Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ağrıların ne durum da canım..
kardesimin azıcık hafifledi ağrıları..
tabi sivilce tedavisi tamamlanamadı.. tekrar doktor çağırdı bi ara gidecekk..

canım baya hafifledi.yok denecek kadar azaldı Allah a şükür..
ya kas ve iskelet sistemi sivilceden çok çok önemli,ben devam ettim ilaca ve hareket kabiliyetimi yitirmiştim resmen başkalarının yardımı olmadan hareket edemez hale gelmiştim.eğer ilaca tekrar başladıktan sonra şiddeti artarsa kullanmasın bence bu ilacı..gene doktoru bilir tabi...

Ay inşallah canım, kuruma olsun ama kusma olmasın ya. Zaten çok şiddetli bir kusma değil di benim ki, yüzüm pürüzsüze yakındır benim sadece sol yanağımda çıkıyordu hep, ve orada biri kaybolunca diğer çıkıyordu yani hiç sivilce oradan eksik olmuyor ben de kesin çözüm olsun diye başladım bu ilaca, kusma yapınca kafayı yiyordum.Ama bi kaç hafta önce daha kötüydü, şimdi duruldu.
Sağol bilgilendirme için ^w^

inşallahta kusman şiddetlenmeden bitirirsin canım..ama çıkmayan yerlerde bile çıkması üzmesin seni..meğer ne çok iltihap biriktiriomuşuz dimi şu derinin altı meğer nelerle doluymuş :):)

canım baya hafifledi.yok denecek kadar azaldı Allah a şükür..
ya kas ve iskelet sistemi sivilceden çok çok önemli,ben devam ettim ilaca ve hareket kabiliyetimi yitirmiştim resmen başkalarının yardımı olmadan hareket edemez hale gelmiştim.eğer ilaca tekrar başladıktan sonra şiddeti artarsa kullanmasın bence bu ilacı..gene doktoru bilir tabi...

yok tekrar bu kadar ağrısı olursa kullanmayacak çünkü dayanılmaz ağrılar çekti..
aynı sizinki gibi.. biz çok korktuk..
yatalak mı kalacak dedik..
doktorlar da korkuttu çok acı veren testler yapıldı .. kas iskelet sisetmiyle alakalı..
Allahe şükür birşey çıkadı..
şuan ağrıları biraz hafifledii..

Selam arkadaşlar,

ben siteye bu gün katıdım, Bende zoretanin kullanıyorum roaccutane muadili 4 ayımdayım ama suratımda hala sivilceler çıkıyor ve daha önce çıkmış olan sivilcelerin izleri hala duruyor kırmızı kırmızı :KK43: yüzümde pürüzsüzlük ve iyileşmeler ilaç bittikten sonramı gözle görülür vaziyete gelicek acaba.

ilaç içerken ayrıyetten yüzü için krem kullanan var mı aranızda?

konu hakkında acill yorumlarını bekliyorum..

Selam arkadaşlar,

ben siteye bu gün katıdım, Bende zoretanin kullanıyorum roaccutane muadili 4 ayımdayım ama suratımda hala sivilceler çıkıyor ve daha önce çıkmış olan sivilcelerin izleri hala duruyor kırmızı kırmızı :KK43: yüzümde pürüzsüzlük ve iyileşmeler ilaç bittikten sonramı gözle görülür vaziyete gelicek acaba.

5 ayıma gireceğim canım ve syratıma hiç krem kullanmıyorum :KK52:

Selam arkadaşlar,

tedavim biteli 5 hafta oldu canım ve sadece iltihaplı sivilceler için fucidin nemlendirici olarak da cerodalin kullandım ceradolini hala kullanıorm.benm 4,5 ay devam etti kusmaya sonrada tektük devam etti.şimdi yeni yeni iileşio..

yok tekrar bu kadar ağrısı olursa kullanmayacak çünkü dayanılmaz ağrılar çekti..
aynı sizinki gibi.. biz çok korktuk..
yatalak mı kalacak dedik..
doktorlar da korkuttu çok acı veren testler yapıldı .. kas iskelet sisetmiyle alakalı..
Allahe şükür birşey çıkadı..
şuan ağrıları biraz hafifledii..

