Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
çoğu kişi aynı sanırım benim cildim sürekli sivilceli değil makyajlı görenler zaten senin yüzünde birşey yokki diyorlar ama çok siyah noktalı ve adet dönemlerimde yada arasıra sivilcelenme oluyor sırtımda öyle askılı sütyen eğer üzerimde 2 gün kalırsa 3.gün sivilce çıkar ve bu beni deli eder dr zoretanin kullanmamı söyledi çok az dozda 2günde 20mg şimdi önümüz yaz eğer sivilcelenme yaparsa yazın baş edemem diye düşünüyorum birde çok ağır sivilcelenme yaparsa ve çoğunuzdaki gibi kırmızı lekelerim ve çukurlarım olursa bu halimle yaşamayı tercih ederim en azından arada çıkan sivilceler ile uğraşmak daha kolay olur sizce ne yapmalıyım

eğer başlıcaksan yaz sonu başla canım bir süre bekle çünkü bugün güneşe çıktım yüzüm kıpkırmızı oldu ve yanıyom cayır cayır ekim sonu kasım başı gibi başla derim ben başlıcaksan:KK19:

benim siyah noktalarım 2. ayımda döküldü tamamen :KK66:ama 2 günde 20 mg alarak alman gereken dozu kaç ayda tamamlarsın:26:

bence kesinlikle kullanma derim..benimde sadece çene bölgemde bi yoğunluk başlamıştı..zoratanin verdi aslında dr epey baskı yaptı kullanmam için..yanak bölgemde yıllardır sivilce çıktığını bilmem..devasa sivilceler çıkardım.dr un verdiği doz düşük gelmiş ,çıkan sivilceleri baskılayamadı.siviceler şiddetli bir şekilde artarak çoğaldılar..sonuç pürüzsüz yanağımda geçmesi çok uzun zaman alacak kırmızı lekeler :KK43:(

Merhaba arkadaşlar
Her ay burdan durumumu bildiriyorum.
5. ayım bitmek üzere 10 günüm kaldı.

Yüzümde sivilce 2 aydır çıkmıyor. ve asla geçmez dediğim lekelerim bile geçti.
7 ay kullanacağım ben ilacı.

dudak kuruluğumla baş edemiyorum tabiki.kaç tüp bepanthen bitirdim haberim yok.
ama sabrettiğime deydi açıkçası.
Size de sabretmenizi öneriyorum.Sonuç hepimiz için mükemmel olur umarım.

Merhaba arkadaşlar
Her ay burdan durumumu bildiriyorum.
5. ayım bitmek üzere 10 günüm kaldı.

Yüzümde sivilce 2 aydır çıkmıyor. ve asla geçmez dediğim lekelerim bile geçti.
7 ay kullanacağım ben ilacı.

dudak kuruluğumla baş edemiyorum tabiki.kaç tüp bepanthen bitirdim haberim yok.
ama sabrettiğime deydi açıkçası.
Size de sabretmenizi öneriyorum.Sonuç hepimiz için mükemmel olur umarım.

:nazar::nazar::nazar::nazar:

eğer başlıcaksan yaz sonu başla canım bir süre bekle çünkü bugün güneşe çıktım yüzüm kıpkırmızı oldu ve yanıyom cayır cayır ekim sonu kasım başı gibi başla derim ben başlıcaksan:KK19:

benim siyah noktalarım 2. ayımda döküldü tamamen :KK66:ama 2 günde 20 mg alarak alman gereken dozu kaç ayda tamamlarsın:26:

