Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bende çok korkuyordum bu ilaçtan allaha şükür iyi döküülmüyo şimdi eskisi kadar

daha ilk günüm kan tahlili falan derken aldım ilacı sonunda..küçük ufak bi mutluluk var içimde 4 yıldır ugrastıgım sivilcelerden sanki kurtulucam onun heyecanıydı.halbukı neydi o eski halim dag gibi sıra sıra çıkan... neyse hislerim uzar gider böyle dokturum bide bana temizleme jeli yazmıs ama fiyatı fazlaydı alamadım onun yerine yüzüme sabun kullansam olurmu ?

canım sabun kurutur kullanmanı tavsiye etmem

cnm bu ilçla doğum kontrol hapı kullanılabiliyo mu? bendede adet düzensizliği var gerçi doktorada sorcam kontrolümde ama sende paylaşırsan sevinirm.

cnm bu ilçla doğum kontrol hapı kullanılabiliyo mu? bendede adet düzensizliği var gerçi doktorada sorcam kontrolümde ama sende paylaşırsan sevinirm.

Evet canım kullanılabiliyor,benim kist ve hormon bozukluğu sorunum vardı,doktora sordum ikisi birden zarar vermez mi diye. Hayır,sorun olmaz genelde hastalarım ikisini birden kullanıyor dedi. Tabi doktoruna danışmayı ihmal etme sen yine de.

Şu iki gündür yüzümde ufacık ufacık kırmızı sivilceler çıktı
Çok kötü oldum tam da yüzüm düzeldi derken canım sıkıldı.
Ama suç bende galiba, yediklerime hiç dikkat etmedim bu aralar.
Aylardır yemediğim patates kızartmalarını,cipsleri,kahveleri,ketçapları ilaca güvenip tüketip durdum
Küstüm hepsine işte

canım bi doktora git belki o bi şampuan falan verir.tedavin bitmiş ne güzel.peki hiç iz kaldımı yüzünde?

doktara qttım sampuan verdi ız sole az var oda tedavıden oncede vardı snrda kaldı tabı doktorum dıfferın verdı bna cok ıı qeldı yuzum soyuluo e tabı ızlerde yok oluo 6 ay kullncam 2 ayımdayım suan gayet memnunum tedavımde de 2 ay conturtubex kullandım oda bıraz ıı qelmıstı yuzume..

bna doktorumun soledıqı onemlı seylerden bırı sıvılcenın yedıklerle alakalı olmadıqı aksıne hormonlarla ve stresle alaklı olduquydu.. ama su var bn sunu yedım yuzum kotu olck dıe sartlandırrsan stresten tabıkı kotu olr

temizleme jeli kullanmamız şart mı bişey kullanmasam olmazmı sadece suyla yıkıyayım diyorum?

bana doktorum sadece suyla temizle demişti.. suyla temizledim 8 ay kullandım ilacı ha clinique in sabununu kullandım son aylarda fakat kurutmadıgı içn kullanmıstım

Aslında bana da doktorum aynısını söyledi ama işte yerleşmiş bir kanı var,insan direk ona bağlıyor.

temizleme jeli kullanmamız şart mı bişey kullanmasam olmazmı sadece suyla yıkıyayım diyorum?

Ben de başta doktorumdan bir temizleme jeli tavsiyesi istemiştim,önerdiği pahalıydı alamadım o ay,diğer ay gittiğim de hiçbir şey kullanmadım yüzüme dedim,kullanmana gerek yok dedi. Ben suyla yıkıyorum sadece.

Benim de tedavi öncesi izlerim var,geçmiyorlar hiç.Sen ilacı kaç ay kullanmıştın?Conturtubex'i tedavi sürecinde mi kullandın,bu pahalı olan,yanıklarda kullanılan ilaç mı?

Benim de tedavi öncesi izlerim var,geçmiyorlar hiç.Sen ilacı kaç ay kullanmıştın?Conturtubex'i tedavi sürecinde mi kullandın,bu pahalı olan,yanıklarda kullanılan ilaç mı?

sıgorta karsılıyo cok pahalı deqıl doktorum verdı snde bı sor ıstersen evet yanık ız qıbı seylerde kullanılıo doktorum bna ıı olduqunu cildi nemlendırdıqını de soledı son 4 ayımda kullndım sanırsam ıı qeldı sımdı dıfferın kullanıyorum acayıp sosuyo suan bıle yuzum soyuluo ızlerım de bayagı gectı dusunun 6 yıllık ız

kizlar ben persembe gününden beri cok kötü hastaydim ve acile gittim doktorum roaccutane yi birakmami istedi. bana antibiyotik yazdi. iki gündür kullanmiyorum hapi. aslinda antibiyotik yasak bu hapla deilmi ama hepsi deil sanirim sadece sonu cyclin ile bitenler?

mrb arkadaşlar.ben bu ilacı size hiç tavsiye etmiyorum.ben yüzümde iltihaplı akne olmamasına ragmen bu ilacı kullandım.hemde iki kere.ilaç bitiminden itibaren bir yıl sonra yıne sorunlar baslıyor.her iki sefer kullandıgımdada aynı sey oldu bır yıl sonra sivilce çıkmaya başladı tekrardan.bir keresınde prof. bir hocaya gittim ve bu ilacı kullandıgım için bana çok kızdı.sonradan öğrendimki bu ilacın etkileri yıllar sonra bıle cıkabılıyormus.ben yuzumdekı renk soluklugunu bıle bırkaç doktor bu ilacı kullanmama bagladı.ve bu ilacın etkısının erkeklerde kadınlara gore daha basarılı oldugunu soyluyorlar.ben artık kendı ılacımı kendım secıyorum.ve ınanın en son gıttıgım doktordan bıle daha ıyı sonuc aldım kendı sectıgım ilaçlarla.size duzenlı cılt bakımını tavsıye edıyorum ayrıca.

tam dozunumu kullanmistin ?

benim etrafımda bu ilacı kullanan çok kişi var.ilaç bittikten sonra cipse kolaya saldıranlarda,güneşe direk çıkanlarda ilacı kullanırken sivilceyi sıkanlarda stresi çok olanlarda geri geldi evet çünkü ilk etkeni stres zaten.ama şuan tam karşımda yediğine içtiğine dikkat eden kendini koruyan bir roaaccutane eseri var o kaymak gibi yüzünü öpmeye doyamıyor insan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…