onunla geçmiş olsun canım .. bilirim nası bişey olduğunu,umarım en kısa zamanda hiçbişeyi kalmaz....

kullanan arkadaşlar bu ilacın yan etkileri çoğu kişide inanılmaz derecede oluyor kurumalar özellikle gözlerde bile olyormuş doğru mu gerçekten ?? :KK53:

evet canım kullanabilirsin.biraz seyrelterek kullan ama.benm arkadaşım tedavi süresince ve tedaviden sonra kullanmış ama o elma suyu kullanmış.onun cildini bir görsen...kaymak kaymak bin şahit ister yüzünde sivilce çıkmış da bu tedaviyi kullanmış die..

canım ya benim yüzümde de çok fazla iz var ama ilacı kullanırken sirke yakmaz mı yüzümüzü? hangi sıklıkta kullanmak lazım bi de?:97:

canım ya benim yüzümde de çok fazla iz var ama ilacı kullanırken sirke yakmaz mı yüzümüzü? hangi sıklıkta kullanmak lazım bi de?:97:

evet canım kullanabilirsin.biraz seyrelterek kullan ama.benm arkadaşım tedavi süresince ve tedaviden sonra kullanmış ama o elma suyu kullanmış.onun cildini bir görsen...kaymak kaymak bin şahit ister yüzünde sivilce çıkmış da bu tedaviyi kullanmış die..

bende onu merak ediyorum yaa cilt hassas olduğu için acaba tahriş filan olurmu??

canım bide arkadasın elma suyunu nasıl yapmış rendeleyip mi hergün taze taze mi yapmış yoksa yapılanı bir süre kullanabiliyor muyuz? off çok soru sordum kusura bakma cnm :KK17:

canım ben geceleri sürüorm 1 çay bardağı elma sirkesine yarım çay bardağı su koydum,benm cildim de çok hassas ama herhangi bi yanma falan olmadı..istersen sen 1 e 1 koy daha çok seyrelt..içine sinmiosa kullanma tatlım bi kere dene başka bi bölgede bişey olursa kullanma..önemli olan geçirmek daha da kötü olmayalım..

bende onu merak ediyorum yaa cilt hassas olduğu için acaba tahriş filan olurmu??

canım bide arkadasın elma suyunu nasıl yapmış rendeleyip mi hergün taze taze mi yapmış yoksa yapılanı bir süre kullanabiliyor muyuz? off çok soru sordum kusura bakma cnm :KK17:

canım akadaşa da yazdım sende öle yap istersen 1 e 1 koy.başka bi yerde dene bişey olursa kullanma..zarar vermeyelim.evet canım hergün rendeleyip suyunu pamuğa alıp sürmüş ve yatmış.ama yapış yapış oluo yastığa yapışıo yüzün..ben denedim dayanamadım..dayanabilirsen onu dene istersen o doğal vitamin bi zararı da olmaz..

SH1087 dün akşam sirke sürmedim yüzüme imex sabunla yıkadım ve aknilox jel sürdüm aslında azaldı gibi inşallah geçer pazratesi dr. gidicem çapa veya acıbadem test yaptırmak istiyorum

birde dün akşam bi ablamız doktarlarda izlemiş sabah ve gece yatarken 1 er kaşık pekmez yemek karaciğeri temizliyormuş bende alıcam pekmez denmekte fayda var

