Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

bende fotolarımı çektim.. 4 ayımı tamamladım yüzüm nasıl gözüküyor bir karşılaştırma yapın lütfen yorumlarınızı bekliyorum....

Eklentiler

• $untitled.JPG
    5,4 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
kızlar buarada malum yaz geliyo güneş kremi temzleyici nemlendirici vs düşünen warsa sakın vıchy almayın 3 gündür fln kullanıyorum önce minik sivilceler çıktı yüzüm parlıyodu resmen gttm eczaneye bu ürün böyle yaptı dedim değiştirdi daha sıvı bi güneş kremi werdi oda nasıl kuruttu anlatamam normalde yüzümde hiç kuruma yoktu çok memnumdum şimdi kaşınıyo hem pul pul dökülüyo hem kızarık hemde minik minik sayısız sivilce war ben yaptım siz yapmayın diye yazıyım dedim sakın almayın sakıııın

ben anlamadım tatlım bunları ne zaman çektin şimdi mi başlaarken mi alttaki durum üsttekinden çok daha iyi:26:

çok çooook güzel olmuş maşallah diyide nazarım değmesin canım benm çok sewindim yaa hiç bişey kullanma dokunma bencede yüzüne harika görünüyo

çok teşekkür ederim darısı hepimizin başına
evet kullanmamalıyım artık
inşallah kullanmam

en az 50 faktörlük,nemlendirici olması şart deil tatlım su bazlı güneş losyonu da kullanabilirsin..

Benim ki benim ki 4. aya göre normal mi sence?

bence değişim gayet acık ortada ki daha 4. aydasın canım daha tedavin dewam edecek düzelmeyi sende göreceksin hem önemli olan sivilcelerin geçmesi eger izlere takılıyosan hiç kafana takma emin ol onun tedavisi daha kolay sivilcenn tedavisi o kadar kolay olsaydı burda sende dahil hiç birimz bu ilaca başlamazdık zor kısmını atlatıyoruz merak etme bide kafana takma taktıkça daha kötü olur heran hergün ileştimi diye ayna başında olma kendi haline bırak hem bi süre yüzünle alakadar olmayınca bi an bakıyosun aa gerçekten daha ii duruma gelmiş diyosun bu durum moral weriyo bide.. hersey daha güzel oluyo anlayacağın canım takma hiç sıkma canını boşyere

en az 50 faktörlük,nemlendirici olması şart deil tatlım su bazlı güneş losyonu da kullanabilirsin..

doktorum bioderma önerdi canım işte ınu alcam vıchy den agzım fena yandı hatta bide üstüne yüzüm yandı bioderma hakkında bi fikrin warmı canım onun güneş kremini almayı düşünüyorumda.. bide biz bu ilaç kullanım süresi içinde hangi tür temizleyici kullanmalıyız doğal mı dermokozmetik flan mı? fikrin warmı tatlım yada fikirleri olan arkadaşlar ??

bende göz kremi var alerji yaptı heralde çünkü gözümde benm hiç arpacık çıkmazdı onu kullanmaya başladığımda 2 hafta biri geçmeden diğeri başladı arpacıkların bende bıraktım kullanmadım bidaha.neutrogena verdi doktor başta bu tadvi sırasında öneriliomuş 15 faktörlük yzüm onu emmedi bi tabaka gibi kaldı yüzümde ve pütürlü kırmızılı bişeyler oldu yüzümde onuda bıraktım.benm cildim tedaviden önce kuru ve hassastı tedavi boyunca ne hale geldiğimi sen düşün artık..bide malesef alerjik bi bünyem var..ben reklam deil yanlış anlamayın ama oriflame n ürünlerinden çok memnunum.200 liralık göz kremi beni mafetti,oriflame n 15 tl ye aldığım hassas gözler için morluk kremi çok çok ii geldi..organik ve bitkisel ürünler kullan bence sende.bende oriflame ı bitkisel olduu için tercih ediorm ve nemlendiricim güneş kremim göz kremim gibi yıkama jelim de oriflame n aloe vera özlü temizleyics.çok memnunum kurutmadan temizlio ve hiçbir alerjik reaksiyon göstermedi.doktorumun öenrisiyle deracine yıkama jeli ve ceradolin nemlendirici kullandım.deracine bitince yüksek bide fiyatı almadım buna döndüm.ceradolin de yatarken sürüorm bazen memnunum..temin etme imkanın varsa öneririm.ama genel olarak bitkisel ürünler tercih et canım benm ama sakın bu aktarlarda satılan yağları falan kullanmahepsinin tüylenme yaptığı bi gerçek..

ben yüzümü ne ile yıkıyorum biliyormusunuz kızlaaarrrrr

şu beyaz dalan sabunlar varya onlarla

hiç öle dermokozmotik yok güneş kremi öle bişe sürmedim de sürmüyorum da

Kızlar dudaklarım çok garip oldu.. Soyulduktan sonra üzerlerinde kırmızı kırmızı pütürler oluştu canım da yanıyor tabi. 2. ayımdayım normal bir durum galiba ama sizde de aynı şey oldu mu?

Kızlar dudaklarım çok garip oldu.. Soyulduktan sonra üzerlerinde kırmızı kırmızı pütürler oluştu canım da yanıyor tabi. 2. ayımdayım normal bir durum galiba ama sizde de aynı şey oldu mu?

normal canım korkma,kenarları yarılmıştı benmde ağzımı açamıodum sennki gibi de oldu..sabret canım tedaviden sonra çok güzel oluo dudakların..bol bol krem sür..

Kızlar sabah doktora gittin yüzümde iyi ilerlemeler olduğunu smyledi ve aynaya baktığımda içimin rahat etmesi içim İmex verdi..

Çok mutlu oldum valla

ilaç bitti 3.gün bugün kızlar.şu izlerde bi geçse başkada bişeycik istemem :) bide hala yüzüm kızarıyo ya cildimin rengini unuttum valla ne zaman gecer acabaa ya

iyileşen yüzleri görünce kndmi biraz iyi hissttm 2.ay btmek üzere fakat sinirlrm çok bozuk

bi ay sonra evlencem kryolan makyaj yaptrmayı düşnyrm porselen makyaj bayağı kaptcğnı söledler delircem strese girdim yaa

makyajla bile çok iyi olduğu söylnmz hala kusma dönmndeym sanki ilk zzamnki gibi büyük değl ama siyah noktaalarm çok belli dökülmedi gitti...

neyapcm bilmyrmmmmmmmmm

cilt bakımı gibi bişeler fayda edermi ya napmm gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…