Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
aaa bunun sıvısı vardı bizde,spor yaparken alınca daha ii etki ediyo zayıflamak için. tabi spor yapmadığm için içmemiştm. baslasammı napsam ya?

evet cnm araştrdm bnde nettede öle yazıo spor yapnlar için fln daha ii etki ediymş hmde kas ağrısını fln dindirymş ondn verdi sanırm doktrda bana ama bn kullnmyrm çok zayyfm ztn :)

26 gündür kullanıyorum, bugün duşta yüzüm soyuldu, özellikle burnumun üstü.. duştan çıktım bi baktım, burnum parlıyo :) gitmiş bütün siyah noktalar

Selam benimde bugun 40. günüm bitti. 3. aya giricem lakin yüzüm ilk günkü gibi korkunç
Aslında kırmızı lekelerim var birsürü, yüzümü elleyince gayet pürüzsüz.anlamadımki ne iş.
Bir de daha önceki mesajımda atıp tutmuştum yan etkileriyle ilgili.şu an bel ağrısından ölüyorum.ellerimide hatır hutur kaşımışım iyice tamirci çırağına döndüm heryerim yara bere oldu.kurumayla ilgili ellerimin üstünede bişeyler oldu terleyince falan çok yanıyodu 1 haftadır hergün sürekli bepanthen sürdüm onlar iyileşti.(Elleri kuruyanlar bepanthen kullanın ) Ve dudak kuruluğum kontrolden çıktı artık engel olamıyorum sürdüğüm kremleri yemeye başladım 2 dk da bir krem sürüyorum piskopat gibi.
benim daktır bana sabah akşam sürmem için nemlendirici tarzında bir krem vermişti o bitmek üzere.çok iyi geliyor ama şimdi ona okadar para veremiycem sizin tavsiye ediceğiniz bir krem varsa söyleyebilir misiniz?Normal nemlendiriciler pek etki etmiyor sürdükten 10 dakka sonra yine ağzım yüzüm bembeyaz oluyor.onu önlemek için istiyorum. herkese geçmiş olsun tekrardan
:82:

dudak için soruosun sanırım. ben neutrogena nın dudak lipstick ini aldım yeni. bana iyi geldi bi bak istersen.

canım bende bel sırt ve boyun ağrısı çekiorm aylardır bu ay kollar da katıldı tam oldu.sanki düzleşti boynumla kalçamın arası yan bile dönemiorm.doktor ilaç yüklemek istemiorm zaten yeterince ağır bi ilaç tedavisi bu keçi sütü veya keçi peyniri ye dedi.ben kokusundan tiksindiğim için ne içebildim ne yiyebildim.dudaklar fena benm aylar sonra son 3 gündür burnumun içi gene kurudu.kanıo hep.ikisine de bepanthene merhem kullanıorm.ellerimin üstü de kudurdu gene kıpkırmızı sedefli gibiyim aynı hem kaşıntısı hem de görüntüsü mafedio beni.gece yatmadan önce onlarada bepanthene i yığıorm bol bol sabah kalkıorm pamuk gibi ama gün içinde gene aynı hale gelio.benm son 29 günüm.görenler yüzün çok güzel olmuş dio.izlerimin kırmızılığı da geçio artık.ama burnumun üstünde bikaç tane siyah noktam var,gözeneklerim aşırı genişledi ve yanaklarımda beyaz noktalarım var tektük.bitanede nohuttan biraz küçük bi beze gibi bişey var onlar geçmedi hala.zaten tdavimi 1 ay uzattı doktor inşş geçer de 1 ay daha içmek zorunda kalmam.ama iiki de uzatmış baksana hala geçmeyenler var.yüzüme nemlendirici olarak ceradolin kullanıorm.fiyatı 20 tl doktor verdi eczaneden aldım.çocuklarda bile güvenle kullanılan bi nemlendiriciymiş.bütün gün çok güzel nemlendiriyo başka bişeye ihtiyaç duymuorm ki benm cildim normalde de kuruydu şmdi daha da kuru.hani böle kaymak gibi olanlar varya ciltleri tedaviden sonra,umarım bizde öle kaymak oluruz..acil şifalar ve kaymak gibi bi cilt diliorm..

