Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
iyileşen yüzleri görünce kndmi biraz iyi hissttm 2.ay btmek üzere fakat sinirlrm çok bozuk

bi ay sonra evlencem kryolan makyaj yaptrmayı düşnyrm porselen makyaj bayağı kaptcğnı söledler delircem strese girdim yaa

makyajla bile çok iyi olduğu söylnmz hala kusma dönmndeym sanki ilk zzamnki gibi büyük değl ama siyah noktaalarm çok belli dökülmedi gitti...

neyapcm bilmyrmmmmmmmmm

cilt bakımı gibi bişeler fayda edermi ya napmm gerek

Bence yaptırma neden diye sorarsan yüzünün en üst tabakası ilaçı kullandığın sürece yok üst tabak ilaçı bıraktıktan sonra oluşmaya başlayacak cildinde sorunlar acabilir bence..
Tabi sen bilirsin senin karar vereceğin bişey ama benim doktorum gerekmiyorsa makyaj bile yapmamamı önerdi birde kalıcı makyaj bilemiyorum sakıncalı bence..

2 aylık kullanıyormuşsun 2 ay sonra 4 aylık oluyorsun zaten 4. ayda gözel görülür iyileşmeler oluyor yüzde..

Sende farkedecek sadece sen içini ferah tut strese girme canımm..

sevgiler..:KK34:

Bence yaptırma neden diye sorarsan yüzünün en üst tabakası ilaçı kullandığın sürece yok üst tabak ilaçı bıraktıktan sonra oluşmaya başlayacak cildinde sorunlar acabilir bence..
Tabi sen bilirsin senin karar vereceğin bişey ama benim doktorum gerekmiyorsa makyaj bile yapmamamı önerdi birde kalıcı makyaj bilemiyorum sakıncalı bence..

2 aylık kullanıyormuşsun 2 ay sonra 4 aylık oluyorsun zaten 4. ayda gözel görülür iyileşmeler oluyor yüzde..

Sende farkedecek sadece sen içini ferah tut strese girme canımm..

sevgiler..:KK34:

cnm bi ay snra evlncğm allah izin verrse bahsettiğim makyaj günlük makyaj kalıcı makyaj değil..

bi ayda iiyice düzelrmiyim ya çok fena stres oldm işde..

iyileşen yüzleri görünce kndmi biraz iyi hissttm 2.ay btmek üzere fakat sinirlrm çok bozuk

bi ay sonra evlencem kryolan makyaj yaptrmayı düşnyrm porselen makyaj bayağı kaptcğnı söledler delircem strese girdim yaa

makyajla bile çok iyi olduğu söylnmz hala kusma dönmndeym sanki ilk zzamnki gibi büyük değl ama siyah noktaalarm çok belli dökülmedi gitti...

neyapcm bilmyrmmmmmmmmm

cnm bi ay snra evlncğm allah izin verrse bahsettiğim makyaj günlük makyaj kalıcı makyaj değil..

bi ayda iiyice düzelrmiyim ya çok fena stres oldm işde..

canım ben 4. ayımda gözle görülür bi değişiklik fark ettim yüzümde inşallah seninde öyle olur:KK16:
düğünün olacak elbetteki makyaj yaptıracaksın ama dikkatli olmaları gerektiğini söylemelisin yüzüm hassas diye çok uğraşmamalılar mayyaj yaparken bence kuğu gibi bir gelin olacaksın:KK69:

Kızlar sabah doktora gittin yüzümde iyi ilerlemeler olduğunu smyledi ve aynaya baktığımda içimin rahat etmesi içim İmex verdi..

Çok mutlu oldum valla :KK70::KK70::KK70:

aknetrent zeratonin roaccutane tedavisi süresince tetrasiklin grubu ilaçlar kesinlikle kullanılmamalı.imex tetrasiklin içerior.nasıl verir doktorun sana imexi.benm doktorum beni özellikle uyardı basın ağrıdığı için bile gitsen bu tedaviyi gördüğünü söleyeceksn,tetrasiklin grubu tedavi uygulamasınlar die dedi.sakın sürme yüzüne imex falan canım

aknetrent zeratonin roaccutane tedavisi süresince tetrasiklin grubu ilaçlar kesinlikle kullanılmamalı.imex tetrasiklin içerior.nasıl verir doktorun sana imexi.benm doktorum beni özellikle uyardı basın ağrıdığı için bile gitsen bu tedaviyi gördüğünü söleyeceksn,tetrasiklin grubu tedavi uygulamasınlar die dedi.sakın sürme yüzüne imex falan canım

