Site İçinde Her Zaman Ziyaret Ettiğiniz Vazgeçemediğiniz Bölüm

bebeklerimiz ve biz - bugun ne gıydın- evim evim guzel evım -prenslerveprensesler olmassa olmazlarım ayrıca heryerıde off tan takıp ederim

aralık anneleri""

ayy doğurdum hala ordayım..
artık sosyalleşmem lazım.
takıldım kaldım wallaha -tatlicadiarzu-

aralık anneleri""

ayy doğurdum hala ordayım..
artık sosyalleşmem lazım.
takıldım kaldım wallaha -tatlicadiarzu-

bhk bizde tenmuz anneleriyiz ama hala topiğimiz duruyor hergünde yazışıyoruzzz doğurman bişey farkettirmiyor canımm..şimdide bebekler konuşuluyorr..a.s.

Son düzenleme:
ilk önce birinci kesinlikle ve herzaman "sevgilisinden ayrılanlar kulübü", :sm_cool:daha sonra gün içinde ziyaret etmeden geçmediğim bir derdim var, ilişkiler duygular hayatın içinden bölümleri

bhk bizde tenmuz anneleriyiz ama hala topiğimiz duruyor hergünde yazışıyoruzzz doğurman bişey farkettirmiyor canımm..şimdide bebekler konuşuluyorr..a.s.

aynen favorilerime ekli zaten kk temmuz anneleri ilk girer girmez temmuz annelerine baglanıyorum sonra sırasıyla sitede ihtiyacım oldugu bölümlerde dolaşıyorum :kahve:

aynen favorilerime ekli zaten kk temmuz anneleri ilk girer girmez temmuz annelerine baglanıyorum sonra sırasıyla sitede ihtiyacım oldugu bölümlerde dolaşıyorum :kahve:

cnm en son girdiğimiz başlıklara hemen nasıl ulaşabiliyoruz favorilerime ekli demişsin nasıl yapıyoruz:eek:

canım benim en üstte konuya geldinde yani konunun mesajlarını okuduğun en üstte linkback seçenekler arama vs vs görürsün seçenekler diyorsun bu konuya abone ol diyorsun....ve onay istiyor onaylıyorsun..o konuya ne zman bir yeni mesaj yazılsa...kontrol paneline girdinde o konu görünür oluyor inşallah anlata bilmişimdirr..sevgiler..

X