offf okudukça korkmaya başladım bu ilaçtan.Bende bu sabah 20 mg.ilk hapımı içtim.Akşamları 10 mg. lık haptan içeceğim.Ama korktum çok kızlar yaa,herkes farklı bişi demiş (

arkadaşlar size önerim suratınıza krem kullanmamanız :94::94:
ben dudaklarıma ve eellerime sürüyorum 2. ayım bitiyo
ağrısı olan arkadaşlar kaç kilo ve kaç mg doz kullanıyo ağır gelmiş olabilir ilaç canlarım

güzelim yüze krem kullanmamak mümkün mü ayrıca doktor özellikle nemlendirici önerdi çünkü nemlendirici ölü deriyi atmaya yardımcı oluo.nemlendirici kullanmazsak yzümüz hassas olduğu için daha çok tahriş olur hem.ben 49 kiloyum 40 lık kullanıorm 5 aydır.ilk ay 30 kullandım.ağır gelmiş olabilir mi bilmiorm ama bitti zaten son 28 günüm :):) bitcek bu acılar :)

ben kullanmıyorum canım mesala
ben 63 kilo ile başladım bu ilaca ve 40 mg la başladım hala da 40 mg
ya laç sana ağır geldi yada bana hafif geldi ama düzeliyo suratım ben çok memnunum

ben kullanmıyorum canım mesala
ben 63 kilo ile başladım bu ilaca ve 40 mg la başladım hala da 40 mg
ya laç sana ağır geldi yada bana hafif geldi ama düzeliyo suratım ben çok memnunum

bünye meselesi heralde canım ya.herkeste yaptığı etki başka kimisi 1 ayda düzelio kimisi benm gibi 4,5-5 ayda.inşş benmde bu önümdeki 27 günde iice düzelir ya..

45.günüm bugün ilk bir ay çok iyiydi cildim baya düzelmişti ama son 4-5 gündür baya büyük sivilceler çıktı sağ yanağımda bayada acıyolar ama adet günümde yaklaştı onunda etkisi olabilir tabii moralimi yksek tutmaya çalışıyorum doktorumun verdiği süre 4 ay bugün düşündümde daha yarısı bile olmadı sabıırr:2:

Sabret sabret,bu sıkıntıların meyvesini topladığımız günler de gelecek inş.
Çevrendekilerin yüzün düzeliyor demesi o kadar hoş bi şey ki...
Duyucaz bu sözleri bizler de.Yeter ki inanıp sabredelim.

ben yüzüme krem sürmezsem yüzüme bi avuç un fırlatmışlar gibi duruyor ve doktor krem kullanmayı ihmal etme kurudukça sürmen lazım dedi.55 kiloyum 40mg kullanıyorum belimin ağrısı ara ara geliyor artık düşünmüyorum.

bi arkadaşım kullanmıştı bu ilacı cildindeki sivilce izleri bile gitti şimdi kaymak gibi oldu cildi ama kullandığı zamanlar hatırladığım kadarıyla her hafta şeker ölçümü yaptırıyodu yanından dudak nemlendiricisini eksik etmiyodu hatta gözlerinin bile kuruduğunu sölemişti tek güzel yanı var o da saçlar çok çabuk yağlanmıyo ben kullanmadım tabi bilemem

inşallah bebek gibi olur yüzlerimiz:78::78::78::78:

inşş canım ya..bende gördüm bikaç kişi tedavisi biteli 1 yıl olmuş 6 ay olmuş.yüzleri kaymak gibiydi.onları gördükçe moralim düzelio..ama bugün çok sinir bozucu bişey oldu.çenemin altında kıpkırmızı acılı bi sivilce çıktı.ona canım çok sıkıldı umarım kendini bilmez şey haddini anlar ve hemen geldiği gbi gider.çektiğim bu sıkıntılara değmiceini düşünmek bile istemiorm..

ÖNCELIKLE HEPINIZE MERHABA

bugün itibariyle aranıza bende katılıyorum. 65 kıloyum ve 40 mg la basladım.
yüzümde öyle cok buyuk sıvılce yok kucuk kucuk cıkıyor. ama mınım mnık kızarıklıklar var sureklı. artık fenalk geldı gecıcı cozumlerden yazın azan adet oncesı azan sıvılcelerden ve kırmızı lekelerınden. bende roaccuntane.
dr nemlendırıcı ııcn bışı demedı . ben ınt arastırdıgımkadarıyla nemlendırıcı ıstyormus. bepanten yeterlımı . onamı baslasam. bırde benım cıldım ole her nemlendırıcıyı kaldırmaz . kurutmayım derken her yerım sıvılce olmasın korkuyorum nemleırıcı surmeye.

cnm hoşgeldn aramza :) cildin öyle bi kuruyoki ne kadar yağlı nemlendirici sürersen sür 1saat snr sürmemiş gibi oluyosun o kadar kurutuyo yani:) bn bepanteni tvsiye etmem çünkü tüylenme yapıyo diyolar.ben kullnamadım ama ynede aklnda bulnsn.ben ceradolin diye bi nemlendirici kullnyrm eczanelerde satılıyo yüzümü baya ii nemlendriyo günde 2 kez sürmem yetiyo fiyatıda diğer nemlendricilere göre baya uygun 19 lira bu da sana fikir olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…