın derisi fln kaşınıyo kaşlarım kaşınıyo ilaçtanmı acabaa:KK53:

bu ilacı ben 6 ay boyunca kullandım.. hiç sivilce kalmamıştı.. ama 1 yıl sonra aynı şekilde tekrar cıkıyor.. kesin çözüm olmadı bende.. ben hiç tavsiye etmem bu ilacı.. ellerimde yaralar bile çıkmştıı

çok tşk ederim ilgine. umarım güzel günler yakındır. 20 mg bana cok az gibi geldi sanki benimki geçmeyecek gibi hissediyorum hepiniz 40 mg mı kullanıyorsunuz inş işe yarar. :) pürüssüz günler...

rica ederim...herkes kilosuna, tahlillerine ve doktoruna göre kullanıyor sabit bi doz yok yani sana hangi doz uygunsa onu kullanıyosun belkide doktorun vücudun ilaca alışsın diye bu ay düşük verdi ay ay dozun artacaktır takma kafana böylelikle yan etkilerini daha az yaşamış olacaksın :)

kızlar herzamanki şampuanınıza devammı ediyorsunuz yoksa başka özel bitkisel bi şampuan mı aldınız?
10gün oldu bnm başımın derisi fln kaşınıyo kaşlarım kaşınıyo ilaçtanmı acabaa:KK53:

EVET CNM bende ilk zamanlar çok kepek kaşınma olmuştu saçlarım bi tuaftı sirkeli su yaptım arada şimdi çok iyi ..ama alnım göbeğim ayva tüylerim çoştu yrıda bırakıktım yüzümde bişey kalmadı lekeler gitti çukarlar kaldı oda olsun artık yapcak bişey yok..haftaya tekrar dr.gidip öğrenicem bakalım bırakmam iyimi devam edeyim mi diye tekrar çıkmasa bari

EVET CNM bende ilk zamanlar çok kepek kaşınma olmuştu saçlarım bi tuaftı sirkeli su yaptım arada şimdi çok iyi ..ama alnım göbeğim ayva tüylerim çoştu yrıda bırakıktım yüzümde bişey kalmadı lekeler gitti çukarlar kaldı oda olsun artık yapcak bişey yok..haftaya tekrar dr.gidip öğrenicem bakalım bırakmam iyimi devam edeyim mi diye tekrar çıkmasa bari

hmm keşke brakmadan gtseydn sorsaydn doktora cnm ama bi git bakalm...
buarda bnm 11.günüm galiba bugn ve çok mutlu oldgum bişi dikkatimi çekti... normalde alnım fln hemen yaglanırdı azönce elimi sürdüğümde farkettimm kupkuruu :KK76: uhh parlamıoda öle çok güzel şuann ve isilik gibi şeler vardı pütür pütür alnımda onlardan da eser yokk:KK62::KK62:

8. günüm bittiii .. tek etki dudaklarm fena kuruyo kabuklnıo gibi bişiler oluyo..bakalım 6 ay nasıl dayanıcam :KK31:

merhaba arkadaşlar
bugün 8.günüm(günler nasıl geçti anlamadım)
ilaç dudağımda fazla bi kuruma yapmadı henüz(belki ilk günden itibaren geceleri yatmadan önce hametan sürdüğüm içindir) ama yüzümde bazı kısımlarda yanma ve kuruma var. Sanırım soğukta kaldığım için azıttı.
Bu arada yeni bi kaç tane sivilce çıktı ama geçenlerde oldu.
Size sormak istediğim bişey var siz hergün yüzünüzü ne ile yıkıyorsunuz? Ben hafif sabun ile yıkıyorum ama soyulmasını felaket arttırıyor sizce ne ile yıkamam doğru olur?
Herkese şimdiden teşekkürler...
Saygılarımla...
(-yeniber-)

X