Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Merhaba,

Ben siteye bugün üye oldum. cilt ile ilgili sorunlara baktım sizinde cilt ile ilgili sorunlarınız varmış Eğer benim önerilerimi dikkate almak isterseniz görüşelim
söyleyeceğim ürünler kesinlikle doğal kesinlikle zararsız
görüşmek üzere

Saygılar,

Merhaba bende roaccutane kullandım ve sivilcelerim geçti..tam 2,5 yıl oldu çıkmıyor.çok nadiren bazen arada sırada 1,2 tane çıkıyor hemen geçiyor kalıcı değil yani oda rahatsız etmiyor beni..tekrar çıkıyor diyenler düzenli ve uzun sürede kullanmıyanlar..tedavisini yarım bırakanlar..doktorun her dediğine uyucaksın..yan etkilerinde çok sıkıntı yaşadım burnumun içi kurudu kanadı,dudaklarım kurudu çatladı kanadı,soyuldu,yüzüm kurudu pütür pütür oldu,sivilcelerim dahada kızardı çoğaldı ama bunlar yan etkileri olucak.. ama sabrettim..hemen düzelme olmadı yavaş yavaş geçmeye başladı çok sabrettim ama ilacı bırakmayıda hiç düşünmedim..sende sakın bırakmadan kullan ara verdinmi ilaca bidaha baştan başlaman gerekir sonra...

teşekkür ederim canım değerli yorumun için yarın gidicem doktora umarım verir o ilacı..

Çok teşekkür ederim az kalmış seninde:KK34:İnş. sonu güzel olur hepimiz için. Burun için Sulfarhin, göz kuruluğu için de Refresh göz damlası verdi. Güneş kremi ne kullansam bi karar veremedim. Tavsiye edeceğiniz bi şey var mı kızlar?

ben oriflame n 50 faktörlükgüneş kremini kullanıorm çok ta memnunum..

arkadaşım çok saol çok yardımcı oldun kremi sürekli sürüyorum eksik etmiyorum ama bazen suratımn kuruduğu oluyo suratıma krem sürüyorum hemen yıkıyorum sevmiyorum cildimde ne yapmam gerekiyo bu konuda cildime de krem sürmeli miyim bir de benm sıkmadığım sivilcem çok azdır dayanamıyorum sıkmadan duramıyorum:KK58::KK58:bir daha sivilce sıkmam inşallah yoksa cildim harita gibi olacak bu gidişle uyardığın için çok saol daha çok dikkat edeceğim inşallah etkisini gösterir seninki de bir an önce ve ter temiz bir cilde sahip olursun:KK16::KK16:

kremini hiç eksik etme canım benm..sakın sıkma bak amaç kurtulmaksa en az hasarla kurtulalım şunlardan.bende senn gibiyim normalde asla nemlendirici süremem yüzüme sürsem hemen yıkardım.bi tabaka gibi hissederdim yüzümde onu beni aşırı rahatsız ederd.doktor bana bi yüz yıkama jeli ve nemlendirici verdi onları kullanıorm şimdi cildimi çok güzel temizlio nemlendiriciyi de cildim aşırı kuru olduu için sürdüüm anda hüp die emio yüzüm ve pamuk gib oluo krem olduu belli bile olmuo.deracine yüz yıkama jeli,ceradolin nemlendirici.günde 2 kez kullanıorm,yüzümü yıkıorm nemlendiricimi sürüorm üstüne makyajımı yapıorm fondöten ve pudra inanırmısın yok gibi duruo yüzümde hiç pul pul olmuo yüzüm.gece yatarkende aynı işlemi yapıorm temizleme nemlendirme dudaklarıma bol bepanthene merhem çok güzel oluo.kollarımada exipial kullanıorm gece sürüorm sabah kalktıımda kızarıklığı geçmiş oluo.nemlendiricimi şiddetle tavsiye ederim çünkü çocuklarda da kullanılabilio yani çok zararsız.fiyatı 22.5tl.yine yardımcı olabilceim bişey olursa ben burdayım :) amacm bilgiçlik taslamak deil yanlış anlama sadece deneyimlerimi paylaşıorm..az kaldı canım bebek gibi olucaz inşşş!!

merhaba arkadaşlar
ben 4 gündür zoretanin kullanıyorum sabahları 10mg akşamları 20mg alıyorum ama 4 gündür hiç bir değişme olmadı yan etkiler bile ortaya çıkmadı dudaklarım felan kurumadı hiç. ne zaman etki göstermeye başlar acaba? yanaklarımda sivilceler var zoretaninle kesin geçerlermi ve ne kadar zaman alır tahminen. lütfen beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

