Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
3 ay mı az deilmi ya :44:enaz 4 ay tedavi süresi die biliyorum yine tekrarlaması muhtemel

canım bu tedavinin sğreyle alakası yok istersen 1 ay kullan alman gereken dozu alman önemli sadece.doktor bana demişti değerlerin normal dayanabilceksen 80lik veriim die :):)

ama ben sana dedim taaa başındaa yolma die :):):):):))

bi kaç yıl oldu kullanalı hepde 3 ay olmak üzere 3 kez kullandım yani 9 ay kadar belli aralıklarla ama bende tam çözüm olmadıı yine uğraşıyorumm

hadi yaa..ben ara vermeden 6 ay kullandım.5 ay kullanmam gerekiodu ben dozumu aştım 1 ay daha kullandım.biteli de 2 hafta oldu.benm beyaz noktalar var yüzümde azaldı ama bitmedi.bide çukur çukur izler...

hadi yaa..ben ara vermeden 6 ay kullandım.5 ay kullanmam gerekiodu ben dozumu aştım 1 ay daha kullandım.biteli de 2 hafta oldu.benm beyaz noktalar var yüzümde azaldı ama bitmedi.bide çukur çukur izler...

valla geçen sene de 4 ay kadar doğum konturol hapı kullandım o daha iyi geldi bana ama hapı bırakınca yine aynı geçmiyo sanırım geçmiycekte

valla geçen sene de 4 ay kadar doğum konturol hapı kullandım o daha iyi geldi bana ama hapı bırakınca yine aynı geçmiyo sanırım geçmiycekte

vücudumuzda doktorun deyimine göre sivilce yapacak hiçbir sebep yokmuş bu ilacı kullandıktan sonra.neden oluo acaba anlamıorm.cilt yapımızdan kaynaklanıo o zaman.evet canım malesef ağda yapılmıo yasak...tedavi boyunca ve tedavi sonrası 6 ay ağda sir yasak..

canım bu tedavinin sğreyle alakası yok istersen 1 ay kullan alman gereken dozu alman önemli sadece.doktor bana demişti değerlerin normal dayanabilceksen 80lik veriim die :):)

anlıyorum fakat vücudun belli bi alışma süresi var etkisinin daha kalıcı olabilmesi için pat die 3 ayda doz aşımına ugramak hatalı geliyor..az ve uzun süreli tedavilerin ben daha kalıcı olacagına inanıyorum tabi doktorun daha ii bilir o sekılde söylemişse 80likte kullanabilirsin :=))

arkadaşlar biliyorum insanın yüzünde sivilce olması kadar lanet bişey yok...insanın güzelliğine gölge düşürüyo..ama araştırdım okudum baktım gezdim...yapmayın arkadaşlar.banada bugün verdi doktor tahlillle bir.ama bu formdaki yazıları okudum araştırdım..sağlık çok önemli bir iki sivilce için bkadar zararlı bi ilaç kullanılırmı ya.hemen çöpe atıcam.geçiriyordur bebek gibi yapıyordur.ama zararına şahitlik eden ebe ler var.ayrıca bıraktıktan 1 ay değil 2 yıl sonra azalıomuş etki..bakın bunu şöyle anlayın.bazı ciltlere kuruluk yapmıyo bazısına yapıyo kimi 2 ayda biterken kimi 6 ayda bitiyo..yani ne oluyo bünyeye göre değişiyo..kiminin gözleri gitmiş ya düşünün göz bu.binde bir ihtimal de ya bu bizsek !! kaslara zarar soyulma..soyulupta o soyuk yerleri geçmeyenler varmış.dğer mi Allah aşkına ya.bırakın zamanla geçer.insanın kalbi temiz olsun,zaten güzelsen sivilce ne yapçak ki güzel çuvaldada güzel :) bence silkinin güvenin her halinize.aman bakın.çok kötü bir ilaç bence..normal bir ilaç alıyoruz.adam zaten ürettiği maldan emin rahat ilacın içine atıyo bir kağıt ok bitti... ama bunda tanıtım kitapları yok imzalar vs.. ya bir zararı olmasa bukadar açıklama vs nie.iyiliğimiz için konuşuyorum beni yanlış anlamayın.ümitsizliğe sürüklemek istemem.kendimi düşünsem atıcam zaten ilaçları atar bakarım keyfime...ben hepimizi düşünüyorum.. gebe kalamayan arkdaşlar olmuş bazı doktorlar isyan etmiş bu ilaç nasıl tavsiye edilir diye..bırakın bence..sağlık bu...

benm tedavim bitti canım :) doz arttıkça sadece vücudun kuruma şiddeti artarmış doktor öle demişti.ben ilk ay 30 sonraki 5 ay 40 lık olmak üzere toplam 6900 mg kullandım 5880 yani 6000 kullanmam gerekiodu normalde.umarım bu fazladan aldığım 900 mg mın ceremesini çekmem ilerleyen zamanlarda..

bence çok haklısın..gebelik konusunda katılmıorm eğer 2 yıl olsaydı ilaçta 1 ay yazmazdı yani böle önemli bişey hakkında yanlış bilgi verceklerini sanmıorm.yoksa bu ilaçlar çoktan kalkmış olurdu piyasadan.eminim güvenmek istiorm bu ilaca ama 1 yıl beklemek istiorm gene de bebek için.başka sebeplerimde var gerçi ama bunu da düşünmüo deilim.benm şimdiki aklım olsa ki o zaman ki aklım sadece 7 ay uzaklıkta :) asla başlamazdım.benm çektiklerimi kimse çekmemiştir heralde..herşeyi geç şu bel ve kas ve kemik ağrılarıyla krampları beni inan öldürcek.kolumdaki egzamalar ve vücudumdaki tüylenmeler,dökülüo gerçi ama olsun..olmasa daha iiydi.benm yüzüm kesinlikle ilaca başlamadan önce çok çok daha güzeldi..biraz zamana bırakmalı heralde bilmiorm ama bu illetten kurtulmanın başka da yolu heralde..gerçi bu da kesin deil tekrarlayabilio sonuçta.toplam dozu alsan da almasan da...bilmiorm..trajikomik bi hikaye benm bu ilaçla geçmişim...

kızlarr izler için bişeyler uygulayıp başarılı veya başarısız olanların deneyimlerini bekliormm :):):)

dogru fazla dozla kuruma şiddeti artar ama fazla kuruluk cildi tahrişte edebilir ve zararlı cnm bence neyse bu uzaaaar gider sonucta sen tam bnm istedigim gibi kullanmıssın:)) bide şu izlere bi çare söyleseler kimyasal peeling dışında..

ya ben ilacı 4 ay kullnıcam 3.ayım biticek 3gün sonra.son aya giricem ama içim huzursuz çoğu kişi 6ay kullnıyor ben 4ay acaba tekrarlama riski daha mı fazla olur.4 ay 50mg olarak kullnıyorum.yani toplam 6000 yapıyor:44:

3 ay mı az deilmi ya :44:enaz 4 ay tedavi süresi die biliyorum yine tekrarlaması muhtemel

cnm kilona indeksli kilo BAŞINA 12O MG ALIyorsun bunu istersen 2 ayda al istersen 1 yılda değerlerine ve senn tercihine bağlı bu mesela ben 56 kiloyum almam gereken 6720 mg gibi bişe bunu tamamlamam günlük aldığım dola alakalı 20 mg da 8 ay olcaksa 60 mg da 3 ay oluyo mesela bunun gibi bişe :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…