Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bende bu ilacı 10 gündür kullanıyorum.sivilcelerim hemen küçüldü etkisini çok çabuk gösteriyo.kullanmadan önce bende yan etkilerinden dolayı çok korkmuştum ama korkulucak bişey olmadı çok şükür.cildin kuruması için bol bol su iç dedi doktorum bide ilacı alırken 2 bardak suyla akşamaları tok karnına iç dedi.gündüzleride la roche posay ın 50 faktörlü koruyucusunu kullanıyorum.dudaklarımada sürekli nemlendirici lipstick sürüyorum.1 ay kullan gel devam edip etmiyceğine öyle karar verelim dedi.ilaç kullanımı bitince izler içinde franksiyonel lazer yapılıcak ve çok güzel bi cildim olucak inşallah...sormak istedikleriniz olursa yazabilirsiniz..

ergenliğin bitmesine gerek yok ben 16 yaşında kullanmıştım bi tanıdığımızda daha 14 yaşındayken kullanmıştı doktoruna göre değişiyor galiba...

aslında kullanılmaması lazım çünkü ergenlik sona erdiğinde geçebilir sivilceler yada dışarıdan sürülen ilaçlarla biz bile kullanmaya başlamadan önce bu kadar korkuyoruz etkilerinden..yinededediğin gibi doktora göre değişiyor.bir sıkıntın olmadıysa çok şükür önemli değil ozaman o karar doktorakalmış.

bende bu ilacı 10 gündür kullanıyorum.sivilcelerim hemen küçüldü etkisini çok çabuk gösteriyo.kullanmadan önce bende yan etkilerinden dolayı çok korkmuştum ama korkulucak bişey olmadı çok şükür.cildin kuruması için bol bol su iç dedi doktorum bide ilacı alırken 2 bardak suyla akşamaları tok karnına iç dedi.gündüzleride la roche posay ın 50 faktörlü koruyucusunu kullanıyorum.dudaklarımada sürekli nemlendirici lipstick sürüyorum.1 ay kullan gel devam edip etmiyceğine öyle karar verelim dedi.ilaç kullanımı bitince izler içinde franksiyonel lazer yapılıcak ve çok güzel bi cildim olucak inşallah...sormak istedikleriniz olursa yazabilirsiniz..

canım sende hoş geldin aramıza.inşallah herşey gider.bebek gibi bir cildin olur.

yüz için solecrin güneş kremi dudak için blistex göz kuruması için göz doktoru burun kuruması ıcın cılt doktorunuza basvurmalısınız :) böylece sorunlarınız aza iner :82:
yeme içmeye dikkat edilmesi gerek :KK56: alkolden uzak durmak sigarayı azaltmak kesinlikle et yememek katı yağ tüketmemek arada yürüyüş yapmak gerekir :KK64:

yüz için solecrin güneş kremi dudak için blistex göz kuruması için göz doktoru burun kuruması ıcın cılt doktorunuza basvurmalısınız :) böylece sorunlarınız aza iner :82:
yeme içmeye dikkat edilmesi gerek :KK56: alkolden uzak durmak sigarayı azaltmak kesinlikle et yememek katı yağ tüketmemek arada yürüyüş yapmak gerekir :KK64:

lens kullandığım için göz kurumasına refresh suni göz damlası kullanıyorum eczanelerde bulabilirsiniz :))

geçmiş olsun canım bitmiş yinede ilacın.umarım en kısa zamanda şikayetlerinde biter.bencede bebiş için bir sene bekle.sağlıklı doğması önemli.sende şikayetler çok ağır göstermiş kendini.birde bana doktor dudağıma hametan pişik pomat vermişti o çok iyi geliyor deneistersen..bu arada cenazen varmış başın sağolsun.

saol canım Allah sizlere ömür versin..ben başta kullandım hametan onunla başlamıştım.güzel o da sonra bepanthene e döndüm.ama bilinçli deil elime o geçti ona devam ettim simdi vazelinle bepanthene karıştırıorm dudaklar iileşioda kenarları çok can yakıo ve uzun sürüo iileşmesi uçuk gibi aynı.evet canım beklicem dediğin gibi sağlıklı bi bebek herşeyden önemli..