Canım sen güneş kremi kullanmıyor musun?:KK50:

biraz önce doktordan geldim bana zoretanin verdi. bu akşam yemekten sonra başlayacağım. eczacı bence kışa doğru başla dedi ama eklem sırt baş ağrısı yapıyormuş önümüzdeki sene üniversite sınavına hazırlanacağım o yüzden ne kadar erken başlarsam o kadar iyi diye düşünüyorum yoksa performans düşüklüğü yapar. sene başında da olacak etkileri biraz ama o zamana biraz azalır diye düşünüyorum etkileri. güneş kremi ve bepanten verdi ama siz daha iyi bilirsiniz dudağıma başla hangi ürünü kullanabilirim bu çatlamaları içiin ??? :26::26::26:

bence kesinlikle kullanma derim..benimde sadece çene bölgemde bi yoğunluk başlamıştı..zoratanin verdi aslında dr epey baskı yaptı kullanmam için..yanak bölgemde yıllardır sivilce çıktığını bilmem..devasa sivilceler çıkardım.dr un verdiği doz düşük gelmiş ,çıkan sivilceleri baskılayamadı.siviceler şiddetli bir şekilde artarak çoğaldılar..sonuç pürüzsüz yanağımda geçmesi çok uzun zaman alacak kırmızı lekeler :KK43:(

Çok üzüldüm.. Geçmiş olsun.. Ama bir o kadar da korktum açıkçası. Tedaviniz bitti mi ve günlük kaç mg alıyordunuz? Aynı durumun başıma gelmesinden çok korkuyorum, benim de yanaklarımda hiç sivilce çıkmaz ve iki gün sonra 3. ayıma gireceğim. İlacın dozu az geldi demişsiniz, kaç kilosunuz ki? Yani normalde kaç mg almanız gerekiyormuş merak ettim.

canım evet işte bende aynen senin yaşadıklarını yaşarım diye çok çekiniyorum. Ama bu yazı geçirme kararını kesin olarak verdim. çok çok geçmiş olsun umarım kırmızı lekeler geçer gider herşey istediğin gibi olur

evet canım dediğin gibi yazı geçirmeye kesin karar verdim. dozla ilgilide sordum dra ilk bir ayı deneme amaçlı bu dozda başlatmak istemiş sonraki aylarda gelişmelere bağlı olarak dozu değiştirecekmiş çok güven vermedi ama bakalım yaz dönüşü ne karar vermiş olucam :S

evet canım dediğin gibi yazı geçirmeye kesin karar verdim. dozla ilgilide sordum dra ilk bir ayı deneme amaçlı bu dozda başlatmak istemiş sonraki aylarda gelişmelere bağlı olarak dozu değiştirecekmiş çok güven vermedi ama bakalım yaz dönüşü ne karar vermiş olucam :S

bende kullandm cnm ama tedaviyi yarım bıraktm ..yan etkileri çok fazla bence iyi düşün derim benm çok fazla sivilcem yoktu ama takmıştm kafaya o yuzden kullandm bence seninde yoğun diilse kullanma derim.

biraz önce doktordan geldim bana zoretanin verdi. bu akşam yemekten sonra başlayacağım. eczacı bence kışa doğru başla dedi ama eklem sırt baş ağrısı yapıyormuş önümüzdeki sene üniversite sınavına hazırlanacağım o yüzden ne kadar erken başlarsam o kadar iyi diye düşünüyorum yoksa performans düşüklüğü yapar. sene başında da olacak etkileri biraz ama o zamana biraz azalır diye düşünüyorum etkileri. güneş kremi ve bepanten verdi ama siz daha iyi bilirsiniz dudağıma başla hangi ürünü kullanabilirim bu çatlamaları içiin ??? :26::26::26:

Geçmiş olsun...Hangi güneş koruyucuyu kullanıyorsunuz?

Selam kızlar tedavim 1 ay daha uzadı,7.ayımdayım artık...
Bu ay sivilce çıkmazsa bitecek inş. Umarım çıkmaz.
Doktor güneş koruyucu kullan dedi.
Bioderma'nın kremini önerdi..Karma ve yağlı cilt için olanını.
Siz kullanıyor musunuz ve kullandıklarınızdan memnun musunuz?
Yakında almayı düşünüyorum,yardımcı olursanız sevinirim

inşallah ggerek kalmaz da başlamazsın:KK71:

kızlar kolestrolünüzü cevizle düşürebilirsiniz. ama şöyle hazırlıcaksınız. kırılmamış ceviz alın. hergün akşam bir cevizi kırın ve bir bardak suya atın, sabah o suyu aç karnına için, cevizi yiyin. bunu ilaç bitene kadar hergün tekrarlayın kontrollerde kolestrolünüzün düştüğünü görüceksiniz. :nazar: :KK8:

kızlar benim halam kolestrolünü düşürmek için hergün bunu yapıyordu,yüzünde kahverengi lekeler vardı ve güneş izleri inanır mısınız hepsi gitti çok faydalıymış.kolestrolü düşürmek ve cildi yenilemek için harika bence :)

