Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Kızlar ya yüzümdeki o kocaman büyük sivilce hala eçmedi hatta yanında bir tane daha çıktı ben yapcamn ya geçmek bilmiyor çok sinir oldum çok bozugum bu işe..:KK14::KK14::95:

benmde 2 ay bitttii fakat lanet sivlclerm bi sbh kuruyo yıkıyorum aktif hale gelyrlar ben bişe anlamyrm bu işdennnnn bi mutlu oluyrm bi mutsuz napcğmı bilmyrm ay başna evlenyrm fakat bölee :KK43:((

İnşallah canım, başka yok zaten bi o kaldı bide yanında çıkan ikincisi onlarda gitse yüzüm pür pak..

inşallah geçer canım psilolojimizle onu yok etce az sonra:KK9::KK9:

benmde 2 ay bitttii fakat lanet sivlclerm bi sbh kuruyo yıkıyorum aktif hale gelyrlar ben bişe anlamyrm bu işdennnnn bi mutlu oluyrm bi mutsuz napcğmı bilmyrm ay başna evlenyrm fakat bölee :KK43:((

daha erken canım etkisini bende 4. ayda gösterdi o bile erken çoğuna göre çoğu tedavi bittikte sonra toparlıyo:KK19:

Keşke tedaviye birazdaha erken başlasaydın zanım ya ilk aylar zorlu zamanlar ama geçiöek benim yüzümde iki tane büyük bir sivilce var başkada yok..

sabret canım geçer..

benimkisi kist gibi benim zamanım doluyor ona sıkıntı yapıyorum :KK59:

benmde burnum çok parlıodu ama ölü deriyi attığı için sağlıklı deri parlıodu yağ deildir o canım sen merak etme kafana da takma..yüzünü temz ve cildine uygun bi nemlendiriciyle nemli tut Allah ın izniyle hiçbir sorun yaşamazsın..

Hmm tamam canım içim rahatladı çok sağol :)

Keşke tedaviye birazdaha erken başlasaydın zanım ya ilk aylar zorlu zamanlar ama geçiöek benim yüzümde iki tane büyük bir sivilce var başkada yok..

sabret canım geçer..

benimkisi kist gibi benim zamanım doluyor ona sıkıntı yapıyorum :KK59:

evlenme işi planlı bişe deildi :)) yaz sonuydu başına aldık :))

bide onun strsiyle bu sivlcler geçmz

inşallah geçer canım psilolojimizle onu yok etce az sonra:KK9::KK9:

daha erken canım etkisini bende 4. ayda gösterdi o bile erken çoğuna göre çoğu tedavi bittikte sonra toparlıyo:KK19:[/QUOT

evl,lilk işi olmasa bukdr çk takmyrdm şimdi daga çk takıyrm yaa geçmzlerr

benimde burnumun içi kuruyo çok bu ara kanamadı :nazar:ama yarıldı kuruluktan bi kaç kere

dudaklarıma da flormarın mavisini kullanıyordum bitmişti dün rezil oldum bembeyaz bulamadım da yakınımızda bi yerdi yokmuş orada bugün alıyım aşağı inip :KK76:

kızkar krem olarak elime yüzüme nıvea soft kullanıyorum müthiş iyi geliyo daha yeni keşfettim bi arkadaşım kullanıyodu onunkinden bi kaç kere kullandım ellerim kazık gibiydi hemen iki günde düzeltti yumuşacık oldu yüzüme dudaklarımada sürüyorum şimdi çok iyi çookk

Niveanın şu bildiğimiz lacivert yuvarlak olanını mı diyorsun? O yüz için yağlı değil mi ya? Bence vücuduna kullan iyi geldiyse ama yüzünde bir süre snra yağlı olduğundan sivilcelenme yapmasın küçük küçük?