canım çok başındasın daha..ilk başta söndürüp düzeltio,ama 10 gün çok çok erken etkileri ve yan etkileri tartışmak için.bu ilacı kilona göre kullanıosun,alman gereken dozu almadan da hiçbir doktor bıraktırmıo.1. ayın bitime yaklaştıkça yüzün kusmaya başlıo.benm 4 ay kustu mesela,tedavim bitti hala sivilcem var yüzümde bi tane.ilerleyen zamanlarda kullandığın lip stick falan yetmio,ben bepanthene nin merhemini resmen kalıp gibi sürüodum bana mısın demiodu.ki hala öle.bana kimyaal peeling yapıldı,sor bi faydasını gördünmü die hayır.çektiğim acıyla kaldım.sennki yeni bi yöntemmiş duydum bende etkiliymişte,inşş faydasını görürsün.ben kendi haline bıraktım şimdi ilaç vücuttan temizlenmedikçe hiçbirşey normale dönmicek çünkü.inşş bebek gibi bi yüzün olur,kafana takılan bişey olursa her zaman yardımcı olurum,tedavim bitti ama burdan kopamıorm..

bak geçen ayy baya et yedim sonuçlarımdagayet iyi çıktı kesinlikle et yenilmeyecek diye birşey yok ..

kızlar 1,5 ay kadar oldu baslayalı ilaca. yuzumdekı sıvılcelerde artıslar oldu tabı. normalde mınık mınık cıkan sıvılceler sımdı kocaman oluyo. dudak problemı hıc yasamadım. sadce arada derı degıstırıyo. ama tum gun ve gece ya ruj yada dudak stıklerıyle yatıyorum. zaten surmeyınce gerılıyo hemen. psısık evet etkılıyo ınsanı. nebılım belkıde ılacınetkısı degıldır ama olumu daha cok dusunmeye basladım. garıp korkular olusuyo . ellerımde kırmızı kucuk bereler oluyo. daha cok var ama bıtmesıne. bırde yazın nası kullancam bu ılacı bılmem dr korunursan bısı olmaz dedı ama yazın ne kadar korunabılırsın

bak geçen ayy baya et yedim sonuçlarımdagayet iyi çıktı kesinlikle et yenilmeyecek diye birşey yok ..

bence kolestrol sorunu olan et yememeli sonuçta kontrol amaçlı ilaçı bıraktıktan sonra bol bol yesin nie boştan yere karaciğerimizi yorcazki :) ama hıcde yemesin demiorum ayda bıkere ıkı ayda bıkere yağsız ızgara et yenebilir sonuçta vücudun onada ihtiyaçı olabilir

kızlar 1,5 ay kadar oldu baslayalı ilaca. yuzumdekı sıvılcelerde artıslar oldu tabı. normalde mınık mınık cıkan sıvılceler sımdı kocaman oluyo. dudak problemı hıc yasamadım. sadce arada derı degıstırıyo. ama tum gun ve gece ya ruj yada dudak stıklerıyle yatıyorum. zaten surmeyınce gerılıyo hemen. psısık evet etkılıyo ınsanı. nebılım belkıde ılacınetkısı degıldır ama olumu daha cok dusunmeye basladım. garıp korkular olusuyo . ellerımde kırmızı kucuk bereler oluyo. daha cok var ama bıtmesıne. bırde yazın nası kullancam bu ılacı bılmem dr korunursan bısı olmaz dedı ama yazın ne kadar korunabılırsın

yaa canımm bende korkmadığım şeylerden başladım ve aşırı bi ölüm düşüncesi var,istek deil ama korku şeklinde.ilaçtan olabilir mi? ben dönemsel die düşünüodum.eşim uyumadan uyumam lazım yoksa asla uyuyamıorm.normalde ışıkta asla uyuyamam şimdi gece lambası yetmio.uyumaktan bile korkuorm.geçer heralde dimi ya..

bu ilacın yan etkilerinden biri de ağır depresyondur arkadaşlar...

benim de kullandığım bir dönem bana nasılsın deseler gözlerimden yaş süzülüyordu. ağlıyordum.

bilginiz olsun. doktorunuz sizi bu konuda daha da bilgilendirmeli gerekirse b12 vs. vermeli. bnm doktorum bana ilacı bıraktırmıştı mesela.

