Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
selam arkadaşlar,
Benim 7. kutum bitmek üzere.günde 60 mg kullanıyorum...ilk başladığım günden beri dudaklarım feci durumda:) buna artık alıştım..ellerimin üzeri kuruyup egzama gibi oluyor...buna da alıştım..bunun dışında çokta bir yan etkisini görmedim açıkçası..
Ama yüzümde 2 aydır kistik bir sivilce var ve bir büyüyor bir küçülüyor ama geçmiyor (((Yüzümdeki bütün pürüzler yok oldu ama o duruyor..gidip aldırmalı mıyım yoksa beklemeli miyim:???

Bir de doktora güneşe çıkarsam leke kalırmış diyorum..Hayır krem sürersen hiçbir şey olmaz daha geçen hafta konferansa katıldım öyle bir etkisi yok dedi...Epilasyon yaptırabilir miyim dedim,onu da yaptırabilirsin hiçbir sorun olmaz dedi...Yazılanları okuduğumda doktorların hep farklı söylediklerini anlıyorum...korkuyorum:))

evet ya banada güneş kremi vermedi bişey olmaz dedi artık yapçak bişey yok doktor dediyse doğrudur heralde

kızlar birşey sorucam.
bu roaccutane tedavisi yaz aylarında başlanmıyormu ? mesela haziran ayında başlansa?

bende öle düşündüm tatlım büyük ihtimal hafif ve yağsız frmüllü olduğundan sivilce oluşumuna neden olamucaı dşüncesiyle yazmış.kullan bakalım faydasını görürsün inşş

kızlar birşey sorucam.
bu roaccutane tedavisi yaz aylarında başlanmıyormu ? mesela haziran ayında başlansa?

kardeşim mayıs ayında başlamıştı bende ağustos.ciddi anlamda bi zorluk yaşamadık ikimizde..o güneş kremine çok önem vermiodu kolları yanık gibi baştan aşağı kızarıodu acısından uyuyamıodu yatamaıodu.dikkat edildiğinde bi sorun olcaını sanmıorm ben.çünkü ben güneşle hiçbir sorun yaşamadım..

Nasıl faydasını görmediniz...İlk defa duyuyorum..Bugüne kadar kim kullandıysa cildi inanılmaz oldu...Açıkçası ben daha 7.kutuda olmama rağmen kistik bir sivilce hariç yüzümdeki bütün pütürükler,siyah noktalar,çenemdeki beyaz küçük noktalar hepsi gitti...

tek korkum yaz ve güneş...Doktor bişey olmaz dedi..saat 4 ten sonra güneşlen istediğin kadar dedi..ama güneşte canı yananları okuyunca korkuyorum...Gerçi hassas ciltlerde özellikle öncesinde güneşe karşı hassasiyeti olanlarda daha fazla hassasiyet yapar dedi ama ben yazın bütün gün güneşte yatmayı sevenlerdenim ve hassas diilim
haziran sonunda da bitiyo tedavim.7200 mg oluyo:)))kurtulucam inşallahhhhhhhh

Kizlaar roaccutani bende kullandim gecen yil, en fazla cildim 6 ay tertemiz kaldi, simdi yine sivilceki lekeli vs vs.. cook can skici bir durum gercekten.

roaccutani 2nci kez kullananlara soruyorum, ikinci kez kullanimda fayda gordunuzmu ? peki yan etkisi olarak tekrar o sivilce patlamasini yasadinimizmi? o patlama bende cok kotuydu gercekten. lutfen kizlar yardm

Kaç ay günde kaç mg kullandın acaba????
Eksik mi kaldı acaba tedavin .çünkü yarım kaldığı zaman birdaha tekrarlıyor bunu defalarca okuduk((
minimum 7200 mg kullandın mı???

