Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
:nazar::nazar:çok sevindim inşallah bizim sonumu zda seninki gibi olur bu ara daha çoğaldı sanki bide ben yoluyom yara oluyo yerleri hep değişik işte yaaa düzelecek ama genel olarak memnunum 1.5 ayım doldu

ay dokunma cnm bna doktorum dedı cevrendklerı uyr elını yuzune qetrdıqınde elıne ursunlr dedı:KK70: bnde ole yptım unutp ne zmn elımı yuzme qtrsem ann elıme vuruodu bı hafta snr hıc yuzumle oynamadım suan da allha sukur hıc dokunmuorumm.. herseyden memnunm tek derdım sac dokulmem buqun doktara qttm tahlıl ypck ıste dedı bu ılacın etkısı 6 ay surr dedı..:KK43:

RoSeSpRiNq seninle ayni dönem kullandik biz ilaç güzel etki gösterdigine çok sevindim :)

bende 1.5 ay oldu tedavim biteli sivilcelerim gitti ama izlerim kaldi zaten baslamadan öncede vardi bu ayin sonunda doktora gidecegim bakalim ne önercek. bu ilaci basladigimda ölecegimi sanmistim o kadar kötü seyler yaziyolarki herkez farkli kizlar kötü tecrübeler yasayan insanlarin yazilarini okuyup vazgeçmeyin derim ben fazla yan etki yasamadim yani en azindan hayatimi etkileyen yan etkiler degildi depresyon bi ara oluyo ama zaten ilaçin yuzunden oldugunu bildigin için pek takmiyosun :) zaten her ay kan testi yapiyosun gidisat kötü olsa doktor birakmani söyler
sormak istedikleriniz varsa cevaplarim kizlar.

bu arada bazi arkadaslarda saç dökülmesi olmus bende hiç olmadi Allah sükür bende en fazla olan sey bel agrisidi gerisi 1-2 gün sürdü geçti :)

bide ben hergün ilaci içmeden önce Ayet el kürsi okuyordum yan etkilerden korumak için gerçektende korudu :)

sn sanslı olanlardansın demekkı :KK52: cnm bn ılacı kestıkten snr qıttım suan nemlndırıcı, ımex dıe bır sabun snr dıffrın kullanıorum gayet memnı-unm sadce az ızlerım var ama olsun onlar ztn tedavıden cok oncede vardı ..

kızlar bende tekrarladı ya bu sivilce illeti 3 yıl önce kullanmıştım roaccutanı...ama 5 ay da bırakmıştım son bir ay tedavi görmemiştim.şu sınavlar geçsin bi doktora gitcem tekrar aranıza dönebilirim roaccutan kullanlar olarak:KK43:

nuks etmesının tek nedenı oluor oda qereklı dozun alınmamsı , yanı tam 6 ay kullnsanız bıle kılonuza qore eksıkse daha az almıssanız nuks eder doktrm bna bole acıklama yapmıstı..

ay dokunma cnm bna doktorum dedı cevrendklerı uyr elını yuzune qetrdıqınde elıne ursunlr dedı:KK70: bnde ole yptım unutp ne zmn elımı yuzme qtrsem ann elıme vuruodu bı hafta snr hıc yuzumle oynamadım suan da allha sukur hıc dokunmuorumm.. herseyden memnunm tek derdım sac dokulmem buqun doktara qttm tahlıl ypck ıste dedı bu ılacın etkısı 6 ay surr dedı..:KK43:

saol canım bu yöntemi kendi kendime uygulamam lazım yanımda annem varken tırsıyorum zaten o beni hep uyarır elleme diye:KK1::KK1:
ama allaaama şükür izim yok gibbi bişey sivilcelerim var yaralarım var yolduğum
yöntemi deneyeceğim

kızlar bende bel ağrısı yapıyor ama böle tek taraf fıtık gibi kalçama doğru bu ileçmı yaptı yoksa fıtıkmı başladı bilemiyorum ya daha önce kullanan arkadaşlar sizlerde varmıydı böle bişey
birde ilacı bırakınca yan etkiler gidiyor değilmi ?
kemik ağrısı vs.

