Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Bende yarın sabah doktorumdn randevu alıcam artık 5. aya giriyorum,bakalım ne diyecek heyecanlanıyorum, bir güneş koruyucu krem isteyicem neyi önericek merak ediyorum ve yüzüm hakkında neler diyecek...

tabi hala sivilcelerim var :KK50: :KK59: 5 aydayım hala sivilcem var doktor tedaviyi uzatacak diye korkuyorum acıkcası..:KK43:

Bende yarın sabah doktorumdn randevu alıcam artık 5. aya giriyorum,bakalım ne diyecek heyecanlanıyorum, bir güneş koruyucu krem isteyicem neyi önericek merak ediyorum ve yüzüm hakkında neler diyecek...

tabi hala sivilcelerim var :KK50: :KK59: 5 aydayım hala sivilcem var doktor tedaviyi uzatacak diye korkuyorum acıkcası..:KK43:

canım bence kesin tedaviyi uzatır bende dün gittim 6. ayı bitirdim hala ilaç yazdı sivilcem falan kalmadı yüzüm pürüzsüz zaten pek yotu ama cildim çok yağlı diye gidiyorum,, 1 ay sonra tekrar gidicem sonra 10 mg ile bitiririz dedi inşallah yaza kadar tamam olacak bıktım artık her yerim kupkuru vücudumda yağ denilen bişey kalmadı,, aslında saçlarım için çok seviniyorum ama dudaklarım tam bi cinnetlik,,,

canım bence kesin tedaviyi uzatır bende dün gittim 6. ayı bitirdim hala ilaç yazdı sivilcem falan kalmadı yüzüm pürüzsüz zaten pek yotu ama cildim çok yağlı diye gidiyorum,, 1 ay sonra tekrar gidicem sonra 10 mg ile bitiririz dedi inşallah yaza kadar tamam olacak bıktım artık her yerim kupkuru vücudumda yağ denilen bişey kalmadı,, aslında saçlarım için çok seviniyorum ama dudaklarım tam bi cinnetlik,,,

Çok gıcık bir durum sorucam eğer böyle bir itmal varsa derse ben 40 mgr'lık kullanıyorum 60 çıkalım diyeceğim 1 ileri atmamak için bakalım ne diyecek.

Sen güneş koruyucu kullanıyor musun peki canım?

Çok gıcık bir durum sorucam eğer böyle bir itmal varsa derse ben 40 mgr'lık kullanıyorum 60 çıkalım diyeceğim 1 ileri atmamak için bakalım ne diyecek.

Sen güneş koruyucu kullanıyor musun peki canım?

yok bana hiç güneş koruyucusu vermedi kan sonuçlarımın çok iyi olduğunu söyledi sadece

yok bana hiç güneş koruyucusu vermedi kan sonuçlarımın çok iyi olduğunu söyledi sadece

Maşallah ne güzell ama artık yaz geliyor ya güneş lekesi oluyor diyenler varda sorcam bakalım doktoruma yarın..

Dua et benim için lütfen.. stres yaptım bu durumu..:KK59:

Maşallah ne güzell ama artık yaz geliyor ya güneş lekesi oluyor diyenler varda sorcam bakalım doktoruma yarın..

Dua et benim için lütfen.. stres yaptım bu durumu..:KK59:

canım benim bu ilaç bence en faydalı kesin çözümlüsü az sıkalım dişimizi sonu çookk güzel olcak korkma

Canım benim doktorum kozmetik-dermokozmetik herbir şeyi yasakladı bana. Göz makyajı bile yapmıyorum ve gayet de rahatım :) Bir de aşırı kuruma var demişsin ya pudra ya da fondöten sürdüğün zaman pütür pütür olup soyulmuyor mu? Ben gündüzleri güneş koruyucu geceleri de yağsız nemlendirici kullanıyorum. Güneş koruyucuyu yedirirken bile derim soyuluyor.

Hmm anladım canım, benim doktorum herhangi bir şey söylemedi makyajla ilgili. Yap ve ya yapma demedi.
Henüz makyaj yaptığımda pütürleşme olmadı canım, ben iyice nemlendirip 5 dk bekleyip öyle uyguluyorum kapatıcı ve pudrayı. Zaten öyle bir şey olursa mecburen bırakırım artık.:26:

canım ben pudra kullanmadım ama fondöten kullandım tedavi süresince ama her gün deil.bi sakıncası yok yani..bu tedavi boyunca hiçbirşey gözeneklerini tıkayamaz zaten :) allık da kullanıorm bi problem yaşamadım.ama şuan yüzün sürekli ve hızlı bi şekilde deri deiştirdiği için fondöteni bile emmeyip yapay duracaktır.altına güzel bir nemlendirici özellikle su bazlı uygulamalısın..yani ben bi problem yaşamadım tatlım hala da yaşamıorm ama ben sürekli kullanmadım arada bir..