kremini hiç eksik etme canım benm..sakın sıkma bak amaç kurtulmaksa en az hasarla kurtulalım şunlardan.bende senn gibiyim normalde asla nemlendirici süremem yüzüme sürsem hemen yıkardım.bi tabaka gibi hissederdim yüzümde onu beni aşırı rahatsız ederd.doktor bana bi yüz yıkama jeli ve nemlendirici verdi onları kullanıorm şimdi cildimi çok güzel temizlio nemlendiriciyi de cildim aşırı kuru olduu için sürdüüm anda hüp die emio yüzüm ve pamuk gib oluo krem olduu belli bile olmuo.deracine yüz yıkama jeli,ceradolin nemlendirici.günde 2 kez kullanıorm,yüzümü yıkıorm nemlendiricimi sürüorm üstüne makyajımı yapıorm fondöten ve pudra inanırmısın yok gibi duruo yüzümde hiç pul pul olmuo yüzüm.gece yatarkende aynı işlemi yapıorm temizleme nemlendirme dudaklarıma bol bepanthene merhem çok güzel oluo.kollarımada exipial kullanıorm gece sürüorm sabah kalktıımda kızarıklığı geçmiş oluo.nemlendiricimi şiddetle tavsiye ederim çünkü çocuklarda da kullanılabilio yani çok zararsız.fiyatı 22.5tl.yine yardımcı olabilceim bişey olursa ben burdayım :) amacm bilgiçlik taslamak deil yanlış anlama sadece deneyimlerimi paylaşıorm..az kaldı canım bebek gibi olucaz inşşş!!

inşallah iyi olacak şekerim elbette kis sen bu olayı yaşadığın için daha bilgilisin bend e senden ilham alacağım:KK1:

merhaba arkadaşlar
ben 4 gündür zoretanin kullanıyorum sabahları 10mg akşamları 20mg alıyorum ama 4 gündür hiç bir değişme olmadı yan etkiler bile ortaya çıkmadı dudaklarım felan kurumadı hiç. ne zaman etki göstermeye başlar acaba? yanaklarımda sivilceler var zoretaninle kesin geçerlermi ve ne kadar zaman alır tahminen. lütfen beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Ama daha çok erken=))Benim dudaklarım 2-3 hafta sonra kurumuştu.Cildinin kurumaya başlaması da tahmini 1 hafta sonra filan olur.

İnşallah geçer.Benim de sivilcelerim daha çok yanağımda çıkıyordu.Benimkiler geçti.Tedavi sürecini en az yan etkiyle atlattığım için(sivilce kusması denen sivilcelerin artması olayı bende olmadı) benimkiler 4. ayın sonunda iyileşmeye başlamıştı.5.ayın sonunda hiç sivilcem yoktu.Ondan sonra da tedavim bitti zaten...

Kızlar epeydir giremedim siteye,nasıl gidiyor tedaviniz?
Ben ikinci ayın içindeyim,yüzümde şu an bikaç tanecik sivilce var.
Hekes ne kadar düzeldi yüzün diyo.
Daha önce kusma dönemini atlattığım için galiba böyle çok şükür.
Yine de eski sivilcelerimin kırmızı izleri duruyor.Bir de onlar geçse.
Bu arada o doğal gözyaşını damlattım gözüme nasıl ağrıdı,kanlandı.
Ben de hemen yıkadım duramadım bi daha da kullanmadım.
Ama hem doktor hem eczacı hiçbir yan etkisi yok demişti.
İlçataki bir maddeye hassasiyetim mi vardı yoksa başta öyle olup iyi mi olcaktı bilemedim.:44:

Mrb arkadaşlar.Yaklaşık 6 senedir beni hiç terketmeyen aknelerim vardı yok stresti yok sınavdı derken yüzümden hiiç gitmediler hep kendiliğinden geçer denmişti ama geçmedi malesef :)).Roacutane başlamak istedim başta gereksiz dendi sonra doktorum önerdi artık yeter diye o bile sıkıldı.Şuan yaklaşık 1 aydır akşamları 20 mg kullanıyorum.Dudaklarımda kuruma var, yüzümde siyah noktalarım ayaklandı sanki yerlerinden çıkmak için :)).Geçen sabah bir uyandım gözüm küçülmüş kanlanmış hemen tabiki tek suçlu hap gibi geldi çünkü kullanmaya başlamadan önce çok korkutulmuştum.Doğru doktora!! Göz doktoruma sebep hapım mı dedim HaYıR dedi enfeksiyon kapmış Roacutanla ilgisi yok dedi nasıl rahatladım anlatamam hem gözüme üzülüyorum hem haptan değil tedavim durmuycak diyeyüzüm gülüyor.Ne kadar öcü gibi yapıyorlar bu hapı ya doktor kontrolünde kullanılırsa sıkıntı yaratmayacağını düşünüyorum.Haftaya 1. ayım tam olarak dolucak belki dozum yükselicek bide yüzüm için nemlendirici önerisi alıcam.Sizin önericeğiniz yüz nemlendiricisi var mı?