benimde bel agrim çok oluyodu ama tek tarafli degildi.

ilaç bittikten 15 gün sonra falan tüm yan etkiler geçiyo dudaklarin kurulugu bile

saol canım bu yöntemi kendi kendime uygulamam lazım yanımda annem varken tırsıyorum zaten o beni hep uyarır elleme diye:KK1::KK1:
ama allaaama şükür izim yok gibbi bişey sivilcelerim var yaralarım var yolduğum
yöntemi deneyeceğim

ne demek cnm bır an once kurtulman dılegıyle :KK34:

kızlar bende bel ağrısı yapıyor ama böle tek taraf fıtık gibi kalçama doğru bu ileçmı yaptı yoksa fıtıkmı başladı bilemiyorum ya daha önce kullanan arkadaşlar sizlerde varmıydı böle bişey
birde ilacı bırakınca yan etkiler gidiyor değilmi ?
kemik ağrısı vs.

bendede oluyo sanırım senin dediğin gibi sol tarafımda. sanki kütlemesi gerekio bi yerlerin, böle bi rahatsızlık agrı oluyo. hele egiliyim kalkana kadar canım cıkıo.

bendede oluyo sanırım senin dediğin gibi sol tarafımda. sanki kütlemesi gerekio bi yerlerin, böle bi rahatsızlık agrı oluyo. hele egiliyim kalkana kadar canım cıkıo.

bnmde aynı cnm yaa eğiliyorum kalkamyrm bide göğüs kafesm sanki batıyo gibi doktoruma sordm kas ağrısı dedi bi çiğneme tableti verdi oda yağları yakıymş vücuttki ztn 47kiloyum kullnmyrm bnde böle çekiyrm ağrıları :KK43:

$10122010121.jpg $10122010121.jpg $04012011212.jpg

öncesi ve sonrası..1.ayın sonundayım

evet ama doktorum söylemediği için yaptığım agda beni nasıl yaktı oda gözüküyodur:KK43: neyseki geçiyo

bnmde aynı cnm yaa eğiliyorum kalkamyrm bide göğüs kafesm sanki batıyo gibi doktoruma sordm kas ağrısı dedi bi çiğneme tableti verdi oda yağları yakıymş vücuttki ztn 47kiloyum kullnmyrm bnde böle çekiyrm ağrıları :KK43:

yağ yakıyomus mu dedin??? nası yani ne için vercekti o ilacı sana? aa yağ yakcaksa ben kullanıyım canım,ben zayıf fln değilim bana ideal. :)

yağ yakıyomus mu dedin??? nası yani ne için vercekti o ilacı sana? aa yağ yakcaksa ben kullanıyım canım,ben zayıf fln değilim bana ideal. :)

çiğneme tableti cnm carnitene die .çok fazla eklem ve kas ağrım vardı onun için sölemiştm içindeki prospektüsü okudm öle yazıo hatta netten araştırırsanda görürsün cnm

bende başlıcam bu ilaca en sonunda ya çok derin sivilcem yok ama hiç yüzümden eksik olmaz ya alnımda ya çenemde ya yanağımda her zaman oluyo bıktım artık bunlardan ellemiyorumda eskisi gibi ama hala çıkmaya devam ediyo, bide rocatune kullanan kkimi gördüysem tedaviden sonra yüzü kaymak gibi oluyodu benimde öyle olurmu acaba delik deşik yüzüm

çiğneme tableti cnm carnitene die .çok fazla eklem ve kas ağrım vardı onun için sölemiştm içindeki prospektüsü okudm öle yazıo hatta netten araştırırsanda görürsün cnm

aaa bunun sıvısı vardı bizde,spor yaparken alınca daha ii etki ediyo zayıflamak için. tabi spor yapmadığm için içmemiştm. baslasammı napsam ya?

X