Niveanın şu bildiğimiz lacivert yuvarlak olanını mı diyorsun? O yüz için yağlı değil mi ya? Bence vücuduna kullan iyi geldiyse ama yüzünde bir süre snra yağlı olduğundan sivilcelenme yapmasın küçük küçük?

beyaz kutulu olan soft el vücut ve yüz kremi yazıyo üstünde şu ilaç kullandığı m ve kuruluktan mahf olduğum günlerde illaç gibi geldi.

benimde burnumun içi kuruyo çok bu ara kanamadı :nazar:ama yarıldı kuruluktan bi kaç kere

dudaklarıma da flormarın mavisini kullanıyordum bitmişti dün rezil oldum bembeyaz bulamadım da yakınımızda bi yerdi yokmuş orada bugün alıyım aşağı inip :KK76:

Canım sen bepanthen merhep neden kullanmıyorsun her eczanede var..

kızkar krem olarak elime yüzüme nıvea soft kullanıyorum müthiş iyi geliyo daha yeni keşfettim bi arkadaşım kullanıyodu onunkinden bi kaç kere kullandım ellerim kazık gibiydi hemen iki günde düzeltti yumuşacık oldu yüzüme dudaklarımada sürüyorum şimdi çok iyi çookk
canım nivea uzun süreli kullanımda çil ve tüylenme yapıomuş benm halam estetisyen,o sölemişti ben el kremini kullanıodum sen napıosun sakın sürme dedi ve anlattı çok çil yapıomuş yanlış anlama muhalefetlik deil bildiğimi paylaşmak istedim

canım nivea uzun süreli kullanımda çil ve tüylenme yapıomuş benm halam estetisyen,o sölemişti ben el kremini kullanıodum sen napıosun sakın sürme dedi ve anlattı çok çil yapıomuş yanlış anlama muhalefetlik deil bildiğimi paylaşmak istedim

ya benim de çok hoşuma gitmişti koca kutu aldım üzüldüm şimdi

merhaba. uzun süredir bur forumu takip ediyorum. ben de sivilcelerim yüzünden sorun yaşıyorum. daha önce bir devlet hastanesine gittim isotrexin sivex gibi ilaçlarla monodoks antibiyotik tedavisi yapıldı. ilk etapta iyileşir gibi oldu. sonra yine çıkmaya başladılar. özellikle bu yaz çoğaldılar. kafama çok takmaya başladım özel bir hastanede tekrar muayene olmaya karar verdim. geçen ay gittim roaccutane ya da zoretanin tedavinisine başlamamı önerdi. öncesinde cildi biraz temizleyelim daha iyi sonuç alırız dedi. tetradox tretin krem ve yapma bir ilaç verdi. cuma günü kontrole gideceğim ve tedaviye başlayacağız. inşallah sizde işe yaradığı gibi bende de işe yarar

merhaba. uzun süredir bur forumu takip ediyorum. ben de sivilcelerim yüzünden sorun yaşıyorum. daha önce bir devlet hastanesine gittim isotrexin sivex gibi ilaçlarla monodoks antibiyotik tedavisi yapıldı. ilk etapta iyileşir gibi oldu. sonra yine çıkmaya başladılar. özellikle bu yaz çoğaldılar. kafama çok takmaya başladım özel bir hastanede tekrar muayene olmaya karar verdim. geçen ay gittim roaccutane ya da zoretanin tedavinisine başlamamı önerdi. öncesinde cildi biraz temizleyelim daha iyi sonuç alırız dedi. tetradox tretin krem ve yapma bir ilaç verdi. cuma günü kontrole gideceğim ve tedaviye başlayacağız. inşallah sizde işe yaradığı gibi bende de işe yarar

merhaba..inşş istediğin sonucu alırsın canım..başlangıçta cildin temizlenmesi çok faydalıymış bana kimyasal peeling yapan doktorum keşke başlamadan bana gelseydin de önce komedonlarını temizleseydik çok daha güzel sonuç alırdık dedi.isotrexini de şimdi izler için tavsiye etti ama ben başlamadım.ii olmuş başta braz temizlenmesi canım

X