Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
yazın bu ilacı kullznmak çok zormuş güneşe hiç bie şekilde çıkmamanız gerekiyor şapkayla bile çıksan uzun süre kalmamak gerekiyormuş güneşin altında

nişanın olacakmış eğer daha evlenmeyi düşünmüyorsan yaz çıkışı başla tedaviye derim bu benim fikrim tabi

aslında öyle düşünüyodum ama ne biliyimm ilk ay çok zormuş galiba mayıs ta katlanırım diye düşündümm çok denize gitmeye vaktim yok çalıştığım içinde güneş pek görmüyorum ama fethiyede yaşıyorum bunun altını çizeyim çok sıcak oluyo bi gideyim doktora da belki o ilacı vermeyecektir fazla sivilcem olmadığından

5 ayı doldurmuş bulunmaktayım ama hala sivilce çıkıyor nasıl iş anlamadım,normalde bu kadar sivilce çıkmazdı bende yüzümü mahvettim yani keşke hiç başlamassaydım çok pişmanım çok
1 ay önce yüzümde kocaman bi sivilce çıktı kist şeklindeydi hala geçmedi patlamadıda deri altı sivilce diyorlar sanırım içi sert bir sivilce nasıl geçecek o sivilce arkadaşlar:/
umudumu kaybettim iyice

son ayım canım bu ay yeni başlaım hatta ilaç dönemim uzamış baksana 8 inde başlamam gerekirken 18inde başladım 6. ayıma :26:arada unuttuğum günler falan vardı ondan böyle oldu sanırım:26:
ama almam gereken dozu doktor hesapldı öyle ilaç verdi kilom 58 dedim doktora kilo verdiğim için 63 ile başlamştım tedaviye çünkü sen 6. ayın 2sinde bitireceksin ben 5. ayın 18inde bitireceğim

Çokk saol canım bilgilendirme için..

sen kaç kilosun canım:26:

o zamn neredeyse aynı zamanda bitiriyoruz az kaldı hadi gözümüz aydın canım
bıktım her an ilç kullanmaktan

Al bende o kadar canım, çok bunaldım ben yaa..
Yüzümde iki ay önce bir kisttik çıktı o hala duruyor ama başkada sivilcem ok çok şüükür..

Doktora mayısın altısında gidicem bakalım kisttik için ne diyecek, iğneyle çekiyorlarmış çeksinde gitsin o yaa gıcık oluyorum ona..

canım iğne tehlikeli değil mi yaa :26: geçer inşallah oda şükürler olsun buna
inşallah bi an önce yok olur ve bir daha çıkmaz

canım iğne tehlikeli değil mi yaa :26: geçer inşallah oda şükürler olsun buna
inşallah bi an önce yok olur ve bir daha çıkmaz

benim iğne dediğime bakma yani doktor bu gii durumlarda mudaheleyi kendisi yapıyormuş,
sert orta kitle oldu pek kendiliğinden geçiçek gibi değil hap içinde artık dediğin gibi sonralar geldim ilaç bittikten sonra yüzünde uygulama yapmak istemiyorum ne olacaksa şimdi olsun..

inşallah sen doktora gidene kadar geçerde öle bir şeye ihtiyaç duyulmaz

beni duyan yok muuuu kızlar 17 yaşındayım yüzümde üç dört tane sivilce varyani çok da belli olmuyo ama siyah noktalardan çok şikayatçiyim burbumda özellikle çok fazla var bu ilacı kullansamm mııııı????LÜTFEEEN yardım edin

cok gencsiniz henuz, vucut hormonlariniz dengelendikten sonra umarim bir sorununuz kalmaz,roaccutane cok guclu bir ilac bir kac sivilce icin kullanmayin derim ben, cogunlukla akut durumlar icin doktorlarin onerdigi bir ilactir, duzenli olarak cilt bakimi yaptirin, yuzunudeki siyah noktalardan kurtulmak icin,yuzunuzde cikanlar icinse bir dermatologa gidip siringa ile cektirin, yahut lazer tedavisi ile kurutturun. bol sans dilerim, ama roaccutane en son basvuracaginiz ilac olsun.:97:

öncelikle teşekkürler ama ne yaptıysam gitmedi bu siyah noktalar doktorum acnegen diye bir ilaç verdi roaccatane ile eş değer bir ilaç tek farkı çok fazla yan etkisi yok kullandınz mı yada duydunuzmu o ilacı????

öncelikle teşekkürler ama ne yaptıysam gitmedi bu siyah noktalar doktorum acnegen diye bir ilaç verdi roaccatane ile eş değer bir ilaç tek farkı çok fazla yan etkisi yok kullandınz mı yada duydunuzmu o ilacı????

yan etkisi ne kadar az olursa olsun bu tip ilaçlar en son çaren olsun...bence hiç başlama..güzellik merkezinde halledilebilecek bi sorun seninkisi

canım benmde aynı şey olmuştu burda paylaşmıştım 5 ayımda hala sivilce çıkıodu ve bitanesi kist şeklindeydi ne iltihap topluodu ne de geçiodu.tedavim bittikten 2 ay sonra geçti desem?? ama ben sıktım yani en son dayanamadım şimdi azcık bişey var içinde ne çıkıo ne geçio..onu istersen doktor söle bana sivex vermişti ben kullanmadım

benm 3. aya girerken kimyasal peeling yapılmıştı ondan önce komedon temizliği yapmıştı doktor bu kistik bezelere iğneyle girip sıkıp çıkartmıştı.ona rağmen kusma durmadı bende bidaha yaptırmadım.çok acıo canım onu da ekleyim..gerçekten çok canım yanmmıştı ağlamaktan da hem canım yanmıştı hem içim çıkmıştı.çünkü arkasından kimyasal peeling yapılmıştı ve yüzüm cayır cayır yanıodu,gözyaşlarımda tuzlu tuzlu kavurmuştu beni ayyyy aklıma geldi gene kabus gibiydi yaaa

benim tedavimin bitmesine 1 ay kaldı.8 ay kullanmış olucam toplamda..sivilce kalmadı zaten başladığımda sivilce problemim yoktu ama ilaç yüzünden çok zorlu bir süreç yaşadım.şu anki sorunum yanağımda kalan kırmızı izler.çok moralimi bozuyor.dr tedavi sonunda görücez ,geçmezse ilerde tedaviye başlarız diyor. kullanıp bitiren izleri geçen arkadaşlar varmı ?

çoğu kişi aynı sanırım benim cildim sürekli sivilceli değil makyajlı görenler zaten senin yüzünde birşey yokki diyorlar ama çok siyah noktalı ve adet dönemlerimde yada arasıra sivilcelenme oluyor sırtımda öyle askılı sütyen eğer üzerimde 2 gün kalırsa 3.gün sivilce çıkar ve bu beni deli eder dr zoretanin kullanmamı söyledi çok az dozda 2günde 20mg şimdi önümüz yaz eğer sivilcelenme yaparsa yazın baş edemem diye düşünüyorum birde çok ağır sivilcelenme yaparsa ve çoğunuzdaki gibi kırmızı lekelerim ve çukurlarım olursa bu halimle yaşamayı tercih ederim en azından arada çıkan sivilceler ile uğraşmak daha kolay olur sizce ne yapmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…