Sivilceli Ciltler Sivilcelere Isrgan Suyu zm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bide kızlar benim sivilce izlerinden cukurluklada var onlarada iyi gelirmi yada kar cım cukurlarada bi tavsiyen varmı?

ben de roccatuan kullandım 2 yıl sonra tekrar cıkmaya başladı sivilcelerim. halen de var geçen bi ablam söylemişti ısırganı ama o bana kaynat sabah akşam suyunu iç dedi 1 hafta boyunca suyunu içen varmı yoksa herkez siliyormu ben sizide görünce iyice hevese geldim hem içiçem hemde silicem ısırgan alıyımda başlıyorum bende denemeye
aa dedıgınde mantıklı gelıyo aslında canım bende ıcım bakım merak ettım
bide kızlar benim sivilce izlerinden cukurluklada var onlarada iyi gelirmi yada kar cım cukurlarada bi tavsiyen varmı?

canım cukurları ınankı bılmıyom :KK43:

bahcemde ısırgan cokkk
ne guzel canem dıkkat etde ısırmasınlar senı :)
ayy kızlar çok güzel bir bilgi teyzemi aradım şimdi bugün pazar var pazardan alsın diye eve gidince kaynatıp buz kalıbına koyucam hem hemde yüzümü silmek için şişeye inş.lekelerimi geçirir
ınş canım sıfa olur
kızlar ciddi bir siyah nokta sorunum var...:kızgın: ısırgan suyu siyah noktalarada ii gelirmi acepCADIARZU
denemekden ne kaybedersen kı gercı denemedık bısıde bırakmöadık sımdıye kadar bence en zararsızı budur ..
gecenin 12 si bahçeye gidiyorum ısırgan koparmaya...eldiveni de bulamadım.biraz ısırılcam artık:)
işe yarar umarım:)

heheheh ne gzuel bahcen var başka ne var bahcende canım bende gelımde dalam ıcıne :)dıkkat etde ısırılma ben cok korkarım o işi anneme yaptırıyom genelde:)

Kar,bu ısırgan otu tüylenme falan yapmaz demi yani tüyleri güçlendirir mi acaba?

sivilcelerle savaşta ikinci günü geçirdim...çıkmak için inat edenlere karşı savaşı kazandım gibi görünüyor.
''kar'' beklerim valla..bahçemde sana malzeme olabilecek çok şey var:) aloe vera bile var....sivilceye iyi gelen siyah turp..ki denedim feci yakıyor..(ama kurutuyor) biberiye kekik nane:))
sen tavsiyeyi ver malzeme burdan yollarım ben hatta

sivilcelerle savaşta ikinci günü geçirdim...çıkmak için inat edenlere karşı savaşı kazandım gibi görünüyor.
''kar'' beklerim valla..bahçemde sana malzeme olabilecek çok şey var:) aloe vera bile var....sivilceye iyi gelen siyah turp..ki denedim feci yakıyor..(ama kurutuyor) biberiye kekik nane:))
sen tavsiyeyi ver malzeme burdan yollarım ben hatta

ayy canımsın bıtenem cok teşekkur ederım :)aloe vera da harıka canım yuzune sur bende evde buyutuyom onlar catlayınca ıcındekı sıvılarını alıyom yuzune sur kırısıklıga herşeye harıka gelıyo canım bıberıyede zayıflatıyo ne guzel bahcen varmıs canım ısırganın ıyı gelmesınede sevındım sana tavsıyem bıde elma sırkesıyle yuzunu sıl canım ınan cok faydası var ..

biberiye kesinlikle zayıflatıyo...ben tadını seviyorum diye içerken zorla aldığım kilolar ziyan oldu...zaten kilo almak için gece gece yemek yiyorum:KK70::KK70:

biberiye kesinlikle zayıflatıyo...ben tadını seviyorum diye içerken zorla aldığım kilolar ziyan oldu...zaten kilo almak için gece gece yemek yiyorum:KK70::KK70:

ay ne guzel benım vucudumda almaya meıllı valla dıkkat etmesem hemen alıyom canım ..

arkadaşlar vallahi ben herşeyi denedim olmuyor ama siyah noktalar için yumurta ve seker bire bir valla SİVİLCE İÇİNDE LİMON VE TARÇIN

arkadaşlar vallahi ben herşeyi denedim olmuyor ama siyah noktalar için yumurta ve seker bire bir valla SİVİLCE İÇİNDE LİMON VE TARÇIN

limonla tarçını içiyomusun...lezzetli olabilir gibi geldi de:)
:içelim:

benim de roaccutane tedavim biteli 3 sene filan oldu... ve tekrar iltihaplı sivilceler çıkmaya başladı...
ben de denemek istiyorum... üstelik sadece yüzümde değil dekolte bölgemde de çıkıyor tek tük... tekrardan o günlere dönmeden denesem iyi olacak ...

içmek de iyi gelebilir bence... ben sabahları içip ; akşamları sürebilirim... ama önce ısırgan bulmam lazım...

10 gün deneyeceğim... tüylenme olursa ben de olur sanırım ... :)

bende bugun ısırgan suyu denedim ilk sürdüğümde bile kızarıklığı aldı şimdilik memnunum teşekkürler

benim de roaccutane tedavim biteli 3 sene filan oldu... ve tekrar iltihaplı sivilceler çıkmaya başladı...
ben de denemek istiyorum... üstelik sadece yüzümde değil dekolte bölgemde de çıkıyor tek tük... tekrardan o günlere dönmeden denesem iyi olacak ...

içmek de iyi gelebilir bence... ben sabahları içip ; akşamları sürebilirim... ama önce ısırgan bulmam lazım...

10 gün deneyeceğim... tüylenme olursa ben de olur sanırım ... :)

ya dene canım ınan faydası olcak ..:dance:

Bende az önce kaynattım ısırganı. Köyden geldi bana. Bakalım inşallah iyi gelir kızlar. Akşam yatmadan önce sürecem. Fayda görsemde görmesemde yorum yazarım :1rolleyes:

dün annem pazardan aldı... yapmadan önce tekrar okudum tüm yazılanları ; atladığım birşey olmasın diye...

ben 10günden fazla kullanmayı düşünmüyorum...

bu arada sabahları da maydonoz kürü uyguluyorum bugün 5.günüm... bakalım... sonuçları mutlaka yazarım... :)

2 su bardağı suya ısırganları yıkayıp koydum... kaynattım...biraz soğumaya bırakıp rondoda çektim...
sonra da olduğu gibi bir şişeye koydum...250ml küçük meyve suyu şişelerini tam doldurdu...

rondoda kalan suyu da hemencecik sürdüm yüzüme... tanecikler vardı evet... ben de pamuğu ıslattığım yüzü değil... arkasını sürdüm yüzüne... böylece posalar kalmadı yüzümde...sadece ufak tefek noktacık halinde yeşillikler var... o kadar ... akşam da sürerim yatarken...

bugün 1. günüm :)

X