Mrb arkadaşlar.Yaklaşık 6 senedir beni hiç terketmeyen aknelerim vardı yok stresti yok sınavdı derken yüzümden hiiç gitmediler hep kendiliğinden geçer denmişti ama geçmedi malesef :)).Roacutane başlamak istedim başta gereksiz dendi sonra doktorum önerdi artık yeter diye o bile sıkıldı.Şuan yaklaşık 1 aydır akşamları 20 mg kullanıyorum.Dudaklarımda kuruma var, yüzümde siyah noktalarım ayaklandı sanki yerlerinden çıkmak için :)).Geçen sabah bir uyandım gözüm küçülmüş kanlanmış hemen tabiki tek suçlu hap gibi geldi çünkü kullanmaya başlamadan önce çok korkutulmuştum.Doğru doktora!! Göz doktoruma sebep hapım mı dedim HaYıR dedi enfeksiyon kapmış Roacutanla ilgisi yok dedi nasıl rahatladım anlatamam hem gözüme üzülüyorum hem haptan değil tedavim durmuycak diyeyüzüm gülüyor.Ne kadar öcü gibi yapıyorlar bu hapı ya doktor kontrolünde kullanılırsa sıkıntı yaratmayacağını düşünüyorum.Haftaya 1. ayım tam olarak dolucak belki dozum yükselicek bide yüzüm için nemlendirici önerisi alıcam.Sizin önericeğiniz yüz nemlendiricisi var mı?

ben ceradolin kullanıorm doktor onu önerdi.yan etkisi yok çünkü çocuklarda bile kullanılabiliomus kurulukta kışın falan.losyon zaten cildin hemen emio.tavsiye ederim eczanelrde satılıo fiyatı 22.5tl

cnm bepanthen krem kullanabilirsin hem yenileyici özelliğe sahip hemde hiç yağlı hissi bırakmıyo....

merhaba arkadaşım bende akne trent kullanıyorum aynı etkide ilaç roaccutane ile
benim de 1. ayım bir hafta sonra doluyo aynı zmanda başlamışız sanırım
benimde siyah noktalarım fırlıyo resmen elime geliyo sürekli temizleniyo cildim ve yumuşacık
çok mutluyum yanağımda mor mor sivilce izleri vardı onlar yok oldu sivilcelerim var hala yok değil ama yakaşık 1 1.5 ay öncekiler ile kıyaslanamaz iyiye doğru yol alıyorum inşallah böyle devam eder

canım ben bitirdim tedavimi yaklasık 2 ay olucak sana tavsiye edebilecegim ve kendiminde kullandıgı kremi söylicem fiyatı biraz yüksek ama inan bereketli üründür LA ROCHE POSAY ın effaclar h serisini nemlendirici var 40ml lik ben aldıgımda 2 si 60 tlydi ondan aldım bana ikisi 3 ay gece gunduz sürmeme ragmen yetti hem kızarıklıgıda bi nebze olsun onluyor zaten bu seri tedavi gören cilttler için cıkarılmış bir seri. sabah aksam sürmen yeticek ben bepantheni elimden düşürmüyordum sürekli sürüyordm ama bunu gunde 2 veya 3 sürsen yeter. eczanelerde satılıyor buarada.
sormak istedigin baska seyler varsada sorabilirsin canım bildigim kadarıyla yardımcı olurum

ya kizlar bisi sorcam ben bu isotretinoin kullaniyorum 2 gündür ellerimde böyle catlamis gibi kirmizi benekler var sanki catlamis yara olmus gibi.. bu ilac bana yaramadimi ya ben deistirmek istioyrum roaccutane versin bana yada ayni olan baska ilac, sizce neden böyle oluyor ve böyle oluyosa aslinda kullanmamalimiyim

Burcum;diğer ilçalarda o elinde çıkan şeylere neden olabiliyor.Ben roaccutane kullandım bende de çıktı.Ellerin kuruduğu için çıkıyorlar.Çok büyük bir problem değil.İz filan kalmıyor daha sonra.

bende de çıkıyor arada banyo çıkışı krem sür daha etkili olutor öyle geçti benim zaten elim kremli hep ama ban yo çıkışı daha etkili oluyor

cnm bepanthen krem kullanabilirsin hem yenileyici özelliğe sahip hemde hiç yağlı hissi bırakmıyo....

bepanthene merhem veya krem hiçbiri bu tedavi süresince yüze veya problemli bölge neresiyse oraya sürülmemeli yağlı hissi bırakmasa da çok yağlılar ve bizim şuan şu tedavi boyunca en büyük düşmanımız ve savaştığımız şey yağ.yağsız su bazlı losyonlar kullanılmalı sadece.bunları kullanmak sivilcelerinizi artırmaktan başka bi işe yaramaz sakın yapmayın arkadaşlar.doktorum beni özellikle uyarmıştı.görünce hemen aktarayım dedim.ayrıca bepanthene yüzde tüylenme de yapıo.

ya kizlar bisi sorcam ben bu isotretinoin kullaniyorum 2 gündür ellerimde böyle catlamis gibi kirmizi benekler var sanki catlamis yara olmus gibi.. bu ilac bana yaramadimi ya ben deistirmek istioyrum roaccutane versin bana yada ayni olan baska ilac, sizce neden böyle oluyor ve böyle oluyosa aslinda kullanmamalimiyim

evet canım ben de aknetrent kullanıorm benm bütün vücudumu kaplamıştı kollarımda hala var ama ellerim çok kötü olmuştu üstleri.herkes bana bakıomuş gibi geliodu ama geçti düzenli krem sür.bişeyin kalmıo

X