SisterHooD

Anam ne de içeriz senle, ben sarhoş olunca biraz duygusallaşarım beni çeker misin böyle hemşerim

O olabilir bak.
Evet biliyorum buralari insanin kafasi dagiliyor gercekten

Hmmm neden ki ?
Anlat hele nesine alışamadın

Baba evinde ekmek elden su gölden. Eve geliyordum yemek hazir ev isi yapmiyordum

Simdi bana bazen cok ismis gibi geliyor ev isi yapmak hergün yemek pisirmeler falan..

Yavas yavas alisicam belki

Anam ne de içeriz senle, ben sarhoş olunca biraz duygusallaşarım beni çeker misin böyle hemşerim

Şişenin dibine vururuz varyaaaa
Ayıpsın hemşo ne demek seb duygusala bağla bende saçmalamaya bağlarım yada kızıp sayar söverimmm

O olabilir bak.
Evet biliyorum buralari insanin kafasi dagiliyor gercekten

Genelde öyle oluyor bilmeden laf çakıyorlar bana alıyorlar ağzının payını..

Baba evinde ekmek elden su gölden. Eve geliyordum yemek hazir ev isi yapmiyordum

Simdi bana bazen cok ismis gibi geliyor ev isi yapmak hergün yemek pisirmeler falan..

Yavas yavas alisicam belki
Bende öyle olurum kesin, bende otel gibi kullanıyorum ewi şu an.
Her şeyi annem yapıyor.

Saygısızlığa asla tahammülüm yoktur..
Neler diyorlar bazen,sonrada özürler filan..

Maşallah benm kızımda 29 yaşında oda 1,5 yıllık evli bebek bekliyor şimdi hayırlısıyla..

Allah anali babali büyütmeyi ve hayirli bir evlat olmayi nasip etsin insallah
Kiz mi erkek mi olacak ?

Oo özür dilerler tabiki. Söylüyorlar söylüyorlar sonrasini düsünmeden. Biri konustumu anliyorlar ancak..

Üzülmemek mümkün değil canım evet guclu durman gerek ama cok da kendini sıkma bu defa senin sağlığın bozulur Allah korusun içine ata ata.
Bak her seyin caresi var bypass olacak bitecek, ya gec kalınmıs olsaydı buna da şükür.
İnşallah atlatacak baban. Dualarımız seninle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…