Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

göz altların çukurlaşmaz canım ona neden olcak bişey yokta bu geçen sivilcelerin yerleri çukur çukur hep o sinirimi bozuo benm bide kalan beyaz ve siyah noktalar ve nohut kadar sivilceler..belki arkadaşların dediği gibi zman geçtikçe toparlar

yan etkisi bu olabiliyor canim göz altlarini cöktürebiliyor oyüzden korkuyorum

tamam canım biraz daha sabredeyim bakalım

kızlar ben daha önce durumu yazmıştım ama bşey danışıcam o yüzden kısaca yazıyım.
roaccutane dan cok umutluydum fakat yan etkıleri hasta edip yataga düşürdü beni ve braktım mecburen:/
ama içimdeki kurtulmalıyım artık su sıvılcelerden dye söylenen kızdan kurtulamıorum bi türlü...24 yaşndayım ve hakıkaten sıkıldım artık..
bu ilaçta çare olmadgna göre,ne dersiniz napmalıyım((((

yan etkisi bu olabiliyor canim göz altlarini cöktürebiliyor oyüzden korkuyorum

onu hiç duymadım tatlım ya yan etkilerini çok araştırdım ama bunu senden duydum.benm elmacık kemiklerim daha dorusu burnumun yanları çökmeye başladı yandan bakınca dümdüz bi suratım olmaya başladı.ben ifade oturyo artık sanıodum ve zayıfladım ona yoruodum.bu ilaçtan kaynaklanan bi bozukluk olabilir mi? eğer buna da bu sebep olduysa pes derim yani...

Şu göz çukurlaşmasını burdan duyduğumdan beri ödüm kopuyo resmen.
Yazmıştım buraya gözlerim ağrıyor diye. Enfeksiyon kapmıştı gerçi ama ilaçlarım bitmesine rağmen ağrılarım devam ediyor. Belki atam geçmemiştir ondandır ama burda yazılanları duyunca tedirgin oldum. Bugün tahlile gidiyorum,doktora sorucam bu mevzuyu.Umarım bi şey yoktur.

Doktordan geldim 4.ayıma girmiş bulunmaktayım.
Tahlillerim çok şükür normal çıktı, burun kanamalarım çok arttığı için başka bir ilaç verdi.
Göz çukurlaşmasını,ağrılarımı sordum. Gözlerde kuruluk yapabilir,çukurlaşma yapmaz dedi.
Ağrılarımın da kuruluktan kaynaklandığını söyledi yeniden damla kullanıcam.
Kızlar olumsuz düşünmeyelim,yan etkilerinden korkup telşlandıkça başımıza geliyor, inşallah hepimizinki geçicek.

arkadaşlar ilacın 5. günündeyim dudaklarımda kurumalar başladı ...bende günde 50 mg alıyorum...aynı dozda kullanan arkadaşlar varsa eğer bu ilacı kullanma süresinin ne kadar olacağını mrk ediyorum...haziranda düğünüm var nasipse...acaba o zamana kadar iyileşirmiyim.

arklar sagolun hala temizleme jeli kullanmıyorum sadeceyle suyla yıkıyorum 6.günümdeyim sadece dudaklarımda kuruma var. gelişmeleri ara ara sizinle paylaşıcam kızlar.. herkese pamuk gibi ciltler ))

canım kilonla 120 yi çarp toplam alman gereken dozu bul.
kullandığın dozla 30 u çarp 1 ayda kullandığın dozu bul
1 ayda kullanacağın dozu toplam doza böl kaç ay kullanman gerektiğini bulursun.
mesela 50 kiloysan 4 ay kullanman gerekecek ve düğününe kadar bitmiş olacak..
umarım kaymak gibi bi cildin olur ay gibi parlayan bi gelin olursun..ama ben inanıorm ki her halinle çok çok güzel bir gelin olursun..

ayyy eger ondansa bende cok üzülürüm ( ya ben nette arastirirken tesadüfen rastlamistim.. bazi kisilerde cökme falan oluyormus. birde bu ilac insanlari daha cabuk yaslandiriyormus.. ilerde sarkabiliyormus cildin falan diye duydum.. oyüzden ben artik devam etmek istemiyorum ya.. bence sende doktoruna sor bu konuyu..sence bende bile okadar yan etkisi sonradan cikabilirmi toplam 2300 mg alsamda (((((

sizlerin yazdıklarını okudukça halime şükrediyorum,hiç sorun yaşamıyorum neredeyse haftaya 5.ayıma giricem ve sivilcelerim çoktan geçti sadece izleri kaldı onların da renkleri soluklaştı,ellerimin ve dudaklarımın kuruması biraz da eklem ağrısı dışında sorun yaşamıyorum inşallah bu şekilde de bitiririm,kötü etkilerle baş eden arkadaşlara da geçmiş olsun diliyorum,inşallah kurtulursunuz

kızlar bildiginiz gibi bu ilaç a vitamini içerikli dogrudan kolestrolle alakalı yani.. yediklerimiz eger kolestrol düşürücü olursa saglık sorunu yaşıycagımızı pek düşünmüyorum özellikle havuctan uzak kalınmalı onun yerine kolestrol düşürücü elma ve incir yememiz gerekli elmanın hem cilde de cok faydası var bilinçsiz yere havuç yada kolestrol artırıcı gıdalar yersek a vitamini zehirlenmesinden doğru eşşek cennetine valla..kızlar nacizane tavsiyem bol bol sebze meyve ve ekstra elma,incir

ve ufak bi dipnot: ASLA sivilcelerinizi sıkmayın!

deri döküldüğündemidir nedir bide kaşıntı yapıyo fazlasıyla.şuan çenem deri soyulması yüzünden bembeyaz krem sürüyorum 20 dk sonra tekrar makyaj zaten yapılmıyo daha beter olmasın diye.en insan soyuyo tabi çünkü kimseyle konuşamıyorum böyle nasıl olucak bu durum ya

çok teşekkür ederim iyi dileklrin için ...4.5 ayda bitiyor hesaplarıma göree...

ya bende iice korktum şimdi..bilmiorm ki bebeim ya napsak..sende olmaz heralde de beni düşünsene 6900mg aldım....Allah ımmm bişey olmaz inşş ve sivilcem hala duruo bu arada çok ilginç deil mi ya 1 hafta oldu ve hala duruo..ben boşuna mı çektim o kadar sıkıntıyı ya..

bilemiorum ama doktora gitmelisin bence.birde bi topik var sivilcelerebu su ile veda edin diye onu denesene.bende sonradan ciktiginda onu yapcam

kızlar dudaklarınız için blistexi önerebilirim çok güzel bir ürün eczanelerde satılıo normal lipstick gibi mavi olanı çok güzel tavsiye ederim :):90:

canım bnde 50mg kullanıyorum günde 47 kiloyum 4ay kullanıcam şuan 2. ayım bitmek üzeree

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…