Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
:26::26::26:bilemedim ki benimkiler yara oluyordu ben de onları soyuyordum kapkara kabuk tutuyordu yine soyuyordum :26: iyileşene kadar soyuyordum:KK30:

inşallah tatlım:KK64::KK64:

çok tuhaf ya 2 günde yüüzümün kurudğunu hissettim sanki kuuruyo iyileşyrm :)

1 aya kadar inşallah kurur ::KK52:

Kızlar ons buna kafa yormayın doktor kontrolünde bu ilacı kullanın 3 sene önce bu ilacı 4 ay kullandım sonra tatile çıkıcam diye bıraktım 6 ay devam etmem gerekiyodu ona rağmen suratım pürüssüz ve bebek gibi oldu bi kalem sürüp dışarı çıkıyordum tabiki başlarda kullanırken kuruma ve çatlama oluyo dudaklarda ve burunda ve gözlerde ama katlanıcaksınız onada sonuç mükemmel oluyo neyse yarıda bırakmama rağmen 1,5 yıl pürüssüz bi ciltle yaşadım ve tekrar çıkmaya başlayınca tekrar dr.gittim ve kullanmaya başladım ve yine 4 ay kullandım 4.ayımda ilaçlar sıcaktan erimiş ssk lı olduğum için tekrar alamadım malesef şansıma tüküreyim 2.kez denememde yarım kaldı şimdi anlımda isilik gibi çıkmaya başladı ve şakaklarımdada feci oluyor göğüs aramdada küçük çıkmış eşim izin vermiyo tekrar alayım şunuda belirtmekte fayda var kızlar hamile iseniz asla ve asla kullanmayın ve hamile kalmak isteyenler en az 1 yıl çocuk işini unutmalılar ilacı bıraktıktan sonra 6 ay da anca atıyormuş vücuttan kendini birde kesinlikle kan vermek yasak

tekrar çıkdğna üzüldüm yaa bna drum 2 yıl gebelik yok dedi hemde bıraktkdan sonra 2 yıl..
sakatlık yüksk orandymş hatta bnde kalanlar vr demşdim onalrın çocğu sakat doğmdı diye snin bi garantn yok demşdi..bnmde sanrm ilacım sıcakdan biraz nemlenmiş ama kullnyrm snrm bişe olmaz..

çok tuhaf ya 2 günde yüüzümün kurudğunu hissettim sanki kuuruyo iyileşyrm :)

1 aya kadar inşallah kurur ::KK52:

benim sanırsam 1 1.5 aın içinde iken tüm siyah noktalarım dökülmüştü dökülmeyenleri de kendim temizlemiştim:KK9:

o duygu süper:KK66::KK64::KK9:

tekrar çıkdğna üzüldüm yaa bna drum 2 yıl gebelik yok dedi hemde bıraktkdan sonra 2 yıl..
sakatlık yüksk orandymş hatta bnde kalanlar vr demşdim onalrın çocğu sakat doğmdı diye snin bi garantn yok demşdi..bnmde sanrm ilacım sıcakdan biraz nemlenmiş ama kullnyrm snrm bişe olmaz..

canım benim ya ben zaten şuan çocuk düşünmüyorum yeni evliyim 7 ay olucak Allahın izniyle biraz zaman geçsin kimden çocuk doğurduğumu iyice öğreneyim yani eşimi iyice bi tanıyayım dimi ama :):KK19::KK49:

canım benim ya ben zaten şuan çocuk düşünmüyorum yeni evliyim 7 ay olucak Allahın izniyle biraz zaman geçsin kimden çocuk doğurduğumu iyice öğreneyim yani eşimi iyice bi tanıyayım dimi ama :):KK19::KK49:

yapmada zaten evlilğin tadını çıkar :)))) bol bol gez zaman geçir eşinle çocuk olnca bunlar yaplmyo

özellkle tatile git :)))

roanctna btnce 2 yıl geçcek ooo daha çok var zaten

çok yeniymiş mutlu ve uzun olması dileğiyle inşallah, bencede evliliğinin tadını sonuna kadar çıkartmalısın.. En güzel zamanlardır :KK1:

Kızlar ben ikinci ayımın ortalarındayım ilk ay çok feci kuruma olmuştu ama şimdi çok az soyulma var, onun dışında sanki eskisi gibi yağlanmaya başladı yavaştan :/ Uyandığım zaman burnumun üstü ve alnım parlakmış gibi geliyor. İlaç etkisini mi yitirdi diye düşünmeye başladım :KK43: Sizce artık yüzümdeki yağ dengeleniyor mu ki? Sizler neler yaşadınız? Dudağım da eskisi gibi kötü değil.. Bu iyi birşey mi kötü birşey mi anlayamadım.

Sanmıyorum onun için verecegini çünkü bende yüzümdeki sivilceyle oynadım ve senin sivilcen gibi olmuştu doktora sordum imex kullansam iyi gelirmi diye kesinlikle hayır dedi sakın öyle birşey yapma dedi sıkı sıkı tembihledi...

aynı şekilde bende nadixa veya imex kullansam olur mu demiştim sakın demişti sakın kullanma kullanacağın tek şey eğer seni iltihaplar rahatsız ediosa fucidin antibiyotik krem demişti ve açıkçası çokta kullanmadım yani hep unuttum bikaç kere anca kullandım

Kızlar ben ikinci ayımın ortalarındayım ilk ay çok feci kuruma olmuştu ama şimdi çok az soyulma var, onun dışında sanki eskisi gibi yağlanmaya başladı yavaştan :/ Uyandığım zaman burnumun üstü ve alnım parlakmış gibi geliyor. İlaç etkisini mi yitirdi diye düşünmeye başladım :KK43: Sizce artık yüzümdeki yağ dengeleniyor mu ki? Sizler neler yaşadınız? Dudağım da eskisi gibi kötü değil.. Bu iyi birşey mi kötü birşey mi anlayamadım.

benmde burnum çok parlıodu ama ölü deriyi attığı için sağlıklı deri parlıodu yağ deildir o canım sen merak etme kafana da takma..yüzünü temz ve cildine uygun bi nemlendiriciyle nemli tut Allah ın izniyle hiçbir sorun yaşamazsın..

Kızlar ya yüzümdeki o kocaman büyük sivilce hala eçmedi hatta yanında bir tane daha çıktı ben yapcamn ya geçmek bilmiyor çok sinir oldum çok bozugum bu işe..:KK14::KK14::95:

Kızlar ya yüzümdeki o kocaman büyük sivilce hala eçmedi hatta yanında bir tane daha çıktı ben yapcamn ya geçmek bilmiyor çok sinir oldum çok bozugum bu işe..:KK14::KK14::95:

kafana takmıcan :KK70:beyaz sabunla yıka kurutsun bence ben yüzümü hep dalan sabunla yıkıyom:KK52::KK52:

Son düzenleme:
yıkıyorum ya yıkamaz mıyım ama ucu felan yok içeride kistik gibi duruyor top gibi ya.. doktor bana imex vermişti ama onu sürmeye korkuyorum..:KK59:

canım bence dışarıdan hiç bir şey sürme yağlı yememeye dikatt et geçicektir inşallah:KK70::KK70::KK70:

X