Gerçi kilonu sormadan 7200 mg dedim ama benim almam gereken doz o diye herkesi aynı sanıyorum

kilon başına minimum 120 mg kullandın mı diye düzeltiyim

ben bugun başlıcam zoretanine ama endişelenmiyor da değilim açıkçası şiddetli dudak kuruluğundan bahsediliyo ve kaşıntı kardeşim kullandı kuruluk ve kaşıntıdan başka bi yan etkisi olmadı.. tedavisi yeni bitti ama sonuç mükemmell.....

Kaç ay günde kaç mg kullandın acaba????
Eksik mi kaldı acaba tedavin .çünkü yarım kaldığı zaman birdaha tekrarlıyor bunu defalarca okuduk((
minimum 7200 mg kullandın mı???

Valla hatirlayamiyorum ne kadarlik kullandim ama yaklasik 5 ay kesin kullanmisimdir, 30 mg kullaniyordm sanirsam.. fazla asiri sivilcem yoktu kullandigimda ama simdiki izleri fln cok berbat resmen kahverengi..

ben 5 gündür kullanıyorum. daha dudaklarım kurumadı ama hassasiyeti başladı. ben hepsini göze aldım yeter ki kurtulayım bundan biran önce

ara ara bu foruma yazıyorum başlamdan önce başladıktdan sonrada yazmıştım yine yazıyorum 24 günümdeyim 40 mg alıyorum yüzümde stresten sanıyorum bide abur cuburda çok tükettiğim içinde olabilir sivilce basmıştı yüzüm çok kötüydü 20 günde az bişey kaldı lekeler çok kalıcak diye korkuyordum ama kusma dönemi olmaz böyle tek tek çıkıp sönerse pek leke kalmıcak az olan lekeleride çok kafa takmam sanıyorum ama çukurlar hatıra olucak sanırım bakalım hayırlısı ile şu yüzümü bi pürürsüz göreyim benden mutlu olurmu bilmem allah başka dert vermesin size belki fotorafta yükleyebilirim çünkü ilk başlamadan önce çekmiştim bide ara ara elma sirkesi ile sildim yüzümü sanki kırmızılıkların rengini açtı gibi bu arada çok kaşıntı yaptı saçlarım yağlanmıyor ama saç diplerimimde acayip kepek var yüzümü 2 gündür su ile yıkıyorum sadece ve kaş altımda ortasında çene kısmında beyaz beyaz soyuluyor sanırım soyulsun açıkcası belki soyuldukça çukurlarımın derinliği azalır daha az göze batar tabi çukurlarım elmacık kemiği taraflarında birde kaşlarımın ortasında var bakalımm çok ümitliyim su çok içiçem diye kendimi şartlandırsamda içemiyorum ya karaciğerim etkilensinde istemiyorum ay ne çok yazdım

mrb kızlar,
5. ayın ortalarındayım çoğu bitti azı kaldı denecek halde sivilcelerim.Ama inananın bende bittim :18:
Şuanda en kötü yan etkisi dudak ve çevresindeki kuruluk soyulma yara olma hatta ve burnumun içi :'(((
Umarım çektiğim bu sıkıntılara değer.Eylül de düğünm var üstelik...

Hepinize slmlar...

karaciğerine destek amaçlı bol su tüketmenin yanısıra aktarlardan bulabileceğin zerdeçal otunun tozunu tavsiye ederim...ve karaciğerin dostu enginar da tüketmelisin

Son düzenleme:

kesinlikle deneyecğim :)) teşekkürlerr

bişecik kalmaz cnm allah iizn verrse ama sakın sen dert etme stresine girme..
kendine bırak unut geçiyoo bnde evlenyrm :)) hatta bu ay başndaydı ama mobilyaclar yüzündn erteledik ay sonuna kaldı inşallah

dert ettkçe dert oluyo bu sivlceler

hayırlı olsun mutlulklar şimdiden..

bnm 3.ayım izler kaldı dencek gibi ama makyajsız gezemyrm ama öncede makyjlıda kötydü şimdi fena değil çok şükür dert etmeynce iylştiğimi farkettm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…