SisterHooD

Babam pek iyi değil bypass ameliyatı olacak pazartesi ,yerde miyim gokte mi bilmiyorum..
Babam ya babam kahramanım çökmüş bitkin haldeydi, ilk defa korkuyorum dediğini duydum babamın , anjiyo yapılırken doktor kalbini göstermiş ekrandan tıkalı damarları göstermiş babama, doktora demiş ki orda 4 çocuğum birde eşim var ben başka bir şey görmüyorum .
Doktor dedi bunu destek olun dik durun dedi , babama elbette yansıtmıyorum ama içim paramparça iki küçük kardeşim var biri lisede biri ortaokula yeni geçti , ikisinde ağlıyor ablam stresten hasta oldu elleri tutmuyor tek ben kaldım sağlam ne kadar sağlam sayilirsam..
Bağıra bağıra ağlamak istiyorum, doktor riskleri anlattı babamda şeker tansiyon kolesterol var ameliyat zor geçecek dedi , ama olmazsa da olmaz dedi..
Çok kötüyüm ben çok ..
:KK43: canim benim yaaa Rabbim sifa versinnnnn insalllaaaah babaciginaaa coook gecmis olsunnnnn...

Babam pek iyi değil bypass ameliyatı olacak pazartesi ,yerde miyim gokte mi bilmiyorum..
Babam ya babam kahramanım çökmüş bitkin haldeydi, ilk defa korkuyorum dediğini duydum babamın , anjiyo yapılırken doktor kalbini göstermiş ekrandan tıkalı damarları göstermiş babama, doktora demiş ki orda 4 çocuğum birde eşim var ben başka bir şey görmüyorum .
Doktor dedi bunu destek olun dik durun dedi , babama elbette yansıtmıyorum ama içim paramparça iki küçük kardeşim var biri lisede biri ortaokula yeni geçti , ikisinde ağlıyor ablam stresten hasta oldu elleri tutmuyor tek ben kaldım sağlam ne kadar sağlam sayilirsam..
Bağıra bağıra ağlamak istiyorum, doktor riskleri anlattı babamda şeker tansiyon kolesterol var ameliyat zor geçecek dedi , ama olmazsa da olmaz dedi..
Çok kötüyüm ben çok ..
Canımmmmmmmm Rabbim şifa versin babana
3d043-gif.1318261

Rabbine sığınn duamda olucak babacığınn :dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua:

Benim yazdigim gitmemis mi be o_O

Merhaba hanimlar

Bende araniza katilabilirmiyimmm???

Teşekkürler canım iyiyim çalışıyorum sen nasılsın.
Tanıtabilirsin kendini
3hdgj9ivrf5-gif.1318262

Yaw köfte sewilmez mi hemşerim ya, hele tekirdağ köftesi yanına rakıı offf offff :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ben eski üylerdendim. 2014 den beri ugramadim:olamaz:

Özledim buralari aktiflesmeye basliyim dedim:KK55:

Evliyim cocugum yok 28 yasindayim. Suan calismiyorum malesef. Insallah yakin zamanda is bulurum. Almanyadan katiliyorum:KK53:

Sizi hiç görmedim sitede..

Deme öyleeee yaaaaa cidden sevmiyorum çocukluktan beri böyleeeee :KK53::KK53:
Ozaman sen başka bişi yersin, bende köfte.
Yanına da açarız rakımızı, ama ben çay bardağında içerim rakımı ona göre :KK70:

Ben eski üylerdendim. 2014 den beri ugramadim:olamaz:

Özledim buralari aktiflesmeye basliyim dedim:KK55:

Evliyim cocugum yok 28 yasindayim. Suan calismiyorum malesef. Insallah yakin zamanda is bulurum. Almanyadan katiliyorum:KK53:
Ooo Almancı seni :)
Yeni mi evlisin, yani gurbette misin ailen TÜrkiye'demi ?

Yok ailem almanyada. 20 dakikada ailemin yaninda oluyorum arbayla :)

Gelecek ay 1 sene olucak evleneli Alistim
Desem yalan olur alismadim desem yine yalan olur :kızgın: Aradayim suan

Cok oldu siteye ugramayali

Simdi calismiyorum zamanim varken vakit gevirin diye geldim. Eskiden cok aktifdim.

Burası kafa dağıtmak için birebir terapi gibi geliyor banahep..

Hanimkelesimigetir sizi isim olarak hatirliyorum :dondurma:

Doğrudur genelde bilirler benide ben pek çıkaramıyorum herkesi..
Oda genelde çok esip gürlediğimden kaynaklı oluyor:))
Biraz asabilik varda ondan yani..

Tamam anlaştık döner istiyorum o zaman senden :kk77:
Kadeh olsun benimkide bir zahmetttt iki sarhoş içerz :eğlence::eğlence:

X