Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

ccnm bunun için she ninde dediği gibi kilonla 120 yi çarpman gerekiyor alman gereken dozu buluyorsun eğer alman gereken doz tamamlanmışsa tedavin bitmiş demektir...

haklısın cnm zararı çok fazlaa ama her ilacın zararı var ben hayatım bot-yunca ağrı kesici bile yutamayan bi insan olarak bu ilacı kullanıyorum hemde 60 mg gibi yüksek bi dozda durumumu soracak olursan tahlillerim normal ruh halim normal sağlığım normal eklem ağrılarım baş ağrılarım yok ilerisi için bişey diyemem ama...şu anda iyim çok şükürbildiğim tek bişey var bu ilacı kullanırken kesinlikle diyet yapmak ilac karaciğeri yeterince yoruyor doğru ...ama sen bu ilacı kullanıpta üstüne abur cubur yersen aşırı yağlı gıdalarla beslenirsen tabikide bitersin yan etkilerinide görürsün çevremde bu ilacı kullanan çocuğu olan en önemlisi hayatta olan ve sivilcesizçok insan var...kesinlikle yanlış anlama ilacı savunmuyorum her ilaç gibi buda yan etkisi olan bi ilaç hemdeçoookk ama kullananında ilaçla birlikte dikkat etmesi gereken şeyler varr buda kişinin ihmlali olur

ccnm bunun için she ninde dediği gibi kilonla 120 yi çarpman gerekiyor alman gereken dozu buluyorsun eğer alman gereken doz tamamlanmışsa tedavin bitmiş demektir...

5640 mg yapıyo canım öyle olunca fazlasını bile almış oluyorum :)

benim kilom 57 doktorum 5. ayında geldiğinde hesap yapacağız dedi ama ben bu tedaviye 66 ile başladım doktorum soracak kaç kilosun diye ne demeliyim acaba :26: eksik doz almak istemiyorum :26:

canım kilon 50yse tedavin doru.

benim kilom 57 doktorum 5. ayında geldiğinde hesap yapacağız dedi ama ben bu tedaviye 66 ile başladım doktorum soracak kaç kilosun diye ne demeliyim acaba :26: eksik doz almak istemiyorum :26:

canım bende başladığımda 49 dum sonra 45 e kadar düştüm ama her ay ilacımın bittiğinde 50 kiloma çıktım gene :) şuan 48 kiloyum doktor 50 kilodan yani ortalama kilodan hesapladı gerçi hesapladıda noldu , 5880 6000 mg kullanmam gerekiodu,6900 kullandım :) yüksek olan kilonu dikkate alır die düşünüorm..ayrıca baya zayıflmışsın tebrikler...

bu dozu tamamladınmı şu ana kadar

yok 4 ay kullanınca bu dozu aşmış olacağını sölüo.doz aşımından bişey olmuomuş canım onun için korkma doktor fazlası olsun eksiği olmasın demişti bana:) ii bak ne güzel 4 ayda kurtulacaksınn..sevindim senin adına..

saol canım hayırlısıyla hepimiz bitiririz inş :)

valla canım benm diyettir vs ben her türlü artısına da uydum,eksisini de yapmadım.ama en ağır yan etkilerini bile yaşadım.bunun dikkatle alakası yokki,bünye meselesi.benmki kaldırmadı.yani suçlayamayız kimseyi sen dikkat etseydin olmazdı die,çünkü kendimden biliorm ne abur cubur tüketen bi insanım ne yağlı,havuç ve a vitamini yüksek olan yiyecekleri falanda çıkardım hayataımdan hala tüketmiorm bak 7 ay oldu.yani bu ilaç bunu illaki yapıo ama kişiden kişiye deil bünyeden bünyeye deişio etkileri.ben pişmanım açıkçası,nerdeyse hareket kabiliyetimi yitirdim yüzümün sivilcesinden daha önemli bişey bu bence yürüyemiorm oturamıorm.keşke sivilcem olsaydı da rahat rahat yürüyüp oturup hatta koşabilseydim yani ben 2 adım koşcam felç olurum heralde şuan.madem herkes düşüncelerinş ve deneyimlerini paylaşıo,ben pişmanım..ama çok ii sonuç alan arkadaşlarımın deneyimlerini okudukça da imrenip mutlu oluorm..herkesede hep dua ediorm kurtulmak isteyen herkes hasarsz tez kurtulsun bu illetten die...