Ama bana özellikle söyledi yüzündeki sivilce izlerinde iyileşmeye sebebiyet vermiyecek sadece yüzünü pürüzsüz gözükmesini sağlayacak dedi ama bak şimdi bende tırsstım..

bilmediğim için soruyorum içersem ne gibi yan etkileri olur beni aydınlatır mısın canım..

neyapcm bilmyrmmmmmmmmm

tatlım yapman gereken ilk şey şu stresi üstünden atmak..rahat ol..2 ayda neler olur sen hiç merak etme..porselen makyaja falan da ihtiyacın olmucak zaten bence..(zaten bitek spray sıkıolar normal makyajın üstün o da rahatsız edici.benm cildim de makyaj tutmaz kusar hemen akar göz makyajım nişanımda yapmışlardı gözlerim çok rahatsız olmuştu) 2 ay sonra kusma dönemin bitecek sadece izler kalacak..eminim makyajın altında da hiçbirşey belli olmayacak.sen sakin ol moralini yüksek tut sivilcenin baş sebebi stres ve sıkıntı,sakin olarak onlarla savaşabilirsin ve galip çıkabilirsin :):)

Ama bana özellikle söyledi yüzündeki sivilce izlerinde iyileşmeye sebebiyet vermiyecek sadece yüzünü pürüzsüz gözükmesini sağlayacak dedi ama bak şimdi bende tırsstım..

bilmediğim için soruyorum içersem ne gibi yan etkileri olur beni aydınlatır mısın canım..

ne gibi ters etki yapacağı konusunda tam bi fikrim yok tatlım doktorum açıkladı ama çok oldu hatırlamıorm ama kesinlikle die kaç kere uyardı bende inanmadım ilacın bilgilendirme klavzuyla prospektüsünü okudum.orda da aynı şey yazıodu,tedavi boyunca tetrasiklin grubu ilaçlar kesinliklikle kullanılmamalı diodu.araştır itersen.hem imex yağlı bi krem yağ bu tedavide baş düşmanımız.illa bi krem kullanacaksan tetrasiklin içermeyen antibiyotik (iltihap kurutması için) krem kullanabilirsin bana doktorum fucidin vermişti.genel olaak hiçbir doktor bu tedavi yanında nemlendirici dışında tedavi edici bir krem önermior.bi araştır ve sakın sürme imexi yüzüne tamam mı tatlım

ne gibi ters etki yapacağı konusunda tam bi fikrim yok tatlım doktorum açıkladı ama çok oldu hatırlamıorm ama kesinlikle die kaç kere uyardı bende inanmadım ilacın bilgilendirme klavzuyla prospektüsünü okudum.orda da aynı şey yazıodu,tedavi boyunca tetrasiklin grubu ilaçlar kesinliklikle kullanılmamalı diodu.araştır itersen.hem imex yağlı bi krem yağ bu tedavide baş düşmanımız.illa bi krem kullanacaksan tetrasiklin içermeyen antibiyotik (iltihap kurutması için) krem kullanabilirsin bana doktorum fucidin vermişti.genel olaak hiçbir doktor bu tedavi yanında nemlendirici dışında tedavi edici bir krem önermior.bi araştır ve sakın sürme imexi yüzüne tamam mı tatlım

Tamam canım bilgilendirme için çokkk saol..:KK70:

ben doktoruma sormuştum ilk etkisi baş agrısı yapar daha sonra beyin içi basıncını yükseltir ve agır sonuçlar dogurabilir demişti...

ben doktoruma sormuştum ilk etkisi baş agrısı yapar daha sonra beyin içi basıncını yükseltir ve agır sonuçlar dogurabilir demişti...

evet bende öle bişeyler hatırlıorm ama emin olamadım tam.yanlış bi bilgide vermek istemedim.saol canım

ooo hadi yaa... :18:

benim doktorum nasıl doktor bıraksın o diplomayı o zaman..

allah allah ya banada sadece yüzün pürüzsüz gözükecek başka hiç bir etkisi yok dedi şaşırtıcı ve korktum acıkcası..
kullanmam valla:KK50:

evet bende öle bişeyler hatırlıorm ama emin olamadım tam.yanlış bi bilgide vermek istemedim.saol canım

Canlar,
birdeyüzümdeki sivilceyle oynadığım için abse yaptı ve öyle kaldı acaba o yüzden mi verdi diyecem aama..
yine de dediğiniz sonuclar korkutucu ekte resmimi de koydum hatta..

