Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
yapıyor diyorlar arkadaşlar
benim zaten normalde de dökülüyordu o yüzden daha kötü olabileceğinden korktuğum için doktormla konuşacağım
yapıyor diyemem

Hmmm ben doktora gidiyim bi soruyum olmazsa hiç başlamayım ilaca...Saçlarımı kaybetmek istemiyorum:)Sıçan kuyruğum o benim
yapıyor diyorlar arkadaşlar
benim zaten normalde de dökülüyordu o yüzden daha kötü olabileceğinden korktuğum için doktormla konuşacağım
yapıyor diyemem

rica ederim canım yardımcı olurum elimden geldiğince,yüzüme krem kullanmıyorum ama dudaklarım için kullanıyorum

rica ederim canım yardımcı olurum elimden geldiğince,yüzüme krem kullanmıyorum ama dudaklarım için kullanıyorum

saol canım
ben de kullanmayacağım o zaman çok kuru olan yerler varsa oraya fito krem sürüyorum o iyi geliyo ama genel olarak zaten kremi suratımda sevmiyorum

söyle oldu benim. önce sivilcelerim gider gibi oldu 8. güne kdar,yumusacık oldu yüzüm,sonra suan sivilcelerim pörtlemeye basladı. kusma evresindeyiz suan. memnunum,cünkü sanki baska bişeyle kurtulamazmısım gibi geliyo bana. bide dudagım kuruyo sadece. simdilik bu kadar yasadıklarım.

Arkadaslar!
Roaccutani kesinlikle tavsiye etmiyorum !

Bende kullandim 1 yil once, tamam 6 ay cildim puruzsuz gezdim cok mutlu oldum, ama su anda suratimda yine birsuru kistli ve agrili sivilce. bide yuzumde tuylendi, ancak gunes isiginda farkettim bende ,cok belli degil ama cok yakindan bakinca resmen tuylenmis yuzum bu haplardan sonra, su an yine sivilcelere basim dertte off

Merhabalar ben bir şey sormak istiyorum ben roaccutaneye başlamayı düşünüyorum fakat beni tedirgin eden nokta sivilcelerin belli bir süre sonra tekrar çıkması acaba ilacı bitirdikten sonra eskisi gibi cıkma olasılıgı varmı ??

onlemek mumkun degil, bendede iltihapli sivilceler kullandiktan sonra yine cikti, su an yine eskisi gibi koca koca akneler var, bakimimi yapiyorum maskeler yapiyorum ama yok halaa cekiyorum allahi cezasi seyden

Kendin bilirsin canim. Ama cogu konustugum kisilerde geri cikmis. Ustelik bende yuzumde tuylenme yapti ve su anda eskisinden fazla sivilce cikiyor, su anda cok belirgin kirmizi lekeler var, kapatici kullanmadan cikamiyorum disariya malesef. Resmen siyah siyah tuyler cikti gun isiginda belirgin tek.. Bilmem degermi, ama iyi dusun, hem cigere zarar veriyor, hemde yaramiyorsa, ben pismanim acikcasi ..

Senin sivilce durumun nasil cokmu peki ?

anladım..
bende değişiyor günü günümü tutmuyor bazen bakıyorum aynaya çok güzel görüyorum bazen bakıyorum iğrenç bir ortasını bulamadım bir çok ilaç kullandım banamısın demedi artık canıma tak etti roaccutane kullanıcam ne olursa olsun ...

Kullancaksn o zaman her turlu sonuca katlancaksin. Cok iyide olabilir, aksine daha beterde olabilir.

Kullancaksn o zaman her turlu sonuca katlancaksin. Cok iyide olabilir, aksine daha beterde olabilir.
ya birdaha çıkma konusunda arkadaşım vardı oda kullanmıştı
3-4 ay oldu ilacı bırakalı ve cildi mükemmele yakın ayrıca y cilt tipi , yaş vs gibi şeyler etken bence ..

Son düzenleme:
kızlarrrrr yarışma bölümüne alyanslar yarışıyor die bir yarışma önerdim katılmak isteyenleri bekleriz

KathryN;moralini bozma sakın.Kötü örnekler var evet ama iyi örnekler çok daha fazla..Netteki yorumlara bakma.İlacı kullanıp sivilce sorununu halleden bidaha yazmıyor ama sivilce tekrarı yaşayan çare aramak adına yorum yazıyor.Bu yüzden sanki kötü örnekler daha çokmuş gibi görünüyor.Bak benim de ilacı bırakalı 6 ay oldu.Henüz sivilce çıkmadı...

değerli yorumun için çok teşekkür ederim ..
bakalım herşeyin bi hayrı vardır haftaya başlıyacağım kısmetse..

Merhaba bende roaccutane kullandım ve sivilcelerim geçti..tam 2,5 yıl oldu çıkmıyor.çok nadiren bazen arada sırada 1,2 tane çıkıyor hemen geçiyor kalıcı değil yani oda rahatsız etmiyor beni..tekrar çıkıyor diyenler düzenli ve uzun sürede kullanmıyanlar..tedavisini yarım bırakanlar..doktorun her dediğine uyucaksın..yan etkilerinde çok sıkıntı yaşadım burnumun içi kurudu kanadı,dudaklarım kurudu çatladı kanadı,soyuldu,yüzüm kurudu pütür pütür oldu,sivilcelerim dahada kızardı çoğaldı ama bunlar yan etkileri olucak.. ama sabrettim..hemen düzelme olmadı yavaş yavaş geçmeye başladı çok sabrettim ama ilacı bırakmayıda hiç düşünmedim..sende sakın bırakmadan kullan ara verdinmi ilaca bidaha baştan başlaman gerekir sonra...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…