SH1087 dün akşam sirke sürmedim yüzüme imex sabunla yıkadım ve aknilox jel sürdüm aslında azaldı gibi inşallah geçer pazratesi dr. gidicem çapa veya acıbadem test yaptırmak istiyorum

birde dün akşam bi ablamız doktarlarda izlemiş sabah ve gece yatarken 1 er kaşık pekmez yemek karaciğeri temizliyormuş bende alıcam pekmez denmekte fayda var

canım bende imex sabunla yıkayıp sirke sürdüm.aslında doktor o sabundan sonra sivex losyon sürmemi söledi ama ben sirkeye devam ediorm.pekmezi de her gün tüketirim ben mutlaka çok severim içmeyi.belki ondan kolestrol ve trigliseridim düşüktür karabiğeri beslediğini bilmiodum.bilmeden ii bişey yapmışım.acıbadem çok iimiş ya kayseride gitcektim bende doktorumu deiştirmeyim dedim gitmedim ama çok iimiş.çapa da doğduğum hastane :):) seçim senin :):):)

kullanan arkadaşlar bu ilacın yan etkileri çoğu kişide inanılmaz derecede oluyor kurumalar özellikle gözlerde bile olyormuş doğru mu gerçekten ?? :KK53:

Hatırladığım kadarıyla etkilerini ay ay anlatmaya çalışacağım:

1.hafta: İlk önce dudakların kurumaya başladı yavaş yavaş bepanthenle sıkı fıkı olmaya başladım :)

özellikle belirtmek istiyorum benim ellerimde siğil çıkmıştı 3 ay boyunca doktorun verdiği yakıcı ojeye benzer bişi sürüyodum ama bi işe yaramadı. Ama Roacuttne başladıktan bir hafta sonra kendi kendiliğine geçti inanamadım (bur etki herkezde olmayabilir yanlız ben kafa karıştırmış olmayayım )
1 ay: Vucut ağrıları sabah kalktığında göğsüne darbe almışcasına ağrılar- Dudak kurumaların
hatsafada krem süreden yemek bile yemek için ağzını açamıyosun. Burun içinde kurulumalar bazı arkadaşlarda burun kanaması oluyomuş o bende olmadı ama burnum içi çok kurudu.

2 ay: Gözlerin de kuruluk oluştı kıpkırmızı oldu gözleri sürekli kapalı tutmak istiyodum.Sivilcelrim dışa vurdu normal halinden daha kötü oldu ama bu normal bişiymiş vucut deri altındaki sivilceleri yüzeye çıkarıyomuş bu durum 3 ayın sonralarına kdar devam etti.

3 ay : Sivilcleri yine çıkmaya devem etti, Göz kuruluğum azaldı. ağılarım azaldı.Sağ kuruluğu dökülmesi devam etti vucut kuruluğuda aynen devam.
4 ay : Sivilceler azalmaya başladı yüzelsel olarak sivilce kalmadı sayılır.
5 ay: dışarda gözle görülen sivilce yok ama izler epey belirgin.
6 ay: aktif hiç bir sivilce yok hafif izler kaldı aynaya baktıkça hoşuam gidiyodu eski günler geçti sadece dudak kuruması var ağrı sızı hiç bişi yok: ve bitti: bu kadar şeye değermi diye sorarsan bence değer :)

canım bende imex sabunla yıkayıp sirke sürdüm.aslında doktor o sabundan sonra sivex losyon sürmemi söledi ama ben sirkeye devam ediorm.pekmezi de her gün tüketirim ben mutlaka çok severim içmeyi.belki ondan kolestrol ve trigliseridim düşüktür karabiğeri beslediğini bilmiodum.bilmeden ii bişey yapmışım.acıbadem çok iimiş ya kayseride gitcektim bende doktorumu deiştirmeyim dedim gitmedim ama çok iimiş.çapa da doğduğum hastane :):) seçim senin :):):)

benim sol yanağımda çok çok vardı snr geçti onlar bu sefer sağ yanağımda çok var ve çene yanak bölgelerim lekeli sivilce çıkmaya devam ediyor daha çoktu dr.gidicem ya geçmeye başladılar lekelerde gitsinn hiç birini istemiyorum bakalım burda gittim dr.başka bi ilçenin drçgittim şimdi istla gidicem artık geçmesse dicek bişey bulamıyorum yazda geldi düğünler çok ve ben kurtulmak isityorum pekmeze bende başlıcam yemiyordum hiç kaç sene oldu pekmeze sirkeye devam

X