Eklentiler

• $untitled2.JPG
    $untitled2.JPG
    4,7 KB · Görüntüleme: 66
Canlar,
birdeyüzümdeki sivilceyle oynadığım için abse yaptı ve öyle kaldı acaba o yüzden mi verdi diyecem aama..
yine de dediğiniz sonuclar korkutucu ekte resmimi de koydum hatta..

Sanmıyorum onun için verecegini çünkü bende yüzümdeki sivilceyle oynadım ve senin sivilcen gibi olmuştu doktora sordum imex kullansam iyi gelirmi diye kesinlikle hayır dedi sakın öyle birşey yapma dedi sıkı sıkı tembihledi...

benim bu kadar sivilcelerim yoktu kızlar çıksa bile yoluyordum kanıyordu :KK57:allahtan iz yok çok belirgin şekilde:KK57:

:) Ne güzell..
:KK19: bende biraz var sanırım..

tatlım yüzünü başladığın zamanla karşılaştır bence epey fark etmiştir ben bu ilaca çok güveniyorum:KK68:
ben her gün aynı saatte de almıyorum hem bazen 2 saat ara ile aldığım bile oluyo ama ona rağmen süper:KK66:

bugün ilk defa fondotensiz çıktım vee hiiççç rahatsız olmadım:KK66::KK66::KK66::KK66:

okulun aynasına bakmaya utanıyordum eskiden mor mor lekeler çarpıyordu gözzüme yüzüme o yüzden aynaya bakmıyordum bile:63::63::63::63:

bu gün aynaya çatlatacaktım az daha baktım baktım baktım yine baktım kendime çok memnunum şükürler olsun:KK66::KK66:

arkadaşlar bu sivilcelerin kızarıklıgı için hiçmi birşey yapamayız:KK5:arka arkaya 2 tane sivilce çıkmış ve kıpkırmızılar:KK50:

ben sivilcelerle çok oynuyorum ne kadar bugün hiç dokunmayacagım desemde illa elim gidiyor sivilcenin üstüne bu sefer iyice kızarıyor:KK17:

anwayden bi fondoten aldm o bile kızarıklıgını geçirmiyor,önereceginiz bi kapatıcı yada fondoten varmı.

arkadaşlar bu sivilcelerin kızarıklıgı için hiçmi birşey yapamayız:KK5:arka arkaya 2 tane sivilce çıkmış ve kıpkırmızılar:KK50:

ben sivilcelerle çok oynuyorum ne kadar bugün hiç dokunmayacagım desemde illa elim gidiyor sivilcenin üstüne bu sefer iyice kızarıyor:KK17:

anwayden bi fondoten aldm o bile kızarıklıgını geçirmiyor,önereceginiz bi kapatıcı yada fondoten varmı.

:26::26::26:bilemedim ki benimkiler yara oluyordu ben de onları soyuyordum kapkara kabuk tutuyordu yine soyuyordum :26: iyileşene kadar soyuyordum:KK30:

resim paylaşmları süper ya :))

bzimde öle olcak diiiimiiiiiiiii

inşallah tatlım:KK64::KK64:

Kızlar ons buna kafa yormayın doktor kontrolünde bu ilacı kullanın 3 sene önce bu ilacı 4 ay kullandım sonra tatile çıkıcam diye bıraktım 6 ay devam etmem gerekiyodu ona rağmen suratım pürüssüz ve bebek gibi oldu bi kalem sürüp dışarı çıkıyordum tabiki başlarda kullanırken kuruma ve çatlama oluyo dudaklarda ve burunda ve gözlerde ama katlanıcaksınız onada sonuç mükemmel oluyo neyse yarıda bırakmama rağmen 1,5 yıl pürüssüz bi ciltle yaşadım ve tekrar çıkmaya başlayınca tekrar dr.gittim ve kullanmaya başladım ve yine 4 ay kullandım 4.ayımda ilaçlar sıcaktan erimiş ssk lı olduğum için tekrar alamadım malesef şansıma tüküreyim 2.kez denememde yarım kaldı şimdi anlımda isilik gibi çıkmaya başladı ve şakaklarımdada feci oluyor göğüs aramdada küçük çıkmış eşim izin vermiyo tekrar alayım şunuda belirtmekte fayda var kızlar hamile iseniz asla ve asla kullanmayın ve hamile kalmak isteyenler en az 1 yıl çocuk işini unutmalılar ilacı bıraktıktan sonra 6 ay da anca atıyormuş vücuttan kendini birde kesinlikle kan vermek yasak

X