Anladım canım, ben de nemlendirici sürüp onun üstüne kapatıcı ve pudrayı uyguluyorum :26: sivilceler yok denecek kadar azlar ama önceki sivilcelerin kırmızılıkları ben burdayım diye bağırıyorlar neredeyse, onlarda hafiflesin ben de bırakacağım pudrayı sadece göz ve dudak makyajı yapacağım. Zaten havalar ısınıyor artık, ben haziran da falan iyice bırakırım makyaj yapmayı.

Teşekkürler bilgiler için:KK16:

sen en şanslılarımızdansın maşşaaalllaaahhhh :nazar::nazar::nazar:tatlım benm çok çabuk toparladı cildin..çok sevindim aldığın olumlu tepkilere de..

teşekkür ediyorum canım çook teşekkür ediyorum:KK16:

arkadaşlar bu ilacı kullanıpta kollestrol değerleri yükselen var mı aranızda

benim geçen gittiğimde 244 idi bu gittiğimde 216 idi düşmüş yani :KK76:

sabah çektim kızlar bide siz görün:KK16:

$Fotoğraf 0709.jpg $Fotoğraf 0711.jpg $Fotoğraf 0708.jpg $Fotoğraf 0706.jpg

MAŞALLAHH canım :nazar: Kaçıncı aydasın sen muthişşş bence hiç kalmamış..

ben yarın 5. ay için doktora gidicem san çok var bende ya...:KK59: :KK59:

5.5 ay olacak canım bi kaç gün içinde kafanı takma canım ve düzeleceğine inan :KK69:

inşallah geçer canım benim seninkilerde :KK19: ben yüzüme hiç krem sürmedim sayılır burada sür:KK19:ekli soruluyo bende sormuştum ilk zamanlar ne süreyim diye ama doktorum krem sürme dedi gerekmiyorsa ama çok kurursa diye ilaç ismi verip yazmıştı isimlerini bile okumadım:KK9: ama okula giderken fondoten sürüyorum tatlım bundan sonra sürmesem iyi olacak sanırım :KK66:

Yüzüne kesinlikle dokunmaaa:KK20::KK20::KK20:
Benim de kırmızı kırmızı izler var onlar bi geçsin ben de bırakacağım makyajı.

:18::18::18::18::KK9:bencede artık dokunmamam lazım canım:KK19::KK19:
biraz zaman geçsin onlar da geçer benim izlerim bile geçti:KK16:tedavim bitince sanırım yeni doğan bebeğinki gibi olacak:KK16:

biraz zaman geçsin onlar da geçer benim izlerim bile geçti:KK16:tedavim bitince sanırım yeni doğan bebeğinki gibi olacak:KK16:

Muhtemelen öyle olucak canım senin adına gerceketn çok sevindim.. :KK1:En Büyük TÜRKİYE

Darısı bizim başımıza artık.. :KK61:

Canım sen elma sirkesi, gül suyu ve limon suyu karışımdan hiç kullandın mı?
Çok soru sordum kusura bakma ama..:KK34:

Muhtemelen öyle olucak canım senin adına gerceketn çok sevindim.. :KK1:En Büyük TÜRKİYE

Darısı bizim başımıza artık.. :KK61:

tatlım inşallah canım :KK16:darısı hepinizin başına canım:KK16:

Canım sen elma sirkesi, gül suyu ve limon suyu karışımdan hiç kullandın mı?
Çok soru sordum kusura bakma ama..:KK34:

sedece 1 kere sürdüm elma sirkesini tatlım aslında sürekli sürmeyi planlıyordum ama zor geldi:26:
ne kusuru tatlım sor tabi birbirimize yardımcı olmaktan daha güzel şey var mı:KK70:

harikasın çukurluk bile yok bayıldım gerçekten en şanslımız sensin:nazar::nazar::nazar::nazar:..sende aknetrent ti dimi tatlım

teşekkür ederim canım evet çukur yok hiç :KK16: inşallah herkezinki düzelir:KK16:
bu ilaca o kadar katlanıyoruz:KK49:

evet canım aknetrent günlük 20+20= 40 mg kullanıyorum

X