Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
suratıma hiç bişey sürmüyorum bu arada arkadaşlar sadece dudaklarıma sürüyorum ilk zamanlar bir iki kere sürdüm çok kuru olduğunda doktoruma sorunca tavsiye etmedi bende bir daha sürmedim hiç gayet memnunum

suratım yıkadıktan sonra bazen bembeyaz oluyo o zaman su ile ıslıyorum ve yumuşatıyo su az da olsa

ne güzel canım maşallahhama bence yolmamaya çalış iz falan kalmasın..

bende kullanmıyorum hiçbir şey canım sadece krem kullanıyorum bir tane birde yüz temizleme köpüğü kullanıyorum ama losyon falan almadım doktorda yazmadı.cildini durumu nasıl çok mu sivilce var?

yok cnm sol yanagımda 1 tane iltihaplı oda iyileşme süresince kurumuş halde (heralde bunu görünce verdi doktorum) sağ yanagımda kucuk bi sivilce cıktı 2 tane ıltıhaplı vardı onlarda iyileşti son kabukları duruyo yinede ellemıyorum toplasan hepsini anca güzel bi iltihaplı sivilce eder :))

Merhaba arkadaşlar tedavimin 4. ayındayım dudak kuruması falan dışında benim ara ara mide bulantısı sıkıntım oluyor.özellikle sabahları falan daha yoğun oluyor.sizlerde de bu sıkıntıyı çeken var mı?Ayrıca B12 vitamini düzeyim düşük çıktı bu iki tedaviyi birarada gören var mı?:44:

bende 4. ayımdayım dudak kuruması dışında başka sorunum yok tatlım geçenlerde bi kaç gün uyurken sorun yaşadım o kadar:26:

ben henüz 15 gündür kullanıorum ama bnm dudaklarım feci derecede kurudu ve sık sık burnum kanıyor sizde de bunlar oluyor mu

hmm peki senin yüzünde şu an ne gibi değişiklikler var

şu an hiç aktif sivilcem yk canım 1 2 yerimde leke var oda son olan sivilcelerimin onlarıda yok diye sayıyorum

iyiki de kullanmışım diyorum benim yanağımda biri bitmeden diğeri çıkıyordu lekesikalıyordu bide şimdi eser kalmadı o sivilcelerden çenemde siyah nokta tarlası gibiydi oradı tertemiz şimdi belki bitince tedavim foto koyarım:26:

bnm sivilcelerm biraz söndüburnumun üstü feci derecede siyah noktaydı onlarda azaldıinş geçer hepsi de kurtulurum

canım benimde 3.ayımın bitmesine 10gün kaldı bnmde sivilcem kalmadı hiç ama lekelerim duruyo yaa senin eskiden kalma lekelerinde geçti mi ?

bnm sivilcelerm biraz söndüburnumun üstü feci derecede siyah noktaydı onlarda azaldıinş geçer hepsi de kurtulurum

benim burnumda yoktu ama varmışta ben yok sanıyordum onlar hepiciği bir anda döküldü pul pul siyah noktalar annamadım ne oldu bir anda ama iyi oldu
sabır lazım sadece kafama hiç takmıyorum

canım benimde 3.ayımın bitmesine 10gün kaldı bnmde sivilcem kalmadı hiç ama lekelerim duruyo yaa senin eskiden kalma lekelerinde geçti mi ?

tatlım benim yanaklarımda izler vardı biri bitmeden diğeri başlıyordu hiç eksiklmiyordu ve ben sıktığım için mor mor lekeleri kalıyordu onlardan eser kalmadı
tedavi süresince çıkan sivilcelerimi sıkıyorum kanıyo ve yara oluyo sonra kuruyo yine yoluyorum saysam 1 yada 2 yerimde leke vardıronlarda yen, iyileşiyo geçeceklerdir yani

haftaya 6.aya gireceğim artık hiç sivilce çıkmıyor izlerim hala var ama renkleri soluk arada kızarıyor o kadar onlara da tedavi uygulayacağım nasılsa inş hepimiz toptan kurtuluruz

merhaba herkese
ben ilaca başlayalı 6 gün oldu . 20 mg kullanıyorum kilom 50 yasım 15. (ilacın dozu az mı? )cildimin kurudugunu hissetmedim. ama arkadaslarım cildimin düzeldiği söylediler. yanlış tedavi mi görüyorum ? daha kötüsü olması gerekmiyor muydu?
yardımcı olursanz sevinirim
ayrıca avenenin nemlendiricisini kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…