Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ARkadaşlar zamanında bu ilacı kullanmış olup şuanda anne olan yada hamile olan var mı aranızdaa ? :18:

ben zoretanin kullanıyorum 1 ay bitti. benim merak ettiğim sarartıcı kullanabiliyor muyuz? bugün aldım ama içinde akne ilacı kullananlar doktoruna sorsun yazıyordu.bir bilgisi olan cevap verebilirmi

ben 4. ayımdayım. İlk ay dudaklarım kurudu. 2 ay sivilcelerim biraz arrtı gözeneklerim açıldı. siyah noktalarım belirginleşti. ancak şuan cildim aşırı düzeldi. 6 ay kullanıcam ilacı. tedavim btmek üzere. nemlendirici düzenli kullandığın zaman bi sorun olmuyor:)):90:

benim arkadaşımda etkiler çok geç göstermişti kendini.dudaklar ve yüz zaten çok kuruyor.ama 1 ay daha yeni bitmesine rağmen elimin üstü kurumaya hafif soyulmaya başladı.arkadaşımda sende etkileri erken göstermeye başlamış erken geçer o zaman diyor.inşallah öyledir ya:)

çok teşekkürler cnm paylaştıkların için..ben doktoruma ne sorduysam yapmaz dedi sinir oldum zaten adama..ya bir de doktorlar bence yazın bu tedaviyi başlatmamalı çok zorlanıyorum en hafif güneşte kızarıyorum-sadece ben değil tüm kullananlar- 2.ayımdayım ama koca yaz napıcam hiç bilmiyorum,başlayacaklar bence yaz bitimi başlasınlar...güneş koruyucu 50 faktör verdi ama henüz alıp kullanmadım,yararı oluyor mu ki??bende göz kuruluğu da yaptı bulanık görüyorum,suni göz yaşı da aldım,elimde bepanten,göz yaşı ve güneş kremiyle dolaşıcam herhalde..:KK59:

:):) bende 50 faktörlük kullanmıştım 10 ağustosta başlamıştım ben.ben memnundum kızarma sorunum falan olmuodu yanmıodum da.biraz yağlı bi formülü olduğundan rahatsız edici olabilir ama iidir 50 faktörlük bence..şimdi 20 faktörlük kullanıorm memnunum.tedaviden 2 hafta sonrasına kadar malesef onlarla çok yakın arkadaş olcaksın..benim her odada işyerinde çekmecemde çantamda bepanthene m vardı.olmuo onsuz..zor bi süreç hiçbişeyi kafana takma güneşten ii korun bi sorun yaşıcaını sanmıorm..geçmiş olsun tatlım..

ben zoretanin kullanıyorum 1 ay bitti. benim merak ettiğim sarartıcı kullanabiliyor muyuz? bugün aldım ama içinde akne ilacı kullananlar doktoruna sorsun yazıyordu.bir bilgisi olan cevap verebilirmi

deride tahrişe neden olabiliomuş canım doktorum öle demişti,sarartıcı tüy dökücü krem kullanma demişti tedavi bittikten 6 ay sonrasına kadar ben kullanmıodum ama uyarmıştı

canım öle bi topic var roaccutane sonrası anneler die ordan bulabilirsin yorumları

ARkadaşlar zamanında bu ilacı kullanmış olup şuanda anne olan yada hamile olan var mı aranızdaa ? :18:

canım yanlış olmuş sana yazcaktım arkadaşa yazmışım bi topic var roaccutane sonrası anneler die yardımcı olur o topic sorularına

kızlar dudaklarım fena halde ne bepanthene merhem işe yarıyo ne de hametan merhem ne yapmalıyım neler kullanıyosunuz ? acil çözüm önerilerinizi bekliyorum yemek yiyemiyorum gülemiyorum ağzımı acamıyorum kan revan içinde kenarları kalktı resmen:84:

kızlar dudaklarım fena halde ne bepanthene merhem işe yarıyo ne de hametan merhem ne yapmalıyım neler kullanıyosunuz ? acil çözüm önerilerinizi bekliyorum yemek yiyemiyorum gülemiyorum ağzımı acamıyorum kan revan içinde kenarları kalktı resmen:84:

malesef ilaçlar bitene kadar hiç bi çaresi yok,, bende aynı durumdayım:18::18::18:

ben flormarın mavi renkli dudak nemlendiricisini kullanıyorum iyi geliyo kızlar her zaman elimde ama:KK34:

ben iyiki kullanmışım diyorum ne leke:nazar: ne sivilce:nazar: kaldı bitiyo tedavim :nazar:
şükürler olsun:nazar:
inşallah hepiniz en iyi şekilde sonuç alırsınız bu tedaviden:nazar:
teşekkürler aknetrent:nazar::nazar:

Blistex dudak bakım kremi iyi demişlerdi ya da nivea da olabilir,ben nivea kullandım en yoğunu,yeşil kapaklısı fena değildi.İyi bir vazelin de olabilir.

cnm cildin şuan kuru deilmi neden karma-yağlı cilt kremi kullanmanı önerdi ki hafif formüllü olduğu için mi acaba yağlı ciltler için olan ürünlerde yağ olmaz ya ondan mı acaba dedim

Canım benim cildim tedavi öncesi yağlıydı baya,parlamalar oluyordu,şimdi de kuru ama her zaman çok kuru olmuyor, tek tük de sivilce çıkınca daha önceki cilt tipi mi de sorup öyle yazdı bunu.Başta normal ve kuru cilt için yazmıştı sonra değiştirdi.Sivilce yapmasın diye galiba.

ben yeni başladım tedaviye siz böyle dedikce çok moral oluyor

inşallah sende en iyi şekilde cevap alırsın tedaviden tatlım:KK19:
suratıma asla fondoten sürmeden çıkamazdım şimdi bi rimel bi kalem biraz far tmmdır:KK9:
yanaklarımda zaten kızarıyo kendiliğinden:KK9: allık niyetine :KK9:

inşallah sende en iyi şekilde cevap alırsın tedaviden tatlım:KK19:
suratıma asla fondoten sürmeden çıkamazdım şimdi bi rimel bi kalem biraz far tmmdır:KK9:
yanaklarımda zaten kızarıyo kendiliğinden:KK9: allık niyetine :KK9:

ay inşallah :)
umarım hepimiz istediğimiz sonucu alır senin gibii :KK61::KK61::KK61:

X