canım yüksek faktörlü koruyucu alırsın saat 16_17 ye kadar güneşe çıkmazsın birşey olmaz öyle yatıp güneşlenme.sivilceler geçsin seneye rahat rahat güneşlenirsin.

bence kolestrol sorunu olan et yememeli sonuçta kontrol amaçlı ilaçı bıraktıktan sonra bol bol yesin nie boştan yere karaciğerimizi yorcazki :) ama hıcde yemesin demiorum ayda bıkere ıkı ayda bıkere yağsız ızgara et yenebilir sonuçta vücudun onada ihtiyaçı olabilir

eğer doktorun diyet önerdiyse zaten kan sonucunagöre demiştir.bana önermedi birşeyde olmadı havuçta yemeyin diyorlar birde YASAKKKK diyorlar ben havucu çok severim yiyorum ama sonuçlarda bir değişiklik olmuyor.eğer dokunursa yedikleriniz biraz azaltırsınız düzelir.o yasak bu yasak yok onu yapıyor böyle etkiliyor diye kendinizide olumsuz etkilemeyin.

yaa canımm bende korkmadığım şeylerden başladım ve aşırı bi ölüm düşüncesi var,istek deil ama korku şeklinde.ilaçtan olabilir mi? ben dönemsel die düşünüodum.eşim uyumadan uyumam lazım yoksa asla uyuyamıorm.normalde ışıkta asla uyuyamam şimdi gece lambası yetmio.uyumaktan bile korkuorm.geçer heralde dimi ya..

canım seni biraz fazla etkilemiş ilaçtan olabilir ama kendini olumlu olarak motive et düzelecek geçici bir durum canım karamsarlığa kapılma.

bu ilacın yan etkilerinden biri de ağır depresyondur arkadaşlar...

benim de kullandığım bir dönem bana nasılsın deseler gözlerimden yaş süzülüyordu. ağlıyordum.

bilginiz olsun. doktorunuz sizi bu konuda daha da bilgilendirmeli gerekirse b12 vs. vermeli. bnm doktorum bana ilacı bıraktırmıştı mesela.

canım çok üzüldüm senin adına inşallah bizlerde olmaz bazı insanlarda öyle bir etki oluyor.bir yakınımda kullanırken arada esip gürlüyordu geliyorlardı..

bu ilacı kullanıpta yanında harici bi ilaç kullanmak istemiyorum ama dün kontrole gittim 2.ayım için sivex losyon vermiş sivextende memnun olan var olmayan var etkiside sadece iltihaplı sivilcelerde kurulugun artması için die biliyorum doktorumda üstüne sür dedi sadece ama almak istemiyorum çünkü zaten cildim pul pul kuruyup dökülüyor cildimin kuruma problemi yok..harici ilaç kullanmayanlar var mı? kullandıysanız neyi kullandınız? hala almış deilim losyonu

bu ilacı kullanıpta yanında harici bi ilaç kullanmak istemiyorum ama dün kontrole gittim 2.ayım için sivex losyon vermiş sivextende memnun olan var olmayan var etkiside sadece iltihaplı sivilcelerde kurulugun artması için die biliyorum doktorumda üstüne sür dedi sadece ama almak istemiyorum çünkü zaten cildim pul pul kuruyup dökülüyor cildimin kuruma problemi yok..harici ilaç kullanmayanlar var mı? kullandıysanız neyi kullandınız? hala almış deilim losyonu

bende kullanmıyorum hiçbir şey canım sadece krem kullanıyorum bir tane birde yüz temizleme köpüğü kullanıyorum ama losyon falan almadım doktorda yazmadı.cildini durumu nasıl çok mu sivilce var?

bana çok etki göstermedi arkadaişlar dudak kuruluğundan başka geçenlerde bir hafta kadar uyumada zorluk çektim ama sadece o kadar:nazar:

4. ayıma girdim dün doktorum iyi gözüküyor dedi bennce de iyi şükürler olsun:nazar:sivilcem çıkarsa ben onları yoluyorum:KK57::KK57: ve yara oluyo kabuk oluyo ve soyuluyo:KK9:
şükürler olsun memnunum çok gelecek ay doz hesaplaması yapacağız dedi doktorum inşallah en iyi şekilde biter

X