Selam kızlar tedavim 1 ay daha uzadı,7.ayımdayım artık...
Bu ay sivilce çıkmazsa bitecek inş. Umarım çıkmaz.
Doktor güneş koruyucu kullan dedi.
Bioderma'nın kremini önerdi..Karma ve yağlı cilt için olanını.
Siz kullanıyor musunuz ve kullandıklarınızdan memnun musunuz?
Yakında almayı düşünüyorum,yardımcı olursanız sevinirim

cnm cildin şuan kuru deilmi neden karma-yağlı cilt kremi kullanmanı önerdi ki hafif formüllü olduğu için mi acaba yağlı ciltler için olan ürünlerde yağ olmaz ya ondan mı acaba dedim

rüyamda senn nickini gördüm canım ya aa dedim forumdan arkadaş dedim çok ilginç dimi ?? :):):)

:KK9::KK9:gündüz işin ne gece düşün ne demişler:KK9:
konuşuyoruz ya canım gündüz ondan görmüş olabilirsin:KK19:

bende rüyamda baklava gördüm:KK39::KK39::KK39:ama yemiyordum:KK39::KK39:

diyetteyim ya ondan sanırım:KK9:

:KK9::KK9:gündüz işin ne gece düşün ne demişler:KK9:
konuşuyoruz ya canım gündüz ondan görmüş olabilirsin:KK19:

bende rüyamda baklava gördüm:KK39::KK39::KK39:ama yemiyordum:KK39::KK39:

diyetteyim ya ondan sanırım:KK9:

:):) işlio insanın içine bak sende benm bilinç altıma işlemişsin :):)

canım çok yüksek deil kollesterlün çok takma enginar suyu iç pekmez ye,karaciğeri besler kolesterolü düşürür bi de tuzsuz kabak çekirdeği de düşürür.
ben gece görme bozukluğu yaşadım ve hala yaşıorm.adet düzensizliği de yaşadım 2 ay boyunca her 1 hafta arayla sürekli regl oldum.doktoruma sordum genelde ya gecikme ya da hiç gelmeme yapar.sennki çok nadir bi durum ama düzelir dedi.şuan saat gibi tıkır tıkır işlio beklediğim gün hatta saatte gelio düzeldi yani.geçici bi durumdur korkma.uyku bozuklğuda yaşadım aylarca uyumadım uyku hapları verdi doktor onlarla düzenledim.bendeki en büyük yan etkisi kas ve kemik ağrısıydı.en son hareket edemez hale gelmiştim birinin yardımı olmadan kalkamıodum yürüyemiodum oturamıodum.o da geçti.şuan rahatım geçio hepsi kafana takıp stres yapma.rahatsızlığının ne anlama geldiğini bilmiorm ama kadım doğumcuya gidip içini rahatlatabilirsin istersen.kafanda soru işareti kalmasın.biz deneyimlerimizi paylaşıorz yanlış yönlendirme olmasın..

çok teşekkürler cnm paylaştıkların için..ben doktoruma ne sorduysam yapmaz dedi sinir oldum zaten adama..ya bir de doktorlar bence yazın bu tedaviyi başlatmamalı çok zorlanıyorum en hafif güneşte kızarıyorum-sadece ben değil tüm kullananlar- 2.ayımdayım ama koca yaz napıcam hiç bilmiyorum,başlayacaklar bence yaz bitimi başlasınlar...güneş koruyucu 50 faktör verdi ama henüz alıp kullanmadım,yararı oluyor mu ki??bende göz kuruluğu da yaptı bulanık görüyorum,suni göz yaşı da aldım,elimde bepanten,göz yaşı ve güneş kremiyle dolaşıcam herhalde..:KK59:

X