saol canım teşekkür ederim

inşallah ağrıların geçer bi an önce canım
bence de bünyeden bünyeye değişiyo bu ilaçın etkisi

bencede uzar :):) canım bana kimyasal peeling yapıldı yanlış hatırlamıosam 3.ayıma girerkendi.prof tu yapan ve cildimin çok dolu olduğunu gördü yatırınca,kadın başladı iğneyle delip sivilceleri,siyah noktaları ve beyaz komedonları temizlemeye sonra aseton gibi bişeyle temizledi ve sonra işte o dehşet acı veren asiti sıvadı yüzüme.sonra hemen kaldırdı beni ve suyla yıkamaya başladı yüzümü.o anlardan tek hatırladığım yüzüme kezzap atılmış gibi dehşet bi acı hissediodum.elleyince hissetmiodum yzümü.3 gün sonra tamamen soyuldu ve sonuç deişmedi.bi insanın böle bi tedavi boyunca komedon üretimi devam eder mi ya :):) ben kimyasal peeling falan ölsem yaptırmam.o acıya asla katlanamam bidaha.doğal şöyle evde yapılan hem tadı hem kokusu güzel olan,sürünce acı deil huzur veren maske vırt zırt istiormm var mı acaba :):):)

umarım sonuç benmki gibi olmaz sizde de.. :)

senin nasıl şimdi cildin.benim 3.ay bitti artık hiç sivilcem çıkmıyo son haftalarda sadece izlerm var onlarda bi sabah uyanıyorum hiç belli değil bi sabah uyanyrm kıpkırmıı ama doktor ilaç vücuttn atılmaya başladıkça lekerinde solup gider diyo bakalımm

canım benm cildimde toparlanma hareketleri var ama kesinlikle tedaviden önce çok çok daha güzeldi.çökük çökük izler var kırmızı kırmızı böle bi garip.komedon var beyaz noktalar 1 tane büyük gerisi ufak tefek.tüylenme çözülüo şuan elime gelio tüyler dökülmeye başladı.ama cildimden memnun deilim.fondöten falan kullanmıorm allık sürüorm oda kırmızılıkları kapatıo biraz.öle işte..dktor sivex losyon verdi izler için.ben ilk doktorumla görüştüm;dedim sivex verdi doktor izler için ne alaka dedi biz lazerle geçiremiorz izleri sivex sivilce losyonu nası geçircek izleri dedi.izleri minimum geçircek bi ilaç var dedi o da isotrexin mi ne dedi işte.ben dedim mor veya koyu renk deil izleri.kızarık sadece o zaman dediğim ilaç yardımcı olur dedi.komedonlar var hala dedim yüzümde onun dedi artık tek çaresi komedon temziliği yani cilt bakımı ve ardından kimyasal peeling.dedim ben o çok acı verio biliosunuz çok kötü hale gelmiştim dedim.pırıl pırıl olmak için böle güzelim dedi ama istiosan zamana bırak dedi dayanamam diosan.öle işte.kemik ağrılarımı anlattım şaşırdı benden daha çok telaş yaptı acil fizik tedaviye gitmemi söledi.paylaşayım dedim bunları da...

arkadaşlar bende roaccutane kullanıyorum.3 hafta oldu başlayalı.2 gün önce bilmeden bıyıklarıma sir ağda yaptım ve sonucu çok kötü oldu bilmeyerek yaptım yapmaz olaydım.doktorumu aradım reaksiyona geçmiştir kızarmıştır dedi ve bi losyon söyledi onu aldım.kabuk gibi oldu bugün biraz soydum kızarıklık duruyo zaten doktorda 2-3 günde geçer dedi.inşallah 1-2 güne geçer çok sinirim bozuldu.iplede almamak gerekiyomuş.çok dikkatli olun benden size tavsiye.cildimin bu kadar hassaslaştığını fark etmemiştim bundan sonra daha çok dikkat edicem.

:86:geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…