Sivilceli Ciltler Sivilcelere Isrgan Suyu zm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkdaşlar ben bu tarifi yaptım da hani blendırdan geçirince küçük parçalr halinde ısırganlar kalıyorya, korkuyorum yüzüme sürmeye; ısırganı kaynattıktan sonra bu cildi dalama ya da dağlama olayı geçiyor demi??? bilen yazsın lütfen yaa

benim bulunduğum yerde ısırgan bulamadım bende eczaneden aldım kutulamışlar güzelce kıyılmış (nane gibi). bunu haşladım bununla yapsam olur mu?

ikinci sorum kurutulmuş ısırganla mı yoksa taze ısırganla mı daha iyi sonuç verir?

benim bulunduğum yerde ısırgan bulamadım bende eczaneden aldım kutulamışlar güzelce kıyılmış (nane gibi). bunu haşladım bununla yapsam olur mu?

ikinci sorum kurutulmuş ısırganla mı yoksa taze ısırganla mı daha iyi sonuç verir?

canım herşeyin tazesi iyidir tazesini bulsan daha iyi olur nerde yaşıyorsun?

bende denicem..hemen yarın bir yerden ısırgan bulmam lazımmm :)
artık dayanamıyorum siyah noktaya,sivilceye!!!!!!!
inş.iyi gelir yaaaa...[/COLOR
]

Merhaba,

Ben yüzümdeki kılcal damar çatlamasına lazer yaptırdım maalesef benneyaptımki ve yanık izi kaldı. Yanık izini de geçiriri mi acaba bu yöntem?

ya fıstıklar ben ısırganı dun aldım bugunde kaynar suya attım koyu yeşil bı su cıktı acaba ısırganı abartılı mı koydum neyse gelısmelrı yazcam herkes yazsın lutfen Çok üzgünüm çoook

ya fıstıklar ben ısırganı dun aldım bugunde kaynar suya attım koyu yeşil bı su cıktı acaba ısırganı abartılı mı koydum neyse gelısmelrı yazcam herkes yazsın lutfen Çok üzgünüm çoook

ya evet benim de öyle oldu tırstım ben de sürmeye bişey olmaz inşallah:uhm:

yaf bu ısırgan suyunun hazırı yokmu ılla otu alıp kaynatıp oylemı uygulıcaz yav ben calısıom zaten yorgun gelıom bıde onu kaynatıp sogumasını bekleyıp kullanamam sole hazırı yokmu bu suyun

kar cnm...... bi sorum olacak bugün aktarda suyunu gördüm ama dolapta falan koymamımıştılar önceki metinlerde dolaba koyun bozulur demiştiniz korktum almadım ne yapyım alayım mı onu

Isırgan suyu yüzde tüylenme yapmazmı?? Ben saçlar için kullanıldıgını biliyorum. Haftada bir kez ısırgan suyuyla saclarımı yıkıyorum hem cabuk uzamasını saglıyo hemde saç tellerimi kalınlaştırıyor...Cilde iyi geldigini bilmiyordum

bende 2 gündür kullanıorum lekelerim hala duruor bir degisim yok henüz ya umarım olur kullandıkca peki gercekten tüylenme yapıyormu ısırgan otu bilen varmı

kızlar ben 7 gndür sürüyorum yüzüm sanki daha bi pürüssüz oldu yüzü kuruttugu için yaglanmasını engelliyor ve parlama yapmiyor tüylenmede olmadı

arkadaslar ben burda okuduktan sonra denemeye basladım bugun4.gunum guzel aydınlık bir surat goruyorum bakınca :) yani 2 kasımın arasındaki cizgi bile gorunmuyo.yumusacık tertemiz yapıyo cildi.yuzmuzu silerken yapraklar ciltte kalıyo tek tuk ama yapragında degmesi gerekliymiş yuze ayrıca kurutuyo dogru benim parlardı cildim yagdan artık parlamıyo. ben sabah akşam aralardada aklıma geldikce yapıyorum ayrıca dolaba koyun bozulabilir cunku hani acıkta kalan yemekler nasıl bozuluyo ıspanak filan kokuyo buda ot neticede ..diger kullanıcılarında souclarını bekliyoruzzz . KAR arkadasımıza binlerce tesekkur

ya kızlar bide ben su anda jel tonik ve nemlendirici kullanıyorum
bunu nasıl sürcem kullandığım ürünleride bırakmak istemiyorum çünkü düzenli kullanmam lazım

ben 8 ay roagutan kullandım cıldım bebek gıbı oldu ama son 6 aydır yuzum gene sıvılce doldu ınanın ınsanlar bana acıdı yanı ole bakıyodular kı makyajsız evden cıkamıyodum ve bır gun bı dedem sag olsun bana 10 gun boyunca yuzune ısırgan suyu sur dedı 3.gunum ve yuzumde yuzde 70 azalma olsu butun ızler sıyah noktalar lekeler yok oldu ayh 10 gun bıtsede bebek gıbı yuzum olsa valla kızlar cıldım cok berbattı hemde asırı derecede ust ust desıvılceler cıkıydı allaha sukurler olsun yuzum degıstı ve süper mutluyum..sızede aşırı sıddetle tavsıye edrım..

bende hala dwm edıorum bisi yok daha umarım faydasını görürüm ben günes lekeleri icin kullanıorum

bende hala dwm edıorum bisi yok daha umarım faydasını görürüm ben günes lekeleri icin kullanıorum

canım güneş lekelerine faydası olmaya bilir.bu sivilceler için önerilmiş.denemen iyi de en azından kullanmayı düşünenlere önderlik etmiş olursun.

X