Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
meraba..benm de yüzümde sivilcelerim ve lekelerim var ama sadece yanaklarımda çok fazla değil henüz doktora gidemedim ama bu ilacın çok yan etkisi var diye duymuştum herkeste aynı etkileri gösteriyor mu ?

Çok fazla sivilcen yoksa başlama:) Eskiden bu ilacı doktorlar Çoook ciddi sivilce problemi olanlara veriyorlardı..Artık herşeyi denemiş,hiç bir çare bulamamış insanlara verirlerdi.. Şimdi inanamıyorum,leblebi gibi dağıtıyorlar...Tamam bize yansıyan yan etkileri şimdilik dudakların feci şekilde paramparça olması,bir de bende çok eklem ağrısı yapıyor ama içimizde neler oluyor acaba onu bilmiyoruz:KK43:

Bu ilaç karaciğer enzimlerinde ve kandaki yağ oranlarında yani kan hücrelerinde değişim yapıyor.Her ay düzenli kan tahlili yaptırmak ve bütün değerleri kontrol altında tutmak şart!!!!!

o nedenle 2 tane sivilcesi olanlar kullanmamalı bence..değmezzz:KK20:

Arkadaşlar benim sivilcesiz fakat aşırı yağlı (gözenekleri açık) bir cildim var. Doktorda 3 seans dermaroller uygulattırdım izlerim için ayrıca. 2 hafta önce bitti ve hemen roaccutane başladım tabiiki doktor kontrolünde ve düşük dozda.. izleri olanlar ve gözenekleri açık olan kişiler için doktor kontrolünde yapılacak en uygun tedavi yöntemleridir bence. Ben yıllarca uğraştım tek bir iyileşme bile olmadı. Fakat şimdi %80 oranında düzgün cildim. :KK16: Allah a bin şükür.
Bilinçli kullanımla çok güzel sonuç veriyor...

ne yapıyormuş arkadaşım bende demek isterim bikaç sayfaya baktım ama denk gelmedim zahmet olmassa ne olduğunu banada söylermisin:KK69:

cnm kolestrole ve lekelere çok iyiymiş arkdşn halasınn güneş lekeleri tamamen yokolmşş
kolestrolede iyymiş kesinlkle deneycğmm

Arkadaşlar benim sivilcesiz fakat aşırı yağlı (gözenekleri açık) bir cildim var. Doktorda 3 seans dermaroller uygulattırdım izlerim için ayrıca. 2 hafta önce bitti ve hemen roaccutane başladım tabiiki doktor kontrolünde ve düşük dozda.. izleri olanlar ve gözenekleri açık olan kişiler için doktor kontrolünde yapılacak en uygun tedavi yöntemleridir bence. Ben yıllarca uğraştım tek bir iyileşme bile olmadı. Fakat şimdi %80 oranında düzgün cildim. :KK16: Allah a bin şükür.
Bilinçli kullanımla çok güzel sonuç veriyor...

çok haklısın benm hiç bi sorunum yokiken sadece dudak çevrmdki siyah noktlar içn güzllk salonn da yağtrdğm cilt bakmları mafetti cildimi bi kaç sivilce çıkmkta zorlk çekdi öle iz kaldı

dr gtmye başldm oda benzamysn tarzı jeller verdi bi fayda göremedm en son roanctna

başldm 3.ayın içndym çok kötü bi kusma dönemim oldu çok şükür geçdi söndü izleri var makyaj yapnca hafif belliler artk fazla dert etmyrm makyajsz oldğm anlar hariçç:))

yaptrdğn dermoroller nedir açarmsn?tam adını bide gerçektn işe yaradmı ?izlerinde geçtimi??

bende roac bittktn snra leke tedavsi yaptrcğm allah izin verrse

meraba..benm de yüzümde sivilcelerim ve lekelerim var ama sadece yanaklarımda çok fazla değil henüz doktora gidemedim ama bu ilacın çok yan etkisi var diye duymuştum herkeste aynı etkileri gösteriyor mu ?

bende öle başladımda deri altnı bilmyrsn cnm dr.sana kesin tedavyi suncaktr ama roanctna son çare..
benmde son çarem oldu bnmde bi kaç sivlcm vardı ama geçmyp tekrrlyrdu siyah noktlrm içn cilt bakmına gttktn snra cildim mafoldu..

geçmiş olsn ..

çok haklısın benm hiç bi sorunum yokiken sadece dudak çevrmdki siyah noktlar içn güzllk salonn da yağtrdğm cilt bakmları mafetti cildimi bi kaç sivilce çıkmkta zorlk çekdi öle iz kaldı

dr gtmye başldm oda benzamysn tarzı jeller verdi bi fayda göremedm en son roanctna

başldm 3.ayın içndym çok kötü bi kusma dönemim oldu çok şükür geçdi söndü izleri var makyaj yapnca hafif belliler artk fazla dert etmyrm makyajsz oldğm anlar hariçç:))

yaptrdğn dermoroller nedir açarmsn?tam adını bide gerçektn işe yaradmı ?izlerinde geçtimi??

bende roac bittktn snra leke tedavsi yaptrcğm allah izin verrse

Canım Dermaroller ile ilgili konu açtım bakabilirsin nasıl yaptırdığımı uzunca yazdım :KK34:benim lekeler için değil sivilcelerden kalma minik çukurlar ve açık gözeneler için yaptırdımm.
Eskiden çok takıyordum ve üzülüyordum ama şu anda makyajsız bile kendimi çok iyi hissediyorum :97: Roaccutane kullanalı tabiiki çifte bakım oldu bana gerçekten tavsiye ediyorum...
O eski halimden eser yok şimdiii :KK16:

Differin Jel ile alakalı açılmış forumları okuyabilirsin canım baya etki ediyormuş lekelere. Kullanıcı arkadaşların yorumları var işine yarayabilir :KK34:

ben gecen yıl 6 ay 20gün kullandım (30mg).. kullandıgım süre içinde cok memnun kadım..sivilceler gitti siyah noktalar gitti rengim açıldı sanki.. fakat bu durum en fazla 6 ay sürdü..cildim eskisi gibi oldu üstüne üstlük daha fazla lekeye sahibim.. 2 kez kullanmaya başladım..20 gündür 20 mg kullanıyorum.. doz az geliyo sanırım..daha bi etkisini göremedim..canım cok sıkılıyor gercekten..

selam kızlar ben beşinci ayıma girdim bu gün ama halen sivilve çıkınyo çıkanlarda geçmiyo:18: yaaa napcam ya..... :KK43: :KK43: :KK59:

mrb kızlar,
5. ayın ortalarındayım çoğu bitti azı kaldı denecek halde sivilcelerim.Ama inananın bende bittim :18:
Şuanda en kötü yan etkisi dudak ve çevresindeki kuruluk soyulma yara olma hatta ve burnumun içi :'(((
Umarım çektiğim bu sıkıntılara değer.Eylül de düğünm var üstelik...

Hepinize slmlar...

Selam canım benimde bu gün 5. ayım bitti artık ama gecen hafta bir kaç tane sivilce çıktı yüzümde irinli sivilce öle küçük felan değil yaklaşık iki ay önde bir kisttik çıkmıştı oda geçmedi..
inanılmaz karamsarlığa düşmş durumdayım umarım seninkiler geçer..

ama benim için umutsuzum :KK59::KK50:

:85::85:bugün yine kıpkırmızı oldum:85:sinir oluyorum artık bitsin şu tedavi:84::84::84:

hocanın biri de diyo ki sıkma kendini bu kadar:84::84::84:bilmiyo ilaçtan olduğunu:84::84::84::84:

offf bitsin artık son 16 günüm:84::84::84:

:85::85:bugün yine kıpkırmızı oldum:85:sinir oluyorum artık bitsin şu tedavi:84::84::84:

hocanın biri de diyo ki sıkma kendini bu kadar:84::84::84:bilmiyo ilaçtan olduğunu:84::84::84::84:

Güneş koruyucu kullanmalısın bence artık vakti, inanılmaz güneş var çünkü tatlım son resimlerini atsana ben kendime bakıp :KK50:sevinemiyorum sana bakıp sevinim bari.. :KK64:

$Fotoğraf 0919.jpg $Fotoğraf 0928.jpg

son halim bu canım yanağımda sivilce çıkmadı beyaz bişeydi kmedeon mu ne oluyo ya ben yoldum:KK50:
elim hiç boş durmaz:KK43:

canım çok aşırı bi şey yok ki resminde,oynamışsın işte kabul et suçunu:KK70:
ben de 4. ayımdayım,arada tek tük çıkıyo sıkmamaya çalışıoyurm,bn çok memnunum.ama sürekli kremlerle koruyucularla geziyorum çantamda,yoksa çok kuruyo ve geriliyo cildim.Yaz tam manasıyla gelmedi ama gneş göründü:) hemen bi sebamed 50+ faktör alıyosun ve sürmeden çıkmıyosun dışarı:)

canım çok aşırı bi şey yok ki resminde,oynamışsın işte kabul et suçunu:KK70:
ben de 4. ayımdayım,arada tek tük çıkıyo sıkmamaya çalışıoyurm,bn çok memnunum.ama sürekli kremlerle koruyucularla geziyorum çantamda,yoksa çok kuruyo ve geriliyo cildim.Yaz tam manasıyla gelmedi ama gneş göründü:) hemen bi sebamed 50+ faktör alıyosun ve sürmeden çıkmıyosun dışarı:)

ya siz benden tecrübelisiniz sanırım.benim 2.ayım girmeme10 gün kldı.ilk başlrda yüzümdeki izlerde gitmişti.ama bugün çok çıktı yüzümde.dudak kenrımd 2 tane çıktı ve çok acı verio.yanklarımd da çıktı.geçio demi onlar klmaz öyle.bide sıkmk iz bırakıomu bu ilcı kullanmamıza rağmen

cnm kolestrole ve lekelere çok iyiymiş arkdşn halasınn güneş lekeleri tamamen yokolmşş
kolestrolede iyymiş kesinlkle deneycğmm

zerdaçal mı çok iyimiş bi arkadaş yazmıştı ben bişeymi kaçırdım hiç anlamadım gerçekten yanlışmı anlıyorum lekelerim için bende demek isterim ne ise

X