Sivilce İzleri ve Çukurları Kesin Sonuçlar? (Öncesi-Sonrası) ??

Ben dermatologumla bu uygulamayı ilk yaptıranlardan biriyim bundan 3 yıl önce denedim,ki forumlardada o sıralarda çok tavsiye etmiştim.evde cildine ve gözaltına uygulayabilen arkadaşlara şaşıyorum,burun ve şakakların acısı uyuşturucuya rağmen çok fazla oluyor.ilk 1-2 ay çok değişti sanıyorsunuz sonra benim gibi tekrar eskiye dönüp yeni çözüm yolları arıyorsunuz :KK43:((

yani hiç mi faydası olmadı

Aynen bahsettiğim gibi pırıl pırıl gözenekler sıkılaşmış bir cilt ve bir süre sonra tekrar eski hal :KK43:

yani sizin sorununuz sivilce skarları mı yoksa geniş gözenekler mi ben anlamadım cunku bu bölümde skarlarla ılgılı konuşuyoruz ya yoksa tabı belli bir bakım sureklı yapılmazsa eski haline dönıyor cılt

Bu konuda bir genelleme yapabileceğimizi düşünüyorum.Çünkü sivilce problemi olanlar,yağlı ciltlidir ve yağlı ciltte gözenekler malesef geniştir.Bu nedenle akne skarlarına sahip kişiler hemde geniş gözeneklerdende şikayetçi oluyor.Bendede bu ikiside mevcut :KK43:(
Söylediklerimi bu kadar çok irdelemekte haklısınız.Bu başlıkta bahsettimmi bilmiyorum ama skarlar için her yolu tüm cesaretimle denemiş biriyim.Yaşadığım deneyimi sizinle paylaştım isterseniz sizde deneyin 6 ay sonra tekrar konuşalım

27 Ocakta yeni bir maratona başlıcam bu konuda kasımda başladığım fraxel lazer maratonum ilk adımda hüsranla sonuçlandı.Bu kez Ali Kerim Diler'den randevu aldım dua edin lütfen artık bir çözüm bulabilelim

Kubra hanim sansa bakın şuan doktoruma doğru yola çıktım.Birçok hekim ile görüştüğümden bahsetmiştim ama Ali Kerim Dileri tanıdıktan sonra gerçekten hekim nasıl olunur anladım.Şuan izler için tam bir sonuca ulaşmadığım için haber vermedim,sonuçlar için 3 ay daha zaman var.Sabır gerektiğini söyledi doktorum.Bende sabredicem ve sadece Ali Kerim Diler ile sonuna kadar gidicem bu yolda.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kubra hanim sansa bakın şuan doktoruma doğru yola çıktım.Birçok hekim ile görüştüğümden bahsetmiştim ama Ali Kerim Dileri tanıdıktan sonra gerçekten hekim nasıl olunur anladım.Şuan izler için tam bir sonuca ulaşmadığım için haber vermedim,sonuçlar için 3 ay daha zaman var.Sabır gerektiğini söyledi doktorum.Bende sabredicem ve sadece Ali Kerim Diler ile sonuna kadar gidicem bu yolda.

umarım hersey istediğiniz gibi olur ben de prp n ligt lazer yaptırdım sadece biraz düzelme var su an dermapen yaptırıyorum bakalım lütfen beni de haberdar edin sevgilerimle ....

dün Nur Bilen Yavuzerle konuşurken bir ara prp hakkında bişey söyledim oda "biz çok tasvip etmiyoruz" gibi bişey söyledi ama laf karıştı neden diye sormadım.umarım Kubracım özel msg yolladım geldimi bilmiyorum?

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba maalesef benim de cildim yağlı olduğu için sivilce,geniş gözenekler ve lekeler en büyük problemim Gittiğim güzellik uzmanı işe ilk sivilce tedavisi ile başladı bunun yanında her akşam ve sabah cildimi yıkadım, tonikledim krem ve serumlar kullandım Sivilceleri kontrol altına aldıktan sonra gözenekler ve lekeler için iki ayrı lazer uygulamasına başladım yarın 8, seansıma gideceğim max 10 seans oluyormuş zaten ben 3, seanstan sonra 1 ay gidememiştim halbuki 10 15 günde gitmek gerekiyordu o yüzden ilk başta gözeneklerde bir etki göremedim ancak cilt lekelerimde kesinlikle etkisini görüyorum bir de cildimle oynamasam şimdiye kadar leke kalmayacaktı sanırım :KK34::KK34:

Gözeneklerin sıkışlaşması için ise uygulanacak lazerden önce içi dolu olan gözeneklerin mutlaka ve mutlaka temizlenmesi lazım Bu yüzden gittiğim yerde de öncelikle cildimi temizliyorlar ve ayda 1 kere siyah noktalarımı ve içi dolan gözeneklerimi sıktırıyorum Sonuç olarak bende düzenli cilt bakımı ve gözenek tedavisi beraber olumlu sonuç verdi Lazer tedavim bitince öncesi ve sonrası fotolarımı da koyarımm :KK51::KK51:

Bir de gündüz kremi olarak Loreal Skin Perfection Serum ve Kremini kullanıyorum bu krem bende sürüldüğü anda gözenekleri hemen küçültüyor :KK52: Bir araştırın derim

Arkadaşlar merhaba maalesef benim de cildim yağlı olduğu için sivilce,geniş gözenekler ve lekeler en büyük problemim Gittiğim güzellik uzmanı işe ilk sivilce tedavisi ile başladı bunun yanında her akşam ve sabah cildimi yıkadım, tonikledim krem ve serumlar kullandım Sivilceleri kontrol altına aldıktan sonra gözenekler ve lekeler için iki ayrı lazer uygulamasına başladım yarın 8, seansıma gideceğim max 10 seans oluyormuş zaten ben 3, seanstan sonra 1 ay gidememiştim halbuki 10 15 günde gitmek gerekiyordu o yüzden ilk başta gözeneklerde bir etki göremedim ancak cilt lekelerimde kesinlikle etkisini görüyorum bir de cildimle oynamasam şimdiye kadar leke kalmayacaktı sanırım :KK34::KK34:

Gözeneklerin sıkışlaşması için ise uygulanacak lazerden önce içi dolu olan gözeneklerin mutlaka ve mutlaka temizlenmesi lazım Bu yüzden gittiğim yerde de öncelikle cildimi temizliyorlar ve ayda 1 kere siyah noktalarımı ve içi dolan gözeneklerimi sıktırıyorum Sonuç olarak bende düzenli cilt bakımı ve gözenek tedavisi beraber olumlu sonuç verdi Lazer tedavim bitince öncesi ve sonrası fotolarımı da koyarımm :KK51::KK51:

Bir de gündüz kremi olarak Loreal Skin Perfection Serum ve Kremini kullanıyorum bu krem bende sürüldüğü anda gözenekleri hemen küçültüyor :KK52: Bir araştırın derim

mrb lorealin etkisi geçicimi? sondurum nedir gözenekleriniz düzeldimi

Yoruldum artık sivilce cukurlariyla yuzumle ugrasmaktan tam bi tedavi yöntemi bulup basliyorum hafif duzeliyo çukurlar kalkiyor 1ay sonra yine eskisi gibi. Herkesin yüzünü gordukce kendiminkinden nefret ediyorum. Birde üniversite okuyorum daha da zor. Bu yuzden asik oldugum insan benle gorusmek istediginde bile gorusemedim biktim artik.. Allah kimseye boyle bi dert vermesin yasamayan bilemez son care artık dolgu arastircam yaptircam bakalim hayırlısı ar ti k.

Yoruldum artık sivilce cukurlariyla yuzumle ugrasmaktan tam bi tedavi yöntemi bulup basliyorum hafif duzeliyo çukurlar kalkiyor 1ay sonra yine eskisi gibi. Herkesin yüzünü gordukce kendiminkinden nefret ediyorum. Birde üniversite okuyorum daha da zor. Bu yuzden asik oldugum insan benle gorusmek istediginde bile gorusemedim biktim artik.. Allah kimseye boyle bi dert vermesin yasamayan bilemez son care artık dolgu arastircam yaptircam bakalim hayırlısı ar ti k.

en güzeli dermaroller cnm cildin yenilenmesi gerekiyor netten baksan

mrb lorealin etkisi geçicimi? sondurum nedir gözenekleriniz düzeldimi

Selam,

Ben lazer ile loreal i kullandım Etkisi bende gözle görülür bir şekilde oldu Geçici değil Sabah ve akşam serumla kremi kullanmak gerekiyor Ben akşamları başka bir krem kullanmak zorunda olduğum için sabahları sürüyorum Ona rağmen sürdüğümde bile gözenekler gözle görünür bir şekilde küçülüyor Kimisinde ise hiç etkisi olmamış kremin öyle diyorlar Sonuçta mucize beklememek ve devamlı kullanabilmek önemli Gözeneklerin de boş olması lazım elbette etksini görmek için :KK34:

Selam,

Ben lazer ile loreal i kullandım Etkisi bende gözle görülür bir şekilde oldu Geçici değil Sabah ve akşam serumla kremi kullanmak gerekiyor Ben akşamları başka bir krem kullanmak zorunda olduğum için sabahları sürüyorum Ona rağmen sürdüğümde bile gözenekler gözle görünür bir şekilde küçülüyor Kimisinde ise hiç etkisi olmamış kremin öyle diyorlar Sonuçta mucize beklememek ve devamlı kullanabilmek önemli Gözeneklerin de boş olması lazım elbette etksini görmek için :KK34:

cevabınız için teşekkür ederim peki kremin üzerine makyaj uygulanılabiliyormu ve 20li yaşlar için uygunmu acaba?

cevabınız için teşekkür ederim peki kremin üzerine makyaj uygulanılabiliyormu ve 20li yaşlar için uygunmu acaba?

Tabii ki ben 15 20 dk sonra bb cremimi kullanıyorum duştan çıktıysam biraz fön mak tutuyorum daha çabuk çeksin diye :KK66: Ben de 24 yaşındayım özellikle genç ciltler için üretilmiş bir krem bu zaten =)

Akşam da gece yatmadan yenileyici etkili daha yoğun bir krem kullanmanı öneririm Tabii gözenekleri temizle, sık yani =) sonra baticon uygula sonra tonik ve krem :KK66:

merhaba arkadaslar, gerek kadinlarkulubu içerisinde gerek tüm internette sivilce izleri ve çukurlarının tedavi şekli ve sonuçları hakkında onca arama yaptım. ama her seferinde bir yöntem büyük bir mucize gibi karşılanıp kitleleri sürüklüyor sonrasından şikayetler ve ortada bir ilerlemeyle karşılaşılmadıgı konusunda yorumlar belirmeye başlıyor.

o yüzden bu başlık altında, birinci elden yaptırdığınız tedavi sonucunda "ben gerçekten ilerleme kaydettim, daha iyi oldu yüzüm vb" görüşleriniz olan tedavi şekillerini buraya yazıp, nasıl bir yöntem ve zaman dilimi içerisinden geçtiğinizi açıklayın. mümkünse de tedavi öncesi ve sonrası fotoğraflarınızı eklemenizi çok çok rice ediyorum. bu şekilde birbirimize çok daha net yardımcı oluruz...
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
arkadaşlar roller kullanın, ancak iğne boyu fazla olmasın, en fazla 1,00 mm veya leke iz çoksa 1,50 mm. evinizde kullandığınız krem veya ilacınızı roller ile yedirin çok daha güzel sonuç alınıyor. internet üzerinden bulabilirsiniz, ben ilk önce en pahalısını aldım lavabayo düşürünce yeniden almak istedim. daha sonra en uygun olanını aldım, inanın hiç bir fark yok sakın paranızı boşuna kaptırmayın, uygun olanları da aynı işi fazlasıya görüyor. KULLANDIKTAN SONRA DEZENFEKTE EDİN. DEZENFEKTENLİ OLANLARDAN ALIN unutmadan arkadaşlar... AYRICA 1,50 canınızı biraz daha fazla acıtabilir. benden söylemesi